We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Keresem! Mac_co10




Keresem! Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Keresem! EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Keresem! EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Keresem! EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Keresem! EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Keresem! EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Keresem! EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Keresem! EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Keresem! EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Keresem! EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Keresem!

Go down 
+11
Ian Baines
Daniel Parker
Arianne P. Blanchard
Anne Calder
Louise Kerr
Victoria L. Fay
Roxanne Price
Ezra V. Fuentes
Magdalena Morgan
Alex Deathwood
Elizabeth Stonem
15 posters
SzerzőÜzenet
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Keresem!   Keresem! EmptyKedd Jan. 22, 2013 10:24 am

Barátom, ellenségem, szeretőm...

Kód:
<center><br><br>
<div style="border-radius: 25px 25px 25px 25px;"><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Edwardian+Script+ITC' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-size: 32px; font-family: 'Edwardian Script ITC', cursive;  text-shadow: 0px 0px 2px black; color: #727F9E; margin-top: -20px; margin-left: px;">Karakter teljes neve</div>
[img]200x320-AS KÉP RÓLA![/img]

[b]Kor:[/b]
[b]Play by:[/b]
[b]Foglalkozása: [/b]
[b]Jelleme:[/b]
[b]Kapcsolatom vele:[/b]</center>


A hozzászólást Elizabeth Stonem összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 25, 2013 1:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
Alex Deathwood
Diák
Diák
Alex Deathwood


Hozzászólások száma : 31

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 12:44 pm




Victorie .......

Keresem! Ko_www.kepfeltoltes.hu_

Kor: 17
Play by: Chloe Moretz
Foglalkozása: Diák
Jelleme:Chloe, majdhogynem a szöges ellentétem. Piál,cigizik,füvezik és lázad ezerrel.
Kapcsolatom vele:Legjobb barátnőm.
/ Alkuképes vagyok bármiben!^^Küldj egy pm-et és máris a tied!:D
Elkelt Taylor Momsen PB-vel!^^


A hozzászólást Alex Deathwood összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 16, 2013 1:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Magdalena Morgan
Diák
Diák
Magdalena Morgan


Hozzászólások száma : 8

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 2:25 pm




Beck __

Keresem! Benbarnes103

Kor: 24
Play by: Ben Barnes
Foglalkozása: díler
Jelleme: Te mindent megkapsz, amit csak akarsz, nem igaz? Nem számít milyen eszközökkel kell elérned, a végén a tiéd lesz. Mindenkit irányítani akarsz, és aki ellenáll csúnyán meglakol. Talán azért van ez így mert gyerekkorodban téged is irányítottak... az apád esetleg? Sőt még molesztált is téged, az egyetlen, kicsi fiát. Aztán túl adagolta magát és meghalt... micsoda öröm lehetett.
Csakhogy az anyádnak szüksége volt a napi adagjára, és hát ha nincs a papa ki szerezze meg? Rád maradt ez a feladat, mert anyu bizony az ágyból sem volt hajlandó kikászálódni, te viszont azt akartad, hogy figyeljen rád, foglalkozzon veled. Sikerült ez úgy elérned, ha megszerezted azt amire a legjobban vágyott...
Így kerülték tíz esztendős fejjel ebbe a mocskos világba... azóta is itt tengeted napjaidat, jó kapcsolataid vannak, hisz ismernek már gyerekkorod óta.
Csakhogy anyuci is elpatkolt és mit volt mit tenni nagyihoz kerültél, aki nem arról volt híres, hogy a gyerekeket tejben vajban fürdeti. Szigorú és kemény asszony volt, aki mikor drogot talált a szobádban kiadta utadat. Rossz döntés volt, ugye? Mivel azóta a nagyi a hátsó kertben a föld alatt pihenhet. De hát vissza vágytál szülő faludba, és ott ismerkedtünk meg. Vonzott az a vadság ami belőled áradt, csakhogy nem hittem hogy ez lesz a vége. Mert ami kell, mindig megszerzed. Engem is megkaptál, erőszakkal, és vadsággal. Mikor megtudtam, hogy várandós vagyok, többé nem találkoztam veled, és most, hogy anyával elköltöztünk, nem is számítottam rá, hogy látlak még. Mégis itt vagy...
Hogy miért? Kilakottak, és hát hova mentél volna? Vissza a nagyi házába.
Kapcsolatom vele: Szeretlek, de mégis... szükségem van rád, de csak ártasz nekem. A gyermekedet hordom a szívem alatt, akiről te nem is tudsz és nem is akarom, hogy valaha tudomást szerezz róla. Elakarlak felejteni, mégis örökre az eszembe vésni... ezt milyen kapcsolatnak neveznéd?

// pb, név változtatás, egyéb gondok esetén csak küldj egy pm-et és valószínűleg rábólintok, csak kerüljön meg


Megérkezett!


A hozzászólást Magdalena Morgan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 27, 2013 12:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 4:16 pm




Nathan ___

Keresem! 58288310

Kor: 20-23 között
Play by: Ash Stymest (alkuképes)
Foglalkozása: a BC Groan szólógitárosa
Jelleme: Őrült. Őszinte. Koffeinfüggő. Minden lében kanál. Lusta. Nikotinfüggő. Egoista. Önfejű. Arrogáns. Bunkó. Jó arc. Pofátlan. Az ellentétek embere.
Kapcsolatom vele: Hát, hol is kezdjem... Részegek voltunk, lefeküdtünk egymással. Aztán amikor reggel melletted ébredtem fel, elmenekültem, mint egy gyáva féreg. Kerüllek, amennyire csak tudlak, de minden próbán ott vagy és ez így elég nehéz. Szeretném azt hinni, hogy nem emlékszel semmire, de látom, hogy nézel rám és tudom, hogy igenis emlékszel. Amikor melletted vagyok, egy szó sem jön ki a torkomon, egyfolytában hülyét csinálok magamból. Szerelmes lennék? Nem hiszem; de tudom, hogy valamit érzek irántad és minden bizonnyal nem barátság.


Köszönöm, megérkezett *-*
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Alex Deathwood
Diák
Diák
Alex Deathwood


Hozzászólások száma : 31

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:48 pm




Adam .......

Keresem! Logi_www.kepfeltoltes.hu_

Kor: 18
Play by: Logan Lerman vagy (aminek még jobban örülnék) Andy Biersack
Foglalkozása: Pszichológus tanonc, azaz diák
Jelleme: Mindenki ismeri azt az embert, aki bort iszik és vizet prédikál. Na, ő az én ilyen emberem. Az anyja agy kurkász, az apja pap. A szülők mindenen veszekednek kivéve rajta, aki "tökéletes" hiszen hívő és pszichomicsoda is. Szóval ő a minta gyerek és a 4 testvére együtt a fekete bari. De a látszat csal. A szülők úgy gondolják, hogy gyermekük lelkesen adományozik. Kár, hogy a S.W.E.D. segély szolgálat, éppenséggel nem azzal foglakozik, hogy megmentse a dakotai vad elefántokat...Szóval a nagylelkűség minta képei a pénzükkel sokkal inkább hozzá segítik fiukat ahhoz, hogy minden éjjel beszívjon, tépjen, nyaljon vagy tudom is én mit csináljon! Az a fiú egy angyal bőrbe bújtatott ördög. Kár, hogy a magam fajta őrültnek nem hisznek...
Kapcsolatom vele: Eléggé érdekes. Ő előszeretettel száll rám, többek közt szexuális célzattal. Arról nem beszélve, hogy az eszközei nem éppen fair-ek. Az indítékát senki sem tudja, talán még ő maga sem. Én igyekszem kerülni, de a sors úgy akarta, hogy kénytelen legyek egy iskolába járni vele. Köszönöm néked, te nem létező képzet, ott fent az égen!
/Itt is áll az, hogy alkuképes vagyok.^^Szeretem a kreatív embereket.:DKikiáltási ár: 1 PM./
Elkelt!^^


A hozzászólást Alex Deathwood összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 16, 2013 1:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Price
Diák
Diák
Roxanne Price


Hozzászólások száma : 15
Age : 28
Tartózkodási hely : Bristol

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyPént. Jan. 25, 2013 1:54 pm




Daniel ......

Keresem! 312165400913nodgqrie
Kor: 17
Play by: Zayn Malik
Foglalkozása: Diák
Jelleme: Néha morcos, néha jókedvű. Nincs sok közeli barátja, nem igazán oszt meg magáról semmifajta információt. Az anyukája nagyon fontos az életében, főleg, mióta a szülei elváltak.
Kapcsolatom vele: Jónak is mondható. Vagyis, zavaros. Van, hogy nagyon jól elvagyunk egymással, és úgy érzem, ő is úgy érez mint én. Viszont aztán jön a fordulat, és derült égből villámcsapás, olyan, mintha utálna. A hangja, ha hozzám szól - ilyenkor még ez is ritka - tele van gúnnyal, amit nem igazán értek. Első óta odáig vagyok érte, ahogy megláttam, bele szerettem. Ő viszont, észre sem vesz. Vagyis, azt hiszem, hogy nem vesz észre. Hisz' a szülinapomon elcsattant csók csak baleset volt. Azt hiszem.. Vagy, meglehet egyáltalán csókolni valakit véletlenül? Ajj, már nem is tudom...Bonyolult ez az egész...


Regisztrálva!
Vissza az elejére Go down
Victoria L. Fay
Diák
Diák
Victoria L. Fay


Hozzászólások száma : 7

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyHétf. Jan. 28, 2013 2:23 pm




Drake Fay

Keresem! 261086_147314475289942_6081004_n

Kor: 18 vagy annál több teljesen mindegy
Play by: Drake Bell /őt akarom és kész!/
Foglalkozása: drog díler
Jelleme: A világ legnemtörődöm semmivel embere. Létezik az, hogy semmi sem érdekli? Kizárt dolog! Tudom, hogy csak megjátssza a nagy menőt, hogy az Ő kicsi huga felfigyeljen rá, de én ezt már rég megtettem. Viszont a bunkósága nem megjátszandó.
Kapcsolatom vele: Imádom és imádom! Igen, jó részt kihasználás szinten. Szeretem a drogot és kezdem azt hinni Ő is szeret engem. Míg Drake azt hiszi végre beférkőzhet a szívembe én inkább a "cuccáért" szeretem. Kiskorunkban mindig verekedtünk, de ez az idő megszűnt. Ha kell valami megkeresem és elveszem idők járnak felénk, de ettől függetlenül még ki is jövünk egymással. Szép kapcsolat, nemde?


MEGÉRKEZETT!^^



A hozzászólást Victoria L. Fay összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 03, 2013 6:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Louise Kerr
Diák
Diák
Louise Kerr


Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Bristol

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyHétf. Jan. 28, 2013 9:31 pm




Ian ...



Kor: 22
Play by: Nathaniel Buzolic
Foglalkozása: Egyetemista
Jelleme: Szereti a kihívásokat. Nemleges választ nem fogad el. Szeszélyes, az egyik percben talán úriember, a másikban agresszív és pimasz. Öntelt, önző, arrogáns, kiszámíthatatlan. Bátor, éppenséggel kissé őrült. Burkoltan bár, de nagyon figyelmes és gondoskodó tud lenni. Olykor kedvesség jelei is mutatkoznak rajta.
Kapcsolatom vele: Apám embere, a feladata, hogy vigyázzon rám a színfalak mögül, rengeteg pénzt kap ezért, persze a részletekről én nem tudok. A kapcsolatunk nem mindennapi, kissé komplikált, tele hullámvölgyekkel. A legjobb szó rá, azt hiszem a "barátság extrákkal". Igen, mondhatni barátok vagyunk, de kölcsönösen vonzódunk egymáshoz és ezt ő örömmel ki is használja, gondolván bármit megtehet, if you know...
Nem vagyok hajlandó beletörődni, ahhoz túl akaratos vagyok, de akárhogy is nézzük, a kapcsolatunkban ő a domináns.

Alkudozni lehet, de csak óvatosan :-D


Megérkezett!


A hozzászólást Louise Kerr összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 29, 2013 8:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anne Calder
Diák
Diák
Anne Calder


Hozzászólások száma : 14
Age : 28
Tartózkodási hely : Bristol

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyKedd Jan. 29, 2013 1:18 pm




Greg ...

Keresem! Jd_www.kepfeltoltes.hu_

Kor: 20
Play by: Josh Devine
Foglalkozása: Híresség, dobos
Jelleme: A jellemnél különösebben nem ragaszkodom semmihez, ezt rád bízom, de azért ne legyen túl szélsőséges és inkább a jófiúhoz legyen közelebb.
Kapcsolatom vele: Ő a legjobb fiúbarátom. Mindent megbeszélhetünk egymással és sokat viccelődünk is. Gyakran összakapunk akár kis apróságokon, de nem bírunk sokáig haragudni egymásra. Ez abból fakad, hogy mindketten többet érzünk a másik iránt, de ezt még magunknak sem merjük bevallani. És természetesen egyikünk sem akar párkapcsolatot.

Alkuképes vagyok, küldj egy pm-et és megbeszéljük.


Megérkezett *.*


A hozzászólást Anne Calder összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 31, 2013 1:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Arianne P. Blanchard
Felnőtt
Felnőtt
Arianne P. Blanchard


Hozzászólások száma : 3

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyKedd Jan. 29, 2013 4:32 pm




Darren Brown

Keresem! SPL204916_010--350x600_www.kepfeltoltes.hu_

Kor: 30 év
Play by: Matthew Bomer
Foglalkozása: Tanár
Jelleme: Az alkotóra bízva, de ha már érdeklődik egy állapotos nő iránt, nem épp egy bunkó stílusú férfit alkoss.
Kapcsolatom vele: "Á, igen, az új matektanár…láttátok már? Akkor talán nem is kell sokat hozzáfűznöm. Hirtelenjében jelentősen kevesebben hagyják ki
a számtan órákat. De vajon mi rejtőzik a sárm és az ész mögött? Tiszta-e vajon ez az ember? És miért legyeskedik annyit Miss Blanchard
körül, akinek most semmi másra, csak egy kis nyugalomra lenne szüksége?"
Darren canon karakter, de nagyon szeretném Őt és azt is, ha a későbbiekben valami mély kapcsolat alakulna ki közöttük.
Vissza az elejére Go down
Daniel Parker
Diák
Diák
Daniel Parker


Hozzászólások száma : 14
Age : 29
Tartózkodási hely : Bristol

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzomb. Feb. 09, 2013 11:22 am




Peter ____

Keresem! 850462vavanouis1

Kor: 18
Play by: Louis Tomlinson
Foglalkozása: tanuló
Jelleme: mindig pörög, állandóan hülyéskedik, nem sokszor vannak komoly pillanatai.
Kapcsolatom vele: a legjobb és egyetlen barátom pár éves korunk óta. Mindent tud rólam, a legsötétebb titkaimtól kezdve a legfurcsább érzéseimig.


Megtalálva!


A hozzászólást Daniel Parker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 17, 2013 5:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ian Baines
Felnőtt
Felnőtt
Ian Baines


Hozzászólások száma : 6

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzomb. Feb. 09, 2013 2:55 pm




FEDERICO LUCIA COLOMBO

Keresem! Tumblr_lx0v9k3vpY1qiblreo1_500_www.kepfeltoltes.hu_

Kor: 22
Play by: Fedez
Foglalkozása: egyetemi diák/rapper
Jelleme: önző, nagyképű, benne van minden „buliban”,a barátaival rendes, bármit megtenne értük. Eltökélten hajt arra, hogy elismert rapper legyen ezért manapság az iskola is kevésbé érdekli. Megveti a drogot, azonban az alkohollal és a cigivel nincs baja. tetkóőrült
Kapcsolatom vele:Félig angol, félig olasz. 15 éves koráig Olaszországban élt, utána került a kevésbé napfényes Bristolba. Rajtam kívül mindenki kívülállóként kezelte, és ahogy az lenni szokott a legjobb barátok lettünk. Azóta szinte mindent együtt csinálunk, ismeri a gondolataimat, és egyedül ő tudja, hogy mivel is foglalkozok az egyetem mellett.


Vissza az elejére Go down
Victorie Williams
Diák
Diák
Victorie Williams


Hozzászólások száma : 3

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 2:50 pm




Chad __________

Keresem! Ava_ch10

Kor: 18
Play by: Chace Crawford (cserélhető)
Foglalkozása: még diák
Jelleme: Pont mint én ♥
Kapcsolatom vele: JUST FRIENDS! Még egy darabig aztán egymásra találunk






Jake __________

Keresem! Edwestwick027

Kor: 18
Play by: Ed Westwick (cserélhető)
Foglalkozása: még diák
Jelleme: Undok, magának való, csak a saját dolgai érdeklik. Nőcsábász...
Kapcsolatom vele: Chad legjobb barátja, rajta keresztül ismertem meg. Összejöttünk, most meg a suli első napján a fejemhez vágta, hogy a nyári táborban összejött valakivel. Azt hittem, szeret... már utálom.


TOVÁBBIAKAT PM-BEN!
Vissza az elejére Go down
Alex Deathwood
Diák
Diák
Alex Deathwood


Hozzászólások száma : 31

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzomb. Feb. 16, 2013 1:06 pm




........ Deathwood

Keresem! Tumblr_mi8wnz84ba1ruod5co1_500szerk_www.kepfeltoltes.hu_

Kor: 38-45
Play by: Johnny Depp
Foglalkozása: Hivatásos semmit tevő és alkohol fogyasztó
Jelleme: Hát...itt nagyjából szabad kezet kap a megalkotó, csak bizonyos pontokban vannak kikötéseim: imádta anyámat, titokban szeret minket, de összeomlott anyu halála után. Ma már, csak a pia képes kirángatni az ágyból.
Kapcsolatom vele: A gyereke vagyok, ahogy a húgom is. Meglepő mi? Nagyjából ennyi közünk van egymáshoz. Igyekszem nem otthon aludni vagy lenni és a húgi is ezen van. Távol maradunk tőle és ő se keresi a mi társaságunkat, inkább a hasonszőrű iszákos barátaival van.
/alku képes vagyok egy-két jó ötlet esetében^^/
Vissza az elejére Go down
Nora Peterson
Diák
Diák
Nora Peterson


Hozzászólások száma : 5

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzer. Ápr. 03, 2013 7:44 pm

LEHET MÁR REGISZTRÁLT TAG IS!!!!


Chanel _____

Keresem! Le2

Kor: mindegy, nálam legyen idősebb
Play by:Lindsay Ellingson / Cara Delevingne
Foglalkozása: diák / felnőtt
Jelleme: Alkotóra bízott! Csak annyit kérek legyen benne elég elhivatottság, hogy elűzze gondolataimból Elizát és legyen türelme ahhoz, hogy belé szeressek.
Kapcsolatom vele: legyen a barátnőm, a szerelmem, a mindenem

Vissza az elejére Go down
Evelyn Wood
Diák
Diák
Evelyn Wood


Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : a hátad mögött nézted már?

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 11:02 am




Derek Hale



Kor: 20
Play by: Ben Barnes, Channing Tatum, Alex Pettyfer, Colton Haynes, Joseph Morgan, Andrew Cooper... vagy akit csak szeretnél.
Foglalkozása: diák
Jelleme:szabadon alakítható
Kapcsolatom vele: Te vagy az én drága "testvérem". Nem vagyunk vérrokonok, csak papíron, hisz az apád három éve feleségül vette az anyámat. Jól elvoltunk, mint két jó barát, de az utóbbi időben valami kezd megváltozni.Már nem csak úgy tekintek rád, mint egy testvérre és egy haverra, hanem... nem is tudom. De tudom, hogy ezzel te is így vagy. Hogy mihez is kezdünk most? Titokban egymásnak esünk, vagy továbbra is minden marad a régiben?

Elkelt, köszönöööm *-* <3
Vissza az elejére Go down
Alena Galocha
Diák
Diák
Alena Galocha


Hozzászólások száma : 4

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzer. Okt. 02, 2013 10:38 am




Jackson ___________

Keresem! A_flamme01Keresem! A_flamme02

Kor: 17
Play by: Kevin Flamme (de változtatható csak szólj nekem!)
Foglalkozása: Tanuló (Badminton magániskola)
Jelleme: Kifinomult, intelligens, szerető szív, macsó, iskola kiskedvence, a sportcsapat kapitánya. (a többi az alkotóra van bízva)
Kapcsolatom vele: Már kiskorunk óta ismerjük egymást, együtt dobáltuk a homokot az utcán és együtt fürdöttünk meztelenül a medencében. Ő a legjobb barátom, én voltam vele mindig a bajban is. Nemrég szakított a barátnőjével, ami miatt egy kicsit lehangolt mostanság és szinte egész nap velem járkál mindenfelé. Ő az, AZ EGYETLEN EMBER aki mindent tud rólam. MINDENT! Pont ezért szeretjük egymást. Hamarosan pedig mint kiderül, több lesz mint barátság....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keresem!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Szeretnék, keresnék...-
Ugrás: