We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Savannah Blunt Mac_co10




Savannah Blunt Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Savannah Blunt EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Savannah Blunt EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Savannah Blunt EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Savannah Blunt EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Savannah Blunt EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Savannah Blunt EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Savannah Blunt EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Savannah Blunt EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Savannah Blunt EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Savannah Blunt

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Savannah Blunt
Díler
Díler
Savannah Blunt


Hozzászólások száma : 5

Savannah Blunt Empty
TémanyitásTárgy: Savannah Blunt   Savannah Blunt EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:25 pm







Becenevek: Save, Savage
Kor: 18
Foglalkozás: kávéház-tulajdonos
Iskola: Badminton Magániskola
Év: 4
Csoport: díler
Play by: Tammin Sursok

xxx


Szeret: kávé, tabletták, aktképek
Nem szeret: színek, tanulás
Titkok: 1) Nincs Isten. (Bocsi, gyerekek.) 2) Nem vagyok szűz. (Bocsi, apa.) 3) Nem vagyok vega. 4) Van egy tetoválásom.
Pár szóban rólam: Minden este imádkozom, tisztelettudó vagyok, és jól tanulok. Kedvelem az irodalmat, tudok latinul, fejből idézek a Bibliából, de nyitott vagyok minden filozófus tanaira. Édesapámat minden második nap felhívom, hogy elmondjam, mennyire szeretem és gyakran étkezem a nagyszüleimnél. Tudok főzni, a specialitásom a zöldségfelfújt, vigyázok a napi édességbevitelemre és nem függök a koffeintől.
És természetesen ebből egy szó sem igaz.

xxx


Haj: hosszú gesztenyebarna
Szem: ijesztő zöld
Különleges ismertető: Nagy karika fülbevaló? Felváltva hordok magamnál espressót és machiatót.
Pár szó a kinézetemről: Kb. 164 cm magas, nem mindig magas sarkakon. Gyakran vagyok napszemüvegben, mert ijesztő a szemem és nincsenek nagy melleim. A hajam általában hullámos, a szám leggyakrabban fintorban, a kezemben kávé papír pohárban vagy limitált szériás bögrében, a tetoválásom pontos helye pedig itt nem fog kiderülni. Azt hiszik, hogy apám pénzéből öltözöm, pedig azt a pénzt befektetem: rajtam minden a saját munkám gyümölcse.


Savannah Blunt





Történetem




Corpse Tattoo. Dean, a mesterem. A művész, az isten, mernék is mást mondani rá. Szerelmem, szexisten. Tényleg az, de nem ezért fekszem most előtte egy asztalon, zavarba ejtőn felhúzott szoknyával. Ő ma kínoz engem, úgy, ahogy senki másnak nem engedném meg: közelít felém a pisztolyával, egészen kemény, határozott, a tekintete izzik. Szabad kezével lefogja a combom és azt suttogja, maradjak nyugton. Lehunyom a szemem és hagyom, hogy a bőrömhöz érjen, bár az érintésre megrezdülök.
- Ki fogod bírni. – biztat, én pedig akár el is olvadhatnék, nyugodtan hátra dőlhetnék és hagyhatnám, hogy kezelésbe vegyen – hogy a keze feljebb csússzon, ha úgy tetszik -, ha nem foglalná le minden gondolatomat az izgalom: ezzel is kiszúrok az öregemmel, még ha soha nem is fogja megtudni, hogy mi van a belső combomon. Talán a másikra egyszer elkezdem feltetováltatni a strigulákat azokról, akik láthatták a mintát: egy sima, fekete keresztet. Jó poén.
- Nem hiszem el, hogy tényleg ezt szeretnéd. – búgja édesen Dean, és ezzel azonnal elvonja a figyelmem a pisztoly idegesítő zúgásáról. Felnevetek.
- Pedig találóbbat el sem tudok képzelni. Csak képzeld el a szentfazekak arcát, ha meglátnák. Mi lett az angyali növendékükből.
- Nem tudom, mit érzett apád, amikor elküldött. Hogy majd megjavulsz Amszterdamban? Pont ott?
- Ó, nagyon édes fapapucsaik meg malmaik vannak, elhiheted. És kegyetlen jó füvük. Nem hagyhattam ott.
- A legokosabb nő vagy, akit ismerek. – súgja, és közelebb hajol, de időben figyelmeztetem, hogy még mindig festéket éget a bőrömbe, amit bizonyára kellemes emlékekkel töltene meg egy jó dugás, de vagy a mestermű elkészülte előtt, vagy után.
- És mikor hazajöttem, beíratott a magániskolába, ahol a két szép szememért nem buktatnak meg, ráadásul vett nekem egy kávézót, hogy a bevételemet tisztára moshassam. Szerinted tényleg ilyen jó fej, vagy simán hülye?
- Egyszer előttem is letérdelhetnél egy imára. – jegyzi meg, én pedig elengedem a fülem mellett. (Igazából nagyon is tetszik az ötlete, de vétek lenne ezt tudatosítani benne addig, amíg ki vagyok neki szolgáltatva.)
- Csak végezd jól a dolgod. – ahogy én is teszem. Már lassan egy fél éve itthon vagyok, ennyi idő alatt megtanultam nem sírni a pompás apácaképző után, ahol annyira szerettem magamba szívni az isteni tudást – illetve egyéb anyagokat a heti egyszeri kimenő alkalmával. Elkeseríteném a tisztelt publikumot, ha közölném, hogy attól, hogy nevetségesen öltöztetnek bennünket és nem engednek saját tusfürdőt használni, nem találjuk meg a szórakozás módját?
- Savage. Muszáj tudnom valamit. – szól Dean bátortalanul, s ezzel azonnal kíváncsivá tesz. Végez a tetoválásommal, letörli a felesleges festéket és ülő helyzetbe segít. Kicsit lejjebb húzom a szoknyámat, bár az anyagnak másak az elképzelései, azonnal vissza is csúszik. Dean a combomon tartja a kezét és mélyen a szemembe néz.
- Ott a suliban… voltál lánnyal? – Elmosolyodom és a tükörhöz vándorlok, hogy megnézzem, mit alkotott. Tetszik. Fantasztikus bűnjel. Dean kezébe nyomom a fizetséget és borravaló gyanánt csókot nyomok a szájára. Inkább így fizetek, mint a válaszommal, hadd eméssze a kíváncsiság, legalább a tizedik strigulámig.


Vissza az elejére Go down
Grace Violet
Admin
Admin
Grace Violet


Hozzászólások száma : 38
Age : 26
Tartózkodási hely : Bristol

Savannah Blunt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah Blunt   Savannah Blunt EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:53 pm


Elfogadva!

Pimasz kisasszony, menjen foglalózni és hódítsa meg a játékteret. Tetszett a kis szösszenet, és örült a kicsi szívem, hogy erről a kariról írtad (:
Vissza az elejére Go down
 
Savannah Blunt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Díler-
Ugrás: