We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Party terem Mac_co10




Party terem Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Party terem EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Party terem EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Party terem EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Party terem EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Party terem EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Party terem EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Party terem EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Party terem EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Party terem EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Party terem

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Doug
Mesélő
Mesélő
Doug


Hozzászólások száma : 6

Party terem Empty
TémanyitásTárgy: Party terem   Party terem EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 3:28 pm

Nagyon nagy terem, körülbelül 1000 embert képes befogadni. Így is tolongás van egyfolytában bent, szinte mozdulni sem lehet a táncparketten. Mindenki bulizik.
A hely tele van őrültekkel, drogosokkal, dílerekkel és csupán csak partizni vágyókkal. Neked kell felismerned a megfelelő társaságot.

Néhány kép:
1, 2, 3.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

Party terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party terem   Party terem EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:54 pm


Egy üveg itallal a kezemben már vagy fél órája csak egy helyben dülöngélek. Nem mondom azt, hogy jól állok... mert egyáltalán nem vagyok jól. Vagyis jól vagyok. A fű és a drog segített benne, hogy úgy érezzek, de az igazság az, hogy nagyon berúgtam. Pedig még csak most nemrég kezdődött el a buli. Egyedül jöttem, vagyis nem, de az a csaj aki rám volt akadva, nem számít. Valahová el is ment... szerencse. Jobban szeretek inkább így bulizni.
Körülpillantok, reménykedem csak benne, hogy valaki felbukkan. Az igazság az, hogy valami jó partit szeretnék ma estére. Csak, majd kiderül mi fog ebből kisülni. Kortyolok a piámból, közben a következő számra, kicsit jobban kezdem el nyomni. Imádom... számomra egyelőre még csak ez az élet. Mondjuk azt nem szeretném, ha valami hülyékkel kerülnék ma össze.... ahhoz azért nincs ihletem. De majd, kiderül, mi lesz tényleg ebből...
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
Vendég
Vendég
Anonymous



Party terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party terem   Party terem EmptyPént. Márc. 15, 2013 10:59 am

Csak úgy mindenkinek - ebben vagyok - ez a szám megy nálam


Már két hete lassan,hogy valami buliról beszéltek a clubban. Mondták,hogy menjek el velük,de nem nagyon volt kedvem hozzá. Végül is addig unszoltak,meg kérleltek,hogy úgy döntöttem eljövök a buliba.
Vettem egy dögös piros ruhát,felöltöztem abba, kicsíptem magamat,majd egy üveg vodkával a kezemben,elindultam taxi-val a buliba.
Beérve a terembe, hangulatos zene szólt,fel volt díszítve a terem ahogyan csak kell. A piával a kezemben,leültem valahová és néztem ki a fejemből.
Vissza az elejére Go down
Natasha B. Harrington
Diák
Diák
Natasha B. Harrington


Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Bristol

Party terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party terem   Party terem EmptySzomb. Márc. 16, 2013 6:44 am

Minden kedves egybegyűltnek! ~ebben vagyok ~perpillanat ez szól

Eljöttem. Na bátor vagyok? Szerintem marhára, tegnap ugyanis úgy döntöttem, hogy megszűnök remete lenni, vagyis kivonulok a képzeltbeli elefántcsont toronyból,ahol eddig önként bujdokoltam.
Igazából tök hülyén érzem magam, pláne mióta anya törpe prostinak nevezett a ruhám miatt, nem is tudom miért ragaszkodtam ehhez a fekete csipkés, extra rövid darabhoz annyira.
Ó...már megvilágosodtam, azt hiszem fölakartam szedni valakit, bárkit,aki nemtuja, hogy az a rohadt expasim,hogy elbánt velem és mennyire megalázott. Most is hányingerem lesz, ha eszembe jut az eset. Na mindegy egyenlőre nem busongani jöttem. Minden nagyon rendben van, az egyik kedvenc számom megy, tudok járni a magassarkúban, kihúzom magam, amitől még a mellem is nagyobbnak tűnik. Amúgy is....elméletileg ezzel a fekete sminkkel remekül kihangsúlyozom a nagy zöld szemeimet, amiknek azt hiszem nehéz ellenállni. Nincs lelkierőm ismerkedni, így leülök valahova és várom, hogy a sült galamb,vagy mondjuk egy nagyon szép lány,a számba repüljön.
Vissza az elejére Go down
Christopher Hale
Diák
Diák
Christopher Hale


Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Bristol

Party terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party terem   Party terem EmptyKedd Márc. 19, 2013 7:44 am

-Mondjuk ez most Natasha, de szerintem bárki más is jöhet -

A táncparkett közepén nagyban nyomom a haverokkal a party-t kicsit már belőve, de nem gááz! Hamarosan még jobban részeg leszek remélhetőleg. Nálam az igazság az, hogy nem csak a buliról szól az egész este. Hanem másról is. Valami sokkal de sokkal királyibb dologról is. Éppen a piám végén járok, úgyhogy intek a többieknek, hogy hozok egy sört magamnak.
Ahogy elindulok, meglátom az iskolából ismert Natasha-t. Az igazság az, hogy sokan mondták róla, hogy ilyen furcsa olyan furcsa csaj, de én még nem beszéltem vele. Hah, itt az ideje. Közelebb megyek, majd mikor leül, akkor odavetődöm mellé.
-Jó estét hölgyem. Hogy tetszik lenni? - Vigyorodom el pimaszul. A hajamat hátrasimítom, majd az üres üvegemet ledobom az asztalra. A csávónak intek, aki hordozgatja a piát, majd leveszek egy sört a tálcájáról és a pénzt odateszem helyette. Zsíír.
Vissza az elejére Go down
Natasha B. Harrington
Diák
Diák
Natasha B. Harrington


Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Bristol

Party terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party terem   Party terem EmptySzer. Márc. 20, 2013 6:33 am

Hirtelen jött Christopher! ~ebben vagyok ~perpillanat ez szól

Nem maradok sokáig egyedül, de szerencsétlenségemre nem egy helyes csaj, hanem egy helyes pasi érkezik és szólít meg. A helyes pasik a legveszélyesebbek,tapasztalatból tudom.
Mindenesetre nem hajtom el a fenébe, hiszen ki tudja, hasznos lehet még a ársasága, ha az a gyökér exem esetleg felbukkanna, szóval szikrázó mosolyt villantok rá és elegánsan egymásra pakolom a lábaimat.
-Köszönöm , Sir a mai este fenomenálisan.
Abban a stílusban válaszolok neki,amiben megszólított,jelzem, hogy bármilyen játékba belemegyek. Egyszerűen jól alakul ez az egész. Bárcsak az a faszfej láthatna!
Vissza az elejére Go down
Trinity Birdwell
Diák
Diák
Trinity Birdwell


Hozzászólások száma : 10
Age : 27
Tartózkodási hely : Bristol

Party terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party terem   Party terem EmptyHétf. Május 20, 2013 4:42 pm

Érdekességképp -így nézek ki - ez a zene szól most
Már megalapoztam a hangulatomat egy kis whiskeyvel. Egyedül jöttem, mert a barátaim befarsultak. Két nap nekik túl sok lenne. Az idióták... Jobb is, hogy nincsen rihegő-röhögő, állandóan rácsodálkozó csoport mögöttem. Nem szeretnek vadulni. Nem is értem, hogyan képesek jól érezni magukat a könyvdélutánokon.
A pultnál rendeltem egy vodkát. Gyorsan felhúztam és az egyik sarokban helyet foglaltam. Pár fűszagú fiatal elhaladt előttem, én pedig az illatuk után fordítottam vágyakozva a fejemet. Még csak nem rég kezdődött a parti, de már a tudatzavarhoz akartam fordulni. Tipikus. Anyámat nem is érdekelte hova jövök. Nem ért rám. Éppen pénzt keresett.
Szóval magányos ültem és vártam, hogy valaki megszólítson. Ki akarna velem vadulni? Általában kurvának néznek, vagy valami, szóval soha nem fogok ki jó társaságot. Kivel tudnék vadulni?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Party terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party terem   Party terem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Party terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Welcome to the party - Club N.Y.C

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: Két nap buli-
Ugrás: