We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Pete&Dan Mac_co10




Pete&Dan Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Pete&Dan EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Pete&Dan EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Pete&Dan EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Pete&Dan EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Pete&Dan EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Pete&Dan EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Pete&Dan EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Pete&Dan EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Pete&Dan EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Pete&Dan

Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel Parker
Diák
Diák
Daniel Parker


Hozzászólások száma : 14
Age : 29
Tartózkodási hely : Bristol

Pete&Dan Empty
TémanyitásTárgy: Pete&Dan   Pete&Dan EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:28 pm

Pete and Dan


Sosem irigyeltem azokat, akik szinte minden körülöttük levőben megbízhatnak. Soha nem vágyakoztam barátok után, tulajdonképpen nem is érdekelt, hogy ki tart jó arcnak, és ki szerint vagyok faszkalap. Bőven elég volt nekem az az egy személy, aki már szinte pólyáskorunk óta jobban ismert, mint bárki más. Akkor, kis szarosként még nem igazán fogtuk fel az ilyesmit, sokkal inkább azzal voltunk elfoglalva, hogy versengjünk azon, melyikünk tudja hamarabb a bili helyett normális vécébe elvégezni a dolgát. Kicsiként talán még természetesnek is hatott a barátságunk, minden embernek volt óvodás korában valakije, akivel szinte elválaszthatatlanok voltak. Általában a lányok szoktak tizenegynéhány év után is „öribarik” maradni, a fiúkról még azt sem feltételezik, hogy egy-két évnél tovább kitart a baráti viszonyuk. Nos, ezt mi jócskán megcáfoltuk azzal, hogy majdnem tizenhat év után is közel állunk egymáshoz.
Üveges tekintettel magam elé meredve ücsörögtem a kávém mellett, miközben anyám papolását hallgattam arról, hogy ha nem hoztam volna fel éjszaka azt a szőke cicababát, akkor most nem akarnék elaludni az asztalnál. Ez mind szép és jó, csakhogy nekem tényleg hatalmas szükségem volt arra a csajra, máskülönben azt sem tudtam volna, hogy hol lakom. Egyszer az életben végre jól jött, hogy ilyen nagy népszerűségnek örvendek, és még a lakcímemet is tudják néhányan. Plusz a laza kurfic ellen sem volt kifogásom.
- Oké, anyu, én most rohanok… ömh… suliba. – mosolyodtam el félszegen, majd csapot-papot ott hagyva kiléptem a lakásból. Anyu természetesen nagyon jól tudta, hogy nem iskolába indultam, de azok után, amit az elmúlt években műveltem ezt már megszokta. Lemertem volna fogadni, hogy ma valamilyen különös oknál fogva Pete-nek sem lesz kedve bemenni, ezért egyenesen felé vettem az irányt. Kettőnk közül mindig is én szerettem átaludni az egész napot, attól nem féltem, hogy esetleg még nem lesz ébren az érkezésemkor. Bár az sem lenne túl nagy baj, gond nélkül tehetnék róla, hogy alig pár perc múlva már teljesen éber legyen.
- Pete! Told ide a segged, te barom! – kiáltottam el magam, miután beléptem a lakásba.



Vissza az elejére Go down
 
Pete&Dan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Rezidenciák-
Ugrás: