We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Leroy; Grant  Mac_co10




Leroy; Grant  Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Leroy; Grant  EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Leroy; Grant  EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Leroy; Grant  EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Leroy; Grant  EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Leroy; Grant  EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Leroy; Grant  EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Leroy; Grant  EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Leroy; Grant  EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Leroy; Grant  EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Leroy; Grant

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Grant Leroy
Felnőtt
Felnőtt
Grant Leroy


Hozzászólások száma : 1

Leroy; Grant  Empty
TémanyitásTárgy: Leroy; Grant    Leroy; Grant  EmptySzomb. Márc. 30, 2013 1:00 pm









Becenevek: Grant, Lee
Kor: 38
Foglalkozás: bíró
Iskola: -
Év: -
Csoport: felnőtt
Play by: Daniel Gillies

xxx


Szeret: hétvégék, szivar, cigaretta, bor, vastag pénztárca
Nem szeret: ügyvédek, trágár kifejezések, hangzavar, fegyelmezetlenség
Titkok: megcsalta a feleségét, ezért vált el
Pár szóban rólam: Pár szó? Akkor kezdjük az elején. Törvényszéki bíró lennék, úgy közel 15 éve csücsülök lassan ugyanabban a székben ami rendre tönkre teszi a hátsófelemet. Volt egy feleségem, aztán más tengerekre eveztem csupán szórakozás és kíváncsiság céljából. Sosem hittem, hogy ki fog derült, de tessék. Itt vagyunk elváltam és most lett egy barátnőm. Egyeseknél ilyen jól megy.
Ez nem befolyásolt a munkámban, na rendben...talán kicsit több lett az ellenségem és megtalálták a gyenge pontom, de mit számít ez? Akkor is kimért maradtam, még ha meg is csaltam a feleségem. Az ex feleségem.

xxx


Haj: barna, mindig rendezett
Szem: barna, szintén
Különleges ismertető: szúrós tekintet, cigi vagy szivar a szájban
Pár szó a kinézetemről: Markáns arccal rendelkezem, többek bámulatba ejtően megbámulják tudatván: "dögös" vagyok. Inkább azt mondanám, a kinézetem igazán elbűvöli az embereket. Ez van, ezt kaptam az élettől. Vétek lenne nem kihasználni.

Grant Leroy





Történetem



A nevemet fent találod, az élet történetemet meg lent. NEM, nem olyan lent, csak egy sorral lejjebb. Ügyes! Akkor vágjunk bele.
Nem szeretném még egyszer közölni a születésemet, mert itt vagyok. Az adatlapon már kitöltöttem mindent, ha nem hiszel nekem olvass feljebb. Szóval három fontos helyszínt és történetet mondok el. Kezdjük is.

Portugália; Liszabon; 2009 július 4-8.
Első élményem a portugál földön kezdődött. Eltudjátok képzelni azt a sok gyönyört amit átéltem. Csak 17 voltam, de életem legjobb nyaralása volt. A családommal mentünk kikapcsolódni. Egyik este mondtam, hogy megyek megnézem, mi folyik a főutcán. Akkor láttam, hogy épp egy koktél készítő verseny zajlik. Mi sem kellett több. Beneveztem. Meg hazudtam, hisz azt mondtam, elmúltam 18. Mivel személyi nem volt nálam, nem kellett bizonyítnom a korom, csak a tehetségem az ital keverésben. Mielőtt tippelnél, nem , nem nyertem. Csak második lettem. A poén, hogy egy csaj győzött le. Aki szintén hazudott, mert ő is csak 17 volt. Ezt azután tudtam meg, miután lekaptam. Gondolhatjátok, hogy telt a többi napom.


Egyiptom; Tunézia; 2010. agusztus 20-26.
Végre felnőtt ként. Család nélkül, egyedül. Nagyon jó kis buli. Röviden annyi, hogy sose gondoltam, hogy a homok ilyen meleg, és le van pukkanva minden piramis. De az italok jók. Végül is azért jöttem ide, mert eldöntöttem, lesz egy saját koktél bárom és én leszek a legjobb. Tömören ennyi. Ha valaki arra kíváncsi, hogy becsajoztam-e? Igen. Nem egy éjszakás kaland volt. Egy évig tartott. Aztán csak barátok lettünk. Ennek a kapcsolatnak a kiheverésére mentem indiába. Lássuk csak.


India; Új-Delhi; 2011. június 1-20.
Leghosszabb utazásom. Annyit mondtam a szüleimnek, hogy majd jövök. Ahhoz képest madj egy teljes hónapot kint voltam. Dolgoztam, szórakoztam. Ültem elefánton. Na ez egy vicces történet, szóval úgy volt..
Épp egy turista csoporttal mentem a dzsungel túrára amikor közölték, elefánologunk. Mondom király, nem olyan nehéz. Persze, ti is azt gondoltátok mi? Elhessegetem ezt a tippet. Az elefánt, név szerint Davu játszani kezdett velem miután a nyakába kerültem. Majd egy édes mozdulattal leütött az ormányával. Nem mondom, nem volt kellemes. Annyit mondtak: szállj vissza rá. Siessünk.
Ez volt az első és utolsó túrám. Inkább a városban maradtam.


Nagy-Britannia; London; 2012.
Itt lennék. A saját bárommal. Végre sikerült. Paradise bár, igen hangulatos lesz...amint ki festettem. Keressétek, minden 10. látogató ingyen koktélt kap.

Karakter; Joshua Scott/Kenny Santucci
innen: london-life.hungarianforum.com


Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

Leroy; Grant  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leroy; Grant    Leroy; Grant  EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:11 am

ELFOGADVA
TetszikTetszikTetszik! Foglalj avit és érezd jól magad nálunk!
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
 
Leroy; Grant
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Felnőtt-
Ugrás: