We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Dougie Becker Mac_co10




Dougie Becker Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Dougie Becker EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Dougie Becker EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Dougie Becker EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Dougie Becker EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Dougie Becker EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Dougie Becker EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Dougie Becker EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Dougie Becker EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Dougie Becker EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Dougie Becker

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dougie Becker

Dougie Becker


Hozzászólások száma : 5

Dougie Becker Empty
TémanyitásTárgy: Dougie Becker   Dougie Becker EmptyPént. Júl. 26, 2013 12:21 pm









Becenevek: Doug
Kor: 18
Foglalkozás: diák, mellékállásban zenész, csajozógép
Iskola: Roundview
Év: 4
Csoport: Diák
Play by: Dougie Poynter


xxx


Szeret: egyedi stílus, zene, csajok, haverok, bulik, szex, cigi, pia...
Nem szeret: divatmajmok, nyomik, tanulás, másnaposság, DJ-k, nyálas tini"zenekarok"...
Titkok: ez az, ami nincs. na jó, talán egy... de az titok.
Pár szóban rólam: Szeretem a zenét. Mármint azokat, amikben hangszerek is vannak, tehát nem az a dízsés, géppel csinált alapokra kornyikálós szarokat. Nagy csajozós vagyok, és a külsőm meg a stílusom segítségével önként futnak a csajok a karjaim közé. Meg vicces is vagyok.


xxx


Haj: szőke, de van, hogy viszek bele egy kis színt
Szem: ahogy a csajok mondják: olyannagyongyönyörűűű kék
Különleges ismertető: az egész jobb karomon végigfutó tetkó, ami belóg a mellkasomra is
Pár szó a kinézetemről: Szőke vagyok két kék szemmel. Ez már elég indok, hogy loholjanak utánam a csajok. Ehhez még hozzájön, hogy izmos vagyok, meg zenélek. Stílusom egyedi, minden egoizmus nélkül mondhatom, hogy nincs még csak hozzám hasonló sem. Nem láttam még egy ugyanolyan pólót, cipőt, nadrágot, amit hordok. A hajam általában rövid, de van, hogy megnövesztem vállig érőre. Arcom sima, néha növesztek egy kis borostát. Egyszóval: rocksztáros.

Dougie Becker





Történetem



Már megint az életemre kíváncsiak... Miért kell állandóan ezt a témát felhozni? Mintha ezen múlna, az életük... Na, jó, akkor most összedobok valamit nekik. Jobb itt kitalálni már előre, mint ott, előttük rögtönözni. Szóval...
'94-ben megszülettem, ezzel létrejött egy csodálatos ember...!
Nem, ez így nem lesz jó. Azért ilyen egoista még én sem vagyok! Talán az igazat kéne. A kis sötét folt kihagyásával.
1994 nyarán születtem. Anyámék örültek nekem, mindig is jó kapcsolatunk volt. A gyerekkorom igazából semmi különöset nem tartogatott. Éltem az átlagos életet. Persze ez nem a megfelelő szó. Nem voltam én sohasem átlagos! Mindig másabb voltam. Sosem szűkölködtem semmiben, mindent megkaptam, amit akartam. De miért is múlt időben beszélek? Ez még mindig így van! Minden gyerek és kamasz olyan szülőkre vágyik, mint az enyémek: gazdagok és jó fejek. Nem is a szüleim, inkább haverok. Főleg az apám. Vele aztán tényleg mindent megbeszélhetek. Anyámmal csak a nőügyeimről nem beszélek, amúgy ő is olyan, mint egy régi barát.
Életem történetének kezdését inkább oda teszem, mikor a Roundview-ba kezdtem járni. Sokan hajtanak a menőségre. Nekem szerencsém volt. Természetemnél és stílusomnál fogva, úgymond a csúcson kezdtem. A menők között élem a mai napig az életem. Rengeteg haverom van az egyetemről is.
Kedvencem a Fanta meg Toffifee meg a gumicukor meg az eper meg az epres gumicukor. Gyerekes szenvedélyem, hogy imádom a mesehősös dolgokat. Meg szeretek szexelni. Elől-hátul-lent-fönt-jobbra-balra. Akár többen is! Jelentkezni az alábbi telefonszámon: ***********
Kedvenc csajozós dumám: "Helló, a nevem Doug, MegDoug!" Elég primitív, de van, aki egyből ledobja a ruháit.

Igen, azt hiszem, így jó. Ez majd megteszi nekik. Nem is feltűnő, hogy elhallgattam azt az egy dolgot, ami a rosszak közé sorozott. Az emberrablást.
Igen, embert raboltam, de ezt nem kell senkinek sem tudnia! Szóval tartsd a szád, mert úgy jársz, mint az a csaj!
Az egész egy futó kalandnak indult. A csaj a pénzemre hajtott, nekem meg egy kis kikapcsolódás kellett. A részletek már homályosodnak. A lány többet akart. Azt hitte, majd meggazdagodhat, és erőszakkal elvetetheti magát velem. Na, majd pont! Meg is mondtam neki, hogy tőlem ne várjon semmit. Pláne nem pénzt. Aztán jött azzal, hogy tud valamit, amivel tönkretesz. Arra már nem emlékszem, hogy mi volt az, de nem hagyhattam, hogy megtegye, így hát éjszaka megtámadtam. Az ősök nem voltak otthon, így nyugodtan levonszolhattam a pincénkbe. Kicsit eljátszottam vele. Na jó, nem nevezném játéknak, kínzás volt az. Egy hétig tartott, aztán éjszaka elengedtem, de megígértem neki, hogy ha bármit mond bárkinek, újra eljátszogatunk. Pár nap múlva megtalálták a holttestét. Nem az én művembe halt bele, de attól még úgy érzem, részem volt a halálában. Én még mindig csak emberrablásnak könyvelem, véletlenül sem tartom magam gyilkosnak.
És csak hogy bizonyítsam, vicces vagyok: egyszer fogadásból elloptam egy túró rudit. Hahaha.
Még pár sort a végére, hogy örüljenek:
Hobbim a basszusgitározás, és van egy bandám, amit pár haverral alapítottunk. Városon belül már több helyen felléptünk, és mindig nagy sikerünk volt. Már ha érdekel valakit. Persze hogy érdekli az embereket! Mint szinte minden, ami velem kapcsolatos. Emellett káros szenvedélyem a cigaretta.


Vissza az elejére Go down
Louise Kerr
Diák
Diák
Louise Kerr


Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Bristol

Dougie Becker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dougie Becker   Dougie Becker EmptyHétf. Júl. 29, 2013 3:40 pm


ELFOGADVA
A kis afférod sokaknak meredek lehet, de hé, engem meggyőztél "Mr Rocksztárvagyok" úgyhogy mehetsz is avit foglalni.
Vissza az elejére Go down
 
Dougie Becker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: