We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Gregory Dean Halloway Mac_co10




Gregory Dean Halloway Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Gregory Dean Halloway EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Gregory Dean Halloway EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Gregory Dean Halloway EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Gregory Dean Halloway EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Gregory Dean Halloway EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Gregory Dean Halloway EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Gregory Dean Halloway EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Gregory Dean Halloway EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Gregory Dean Halloway EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Gregory Dean Halloway

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Greg Halloway
Híresség
Híresség
Greg Halloway


Hozzászólások száma : 1

Gregory Dean Halloway Empty
TémanyitásTárgy: Gregory Dean Halloway   Gregory Dean Halloway EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 1:48 pm









Becenevek: Greg
Kor: 20 év
Foglalkozás: dobos
Iskola: fősuli levelezőn
Év: 2
Csoport: híresség
Play by: Josh Devine

xxx


Szeret: dob, zene, lányok
Nem szeret: ferde hajlamúak, nyávogás
Titkok: talán szerelmes vagyok..
Pár szóban rólam: Mindig magabiztos srácnak mondanám magam és sosem viselkedtem kirívóan. Ugyan a feltűnést bírnom kell és be kell valljam az évek során megszerettem, de attól, hogy híres vagyok még nem vagyok se beképzelt, se drogos, se dohányos. Kizárólag bulikban, de az már egy másik történet.

xxx


Haj: barna
Szem: barna
Különleges ismertető: oroszlán tetkó a karomon
Pár szó a kinézetemről: Egyszerű srácnak mondanám magam és ez a kinézetemen is meglátszik. Barna haj barna szemekkel. Viszont! Alacsonynak mondanám magam és izmosnak. Nem a legjobb párosítás, de nálam bevállt.

Gregory Dean Halloway





Történetem



Hozott - Dean Everlise - http://mysterious-la.justforum.net/

L.A. Baby! El sem hiszem, hogy az angyalok városában élhetek ennél jobb helyet ha keresnék sem találnék. Demiért is keresnék? Tengerpart, csajok, napsütés, csajok, szörf és, ami a legfontosabb a csajok. Két éve élek itt a családommal. Minden álmom volt ez a város és, hogy most itt vagyok, itt élhetek sokkal felszabadultabb és boldogabb vagyok, mint valaha. Eddig egy eldugott Minnesotai hideg kisvárosban éltem Saint Paulban, így hatalmas változást hozott az életembe a költözés, persze ez mind csupa pozitív- gyengébbek kedvéért kibaszott jó.
Ugyan néha nem érzem magam biztonságban, mintha ez a valaki vagy valami figyelne, mintha ez a dolog vagy személy veszélyt jelentene számomra. A szüleimnek hiába mondom őrültségnek tartják az elvem- legalábbis anyukám- miszerint különféle természetfeletti lényekkel élünk együtt, de tudom, hogy nem vagyok őrült. Nem álom volt ebben az egy dologban biztos vagyok.
Sötét és a forró Los Angelesi levegőhöz képest hűvös este volt. Éppen haza felé sétáltam a világ legjobb bulijából, ugyan kicsit spiccesen, de mindenre emlékszem, amire érdemes.
-Hol a francba vagy Dean? Már rég itthon kellene lenned!- ordította a telefonba egyetlen idegesítő anyukám. Elképzeltem, ahogyan az arca vörös színűre vált és az erek kidüllednek a homlokán az idegességtől. Ja tényleg éjfélre haza kellett volna érnem, de hajnali háromkor indultam el, de őszintén cseppet sem izgatott. Melyik velem egy idős srác hajlandó az anyja miatt elhagyni a buli helyszínét tele jó csajokkal, akik csak arra várnak mikor döntöm már meg őket? Egyetlen dolog lebegett a szemem előtt, ami nem volt más, hogy mindössze kurva jól érezzem magam.
-Már elindultam haza. – válaszoltam flegmán mit sem törődve azzal, hogy anyukám eddig valószínűleg azt hitte, hogy halott vagyok. Mindent túl aggód, emiatt a kapcsolatunk eléggé megromlott az utóbbi időben. Ő változtatni próbál ezen, de én nagy ívben leszarom az egészet. Mondjuk most az egyszer érthető, hogy aggódott 52 nem fogadott hívás után lehet én sem tettem volna másként.
-Nagyon siess nehogy valami bajod legyen a sötétben vagy ne menjen érted apa?- aggódott tovább, mire én a szemeim kezdtem el forgatni, ami elég távol áll tőlem. Kinek van kedve hajnali háromkor kicsit spiccesen, kanosan és fáradtan az anyja nyávogását hallgatni? Ráadásul egy kikúrt jó buli után.
-Haza találok egyedül is ne parázz.- bontottam a vonalat, majd zsebre vágtam a telefonom.
Los Angeles egy kihalt utcáján vágtam át, amikor egy női sikolyt hallottam meg. Akárki is volt az hallani lehetett, hogy ez nem egy amolyan, de jó a buli, ezért visítok egyet, hogy idegesítsem a velem együtt bulizó férfi nemű társaimat, ez teljesen más volt, mint az előbb leírtak. A kétségbeesés tükröződött a hangjából, amitől összerezzentem és teljesen kirázott a hideg. Körbenéztem, de nem láttam senkit. Bejártam minden zeget- zúgot, amikor két ház között egy körülbelül húsz éves egyébként gyönyörű idomokkal rendelkező lányt pillantottam meg. Homlokáról csorgott a verejték és a haja is nedves volt, bulis sminkje elkenődött, két keze a térdeit karolta át, így hintázott és rettegett. Odarohantam hozzá és elsöpörtem a haját az arcából. Aggódva néztem a még sötétben is kéken csillogó szemeibe, talán még jobban aggódtam, mint anyukám néhány perccel ezelőtt.
-Jól vagy? Mi történt?- kérdeztem átkarolva őt, reszketett, így próbáltam kicsit felmelegíteni, óvatosan ráleheltem az arcára, majd a nyakára, anyukám kiskoromban mindig ezt tette, mikor fáztunk az öcsémmel. Saint Paulban ez elég gyakori volt, így jól megtanultam az efféle fújási technikákat.
-Menekülj.- suttogta a lány szinte ajkaimba, hirtelen nem tudtam miért ez a közelség, de nem is érdekelt. Egy gyönyörű magas és csinos nő állt meg előttünk. Rögtön elvesztettem a fejem és kanosabb lettem, mint valaha., de abban a pillanatban rám mordult metszőfogai megnőttek, igen vámpír volt. Engem békén hagyott, de a hátamnál lévő lány összes vérét kiszívta a szemem láttára. Menekülni kezdtem, de feleslegesen, mert ő nem üldözött…


Vissza az elejére Go down
Grace Violet
Admin
Admin
Grace Violet


Hozzászólások száma : 38
Age : 26
Tartózkodási hely : Bristol

Gregory Dean Halloway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregory Dean Halloway   Gregory Dean Halloway EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 2:18 pm


Elfogadva!

Kivetnivalót nem találtam, menj, boldogítsd a népeket, de csak miután lefoglaltad a pb-d (:
Vissza az elejére Go down
 
Gregory Dean Halloway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Híresség-
Ugrás: