We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Igazgatói - Roxanne Mac_co10




Igazgatói - Roxanne Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Igazgatói - Roxanne EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Igazgatói - Roxanne EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Igazgatói - Roxanne EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Igazgatói - Roxanne EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Igazgatói - Roxanne EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Igazgatói - Roxanne EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Igazgatói - Roxanne EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Igazgatói - Roxanne EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Igazgatói - Roxanne EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Igazgatói - Roxanne

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
James Cook
Admin
Admin
James Cook


Hozzászólások száma : 38

Igazgatói - Roxanne Empty
TémanyitásTárgy: Igazgatói - Roxanne   Igazgatói - Roxanne EmptyHétf. Feb. 11, 2013 1:23 am

Igazgatói - Roxanne Tumblr_mbzw9bvaK21rxxr3po1_500_www.kepfeltoltes.hu_
- Kop kop van itt valaki? – kopogok be az igazgatói iroda ajtaján. Persze tudom, hogy nincs itt senki. Ebédidő van, direkt jöttem ilyenkor. De ha esetlegesen lenne itt valaki akkor tökéletes kifogásként hangzana, hogy az igazgatónőt keresem. Elmosolyodok ahogy belépek és behúzom magam mögött az ajtót. Tökéletes, mostmár csak körül kell néznem, hátha találok valamit, amivel később ha úgy alakul meg tudom zsarolni az igazgatónőt, ha valami miatt ki akarna rúgni. Bár nincs sok esélye, de ha találok valamit akkor az biztosítani fogja számomra, hogy bármit büntetlenül megcsinálhassak, amit csak szeretnék. Gyorsan az ablakhoz lépek, és leeresztem a redőnyt, hogy ne láthasson be senki kintről. Nem lenne jó, ha valaki olyan meglátna és esetlegesen riasztaná a megfelelő személyeket, mielőtt eltűnhetnék innen. Akkor pedig pont az történne, amit megelőzni próbálok, kirúgnának. Előhalászok egy nyalókát bekapom, és a fiókokhoz lépek. Itt van a legkisebb esély arra, hogy találjak valamit. Csupa unalmas dolgot tartanak ott más diákok betegségeiről. Olyan dolgok, melyeket még a diákok ellen sem tudok felhasználni, nem hogy a diri ellen. Mivel semmi érdemlegeset nem találok, gyorsan továbblépek. A szekrény következik, teletömve a diri ruháival. Feltúrom azokat is, de csak egy pénztárcát találok benne. Más körülmények között lenyúlnám a tartalmát, most azonban könnyen lebuktathatna, hiszen egyből feltűnne, hogy járt itt valaki. Nekem pedig most fontos, hogy a keresésem észrevétlen maradjon. Már lassan fél órája keresek, közben feltúrtam az egész szobát, azonban nem találok semmi különöset. Mérgemben leülök az asztalhoz
Igazgatói - Roxanne Tumblr_mbzwgmmnzz1ri2e67o1_500_www.kepfeltoltes.hu_
skin by Louise
Vissza az elejére Go down
Roxanne Price
Diák
Diák
Roxanne Price


Hozzászólások száma : 15
Age : 28
Tartózkodási hely : Bristol

Igazgatói - Roxanne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói - Roxanne   Igazgatói - Roxanne EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 3:34 pm

Igazgatói - Roxanne Selena-3-selena-gomez-32494000-245-138
'Dear Cook'

Ez csak természetes. Minek kell nekem ilyet mondanom? Egyáltalán. Mi az, hogy az egyik olyan diák vagyok, akit talál elég értelmesnek ahhoz, hogy megtegyem, amire meg akar kérni. Igen, van, hogy ez igazgatónőnek elmennek otthonról. gyakran előfordul vele az ilyesmi, de hát. Nézzük el neki. Bosszúsan sétálok felfelé az irodájához, a papírokkal együtt, amiket a kezembe nyomott. Hm. Kedves, nagyon kedves. Tuti, hogy van legalább 10 kiló, amit cipelek, de nem, nem panaszkodom. Végül is, ezek az alkalmak tökéletesek arra, hogy ha az ember körül akar nézni kicsit az iratok között, hátha talál valami roppant érdekeset akár a társairól, akár a tanárairól. Ki az, aki ezt képes ezt elmulasztana? Mert az nem normális. Kb. fél órányi próbálkozás után - oké, nem volt annyi, de attól még sok soknak tűnt! - sikerül kinyitnom az ajtót, a papírkötegekkel a kezemben is.
- Cook? - lépek be a szobába, és azonnal megakad a szemem, az ott ücsörgő srácon. Hát, hogyne. Végül is, illetéktelenül is be lehet hatolni ide. - Mit csinálsz itt? - kérdezem, miközben megszabadulok a papíroktól.
Vissza az elejére Go down
 
Igazgatói - Roxanne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Roxanne Price

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Roundview Középiskola-
Ugrás: