We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Rich Hardbeck Mac_co10




Rich Hardbeck Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Rich Hardbeck EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Rich Hardbeck EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Rich Hardbeck EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Rich Hardbeck EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Rich Hardbeck EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Rich Hardbeck EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Rich Hardbeck EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Rich Hardbeck EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Rich Hardbeck EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Rich Hardbeck

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Richard Hardbeck
Diák
Diák
Richard Hardbeck


Hozzászólások száma : 1

Rich Hardbeck Empty
TémanyitásTárgy: Rich Hardbeck   Rich Hardbeck EmptySzer. Szept. 18, 2013 8:57 pm









Becenevek: Rich
Kor: 16
Foglalkozás: Diák
Iskola: Roundview
Év: 2
Csoport: Diák
Play by: Alexander Arnold


xxx


Szeret: a metál zenét, az olyan zenét, ami metál, sőt még azt a zenei stílust is, amit a fémekről neveztek el (tudod, metál); meg még egyébként a sört, alkalomadtán a könnyebb kábítószereket, a legjobb barátját, Alo-t, és sok más hasonló állatfajt
Nem szeret: A kompromisszumokat, a képmutatókat, a fogyasztói társadalomban érvényesülni és boldogulni kívánó birkákat, az apját, fölöslegesen pénzt költeni meg talán a popot.
Titkok: Minden elcseszett törekvés a szüzessége elveszítésére
Pár szóban rólam: Ha éppenséggel nem olyanfajta ember vagy, akit a stílusa, a személyisége miatt hét mérföldre elkerül, akkor alapvetően kedves, segítőkész veled szemben. Máskülönben megeshet, hogy egy agyatlan metalhead-nek nézed, nem egy kifinomult gentleman, a véleményét nyíltan kimondja bármiről, még akkor is, ha nincs túl szabatosan megfogalmazva, vagy éppen kifejezetten sértő. A nőkkel szemben ismerkedés terén, ha barátságnál többről van szó, elég tehetetlen. A humora kissé cinikus, a jegyeiből meg talán nem is gondolnád, de ha odateszi magát, kétségtelenné válik, hogy van esze.


xxx


Haj: Barna
Szem: Barna
Különleges ismertető: Egy lábra rohadás félben lévő acélbetétes bakancs, esetleg egy már szebb napokat is látott bőrkabát.
Pár szó a kinézetemről: Nem a jó megjelenés az, ami számára az első. Elsősorban kizárólag farmert hord, valamilyen - opcionálisan fekete - együtteses fölsővel. Hulláms, barna haja van, hozzá barna szeme. 183 centi magas, a sportosságtól fényév távolságra áll. A bőre sápadt, fehér, ám annak védelmére különösen nagy erőket fordít.

Richard Hardbeck





Történetem



A zenétől fogékony leszel az ivásra. Az ivástól fogékony leszel az zenére. Sziklaszilárd meggyőződésed, hogy minden szem rád bámul, pillantásaik, mint apró tűk, szurdalják a bőrödet, holott sötét van, tömeg van, és igazából komoly díjat adnál annak, aki itt kiszúr egy arcot, amit adott esetben bámulni lehet. Az órák megdermedtek, mintha egyáltalán nem állna szándékukban elérni az éjfélt, elcsámcsognak a pillanaton, ezerszeres lassításban kiélvezik minden egyes másodpercét, míg te valahogy felkerekedsz A pontból, hogy eljuss B pontba, de tudva tudod, hogy most leginkább C-re vágysz, és még csak sejted, hogy végül D-ben fogsz kikötni.

Ó. Ne nézz így. Egy kis fogalom magyarázat.
A – a tömeg közepe, a pillanatnyi tartózkodási hely, pontosan az a pont, ahol a punk csávó pogózást felfüggesztve, két szám között, a szőke barátnőjét épp lesmárolja (a csaj valószínűleg terhes, de lehet, hogy szimplán csak dagadt, mindenesetre tipikusan nem az a fajta nő, akinek a pasija mellett szívesen ácsorog az ember).
B - a pult, a túlságosan mosolyogós pultos csávóval, avagy legjobb tudomásom szerint e kis kocsma egyetlen olyan stratégiai pontja, ahol húgy nélkül szervíroznak sört.
C – akármilyen felület, amin vízszintesen el lehet feküdni. Extrém esetben egy ágy. Még pár kör lötty, és mindegy is, hogy kié az a bizonyos ágy.
D – ha szerencsés vagyok, egy vécé, ahol hányni lehet. Reálisan nézve szimplán csak egy D pont, ahol állva hamarosan kijön minden, ami valaha bement.

Szemdörzsölés. Óvatos pillantás a színpad felé. A fél karom adnám érte, ha valahogy kideríthetném a banda nevét. Így csak egy kilenc dollár negyvencentes koncert marad, plusz az ingyen ital, a jegy mellé (ez esetben a piát a biztonsági őr kapta, aki nem hitte el, hogy már elmúltam tizennyolc). Emberek jobbról is, balról is, de szerencsére egyre távolabb furakodom A-tól, B egyre-egyre közeledik, C-nek egyre kevésbé tűnik alattam a padló, kicsit olyan érzés, mintha hullámozna, vagy mintha bármelyik pillanatban lezuhanhatnék róla, de egyet nyelek, és veszek egy mély levegőt, és újra megdörzsölöm a szemeim, és mégse jutok D-be, nem hányom el magam, amiért viszonylagos büszkeségérzet tölt el. A lány, aki mellettem elsétált és kiröhögött, na, ő is biztos tök büszke lenne rám, ha megtudná, hogy épp most sikerült nem-lehánynom, de mit tegyünk? Én csak részeg vagyok, ő viszont kurva, ezen már nem tudok segíteni, szóval… csak megyek tovább.
Egy ilyen kicsi kocsmában hogy fér el ennyi ember? Hogy tudnak ilyen szar zenét hallgatni? Őszintén szólva nem emlékszem az okokra és az indokokra, amiért én ide eljöttem. Alo biztos valami fene jó érvvel jött elő, pár körrel ezelőtt, amire ha megerőszakolnak, se tudok visszaemlékezni. A fenébe is.

Vissza az elejére Go down
Grace Violet
Admin
Admin
Grace Violet


Hozzászólások száma : 38
Age : 26
Tartózkodási hely : Bristol

Rich Hardbeck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rich Hardbeck   Rich Hardbeck EmptyPént. Szept. 20, 2013 11:23 am


Elfogadva!

Nem, nem sikongatlak körbe, áááááh, dehooooogy, eszembe sem jutott...és mivel eszembe sem jutott, nem maradt mit írnom ide azt leszámítva, hogy tudod, foglalózz, meg ilyenek, meg vigyél el egy körre, köszi, csók! ;D
Vissza az elejére Go down
 
Rich Hardbeck
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: