We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Sebastian Artmenson Mac_co10




Sebastian Artmenson Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Sebastian Artmenson EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Sebastian Artmenson EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Sebastian Artmenson EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Sebastian Artmenson EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Sebastian Artmenson EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Sebastian Artmenson EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Sebastian Artmenson EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Sebastian Artmenson EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Sebastian Artmenson EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Sebastian Artmenson

Go down 
SzerzőÜzenet
Sebastian Artmenson

Sebastian Artmenson


Hozzászólások száma : 1
Age : 32

Sebastian Artmenson Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian Artmenson   Sebastian Artmenson EmptyPént. Okt. 04, 2013 12:44 pm









Becenevek:  Seb, Tian, Sebast, Arti
Kor:  22
Foglalkozás:  Egyetemi hallgató, mellette egy bárban csaposként dolgozom, hogy eltartsam magamat
Iskola: Egyetem
Év:  4.
Csoport: Diákok
Play by: Chace Crawford


xxx


Szeret:  Imádom az édességet. Legyen az csoki, cukor, nyalóka, torta, sütemény vagy bármi más. És imádok enni is. Az a jó ebben, hogy nem látszik meg rajtam. Mondjuk lehet azért, mert járok konditerembe. Imádok aludni is.  Szeretem a családomat, szeretem az állatokat is. De nem minden állatot.
Nem szeret:   Utálom a kelbimbót, brokkolit. Nem szeretem a bunkó, nagyképű, beképzelt kis plázapicsákat. Akik mindenfélét kitalálnak magukról, hogy elhidd, aztán meg becsap téged.
Titkok:  Van egy pár, de azért vannak, hogy ne mondjuk el senkinek sem.
Pár szóban rólam:  Itt születtem Bristol-ban. A szüleimmel és a húgommal éltem együtt. Középiskola elvégzése után, tehát 18 éves koromban, elköltöztem otthonról, jó néhány utcával arrébb, egy kis házba. Már 5 éve lakom egyedül. Egyetemre járok, színészet szakra. Mindig is szerettem volna színész lenni. Szüleim néha napján meglátogatnak hétvégente. De nem mindig, ugyanis ők dolgoznak, és nem mindig van idejük eljönni hozzám. A húgom meg szokott látogatni elég gyakran. Egy héten többször is. Ő idén kezdte az egyetemet, tehát most első éves. Sokszor lóg nálam, hogy segítsek neki tanulni. De van úgy ,hogy míg én dolgozom, ős nálam van, és mire hazaérek meleg vacsorával vár.


xxx


Haj: Barna, egyenes, rövid. Néha felzselézem, de ha nincs kedvem vagy időm reggel babrálni vele, csak megfésülöm, és hagyom úgy ahogy van.
Szem: Kék
Különleges ismertető: Van néhány kisebb tetoválásom.
Pár szó a kinézetemről: 183 cm magas vagyok, és olyan 63 kg környékén. Bár szoktam kondizni. Izmos karjaim vannak, és kocka hasam. A divatot nem nagyon követem. Csak ami tetszik az nap, azt veszem fel.

Sebastian James Artmenson





Történetem



Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről.

Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről.
Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről.
Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről. Minimum 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is VAGY 300 szavas élet történet a karakteredről.


Vissza az elejére Go down
 
Sebastian Artmenson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Karakteralkotás :: Félkész előtörténetek-
Ugrás: