We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Eliza & Chris Mac_co10




Eliza & Chris Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Eliza & Chris EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Eliza & Chris EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Eliza & Chris EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Eliza & Chris EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Eliza & Chris EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Eliza & Chris EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Eliza & Chris EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Eliza & Chris EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Eliza & Chris EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Eliza & Chris

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Eliza Scott
Diák
Diák
Eliza Scott


Hozzászólások száma : 2
Age : 27
Tartózkodási hely : bristol

Eliza & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Eliza & Chris   Eliza & Chris EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 8:03 am

TROUBLE WHEN WE WALK IN
Ujjaim idegesen doboltak a padon, miközben minduntalan a terem falán lévő órára pislogtam. Még fél óra, itt fogok meghalni az unalomtól. Körülöttem tucatnyi, felettébb fura diák, egyiküket sem ismerem és nem is akarom. Kurvára nem érdekel semmi azon kívül, hogy végre kiszabaduljak innen. Az óra mutatója lassan kúszott az ötös felé, mintha valami titokzatos erő próbálta volna visszatartani. Már most tudtam, hogy el fogok késni, pedig általában nem szokásom.
Valaki elment mellettem, cipőjének tűsarka hangosan koppant minden lépésnél. Felemeltem a fejem a padról, tekintetemmel a parfümfelhő gazdáját keresve, de ezt egyből meg is bántam, amikor megláttam az évfolyamom rémét, Annalynne-t. Igaz, már nem egyszer láttam a kinyúlt, nagymamától szerzett pulóvereiben és kifakult szoknyáiban, de ez már nekem is sok volt. Hitetlenül forgatva a szemem borultam vissza a padra. Huszonnyolc perc és szabad vagyok. Kibírom.

Szinte már rohantam a bár felé, ahol találkozót beszéltem meg Chris-el. Már tíz perce ott kellene lennem, de megint kések, természetesen anya miatt, aki megint belekötött abba, hogy túl kihívóan öltözök. Mégis kit érdekel? Törődjön inkább a nővéremmel, engem meg hagyjon békén. Eddig valahogy megvoltunk egymás nélkül, akkor most honnan ez a hirtelen változás?
Kissé zihálva estem be az ajtón, tekintetemmel a fentebb említett srácot keresve. Eleinte nem hittem, hogy egyáltalán megvárt, de aztán kiszúrtam őt a bárpultnál ülve. Szuper, megint magyarázkodhatok, miért késtem el. Morogva túrtam a hajamba, majd felé vettem az irányt.
- Ne haragudj, hogy késtem, valami közbejött. - Elővettem a legangyalibb mosolyom, majd nekitámaszkodtam a bárpultnak, kezeimet a nadrágom zsebébe süllyesztve. - Megvan, amit kértem?

tagged:CHRIS words:WHO CARES notes:KEZDENI NEM TUDOK

Vissza az elejére Go down
Christopher Hale
Diák
Diák
Christopher Hale


Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Bristol

Eliza & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliza & Chris   Eliza & Chris EmptyKedd Márc. 19, 2013 7:57 am


Eliza & Chris

xxx / Bocsi, hogy csak most de nem bírtam előbb.

Már jó ideje a bárban üldögélek. Nem számítottam rá, hogy ennyivel előbb érkezem és hogy a csaj ennyit késik. De különben nem gáz, mivel a többiekkel amúgy is azt beszéltem meg, hogy ma itt bulizunk. Már rég voltunk itt, így ez egy teljesen tökéletes hely lesz. Remélhetőleg. Nem számít, ki mit gondol. Az igazság az, hogy én vagyok a banda feje. Na meg mindenki mindent tőlem vásárol, szóval én vagyok átlagba a pénzes gyerek. De ez az, amit szeretek. És ez az amit soha nem fogok feladni. Már piát is rendeltem amúgy magamnak, egy sörrel a kezembe ülök és fixírozom a kezemben lévő apró kis bogyókat. Egy csajt várok, aki már régebben is vásárolt tőlem ilyesmit, és nagyon bejött neki a dolog, úgy tűnik. Amúgy meg az emberek átlagba leszarják, hogy itt mit és hogy, mivel a legtöbbjük drogos, szal... értitek.
Kortyolok a sörbe, majd előhúzok egy másik zacsit, amibe egy kék színű bogyó van. Egy kicsit ütősebb anyag. Nem szeretek benyomni mire ideér a vendégem, de most az egyszer nem izgat. Már kell. Nagyon kell. És ilyenkor nincs megállás. NEM lehet ellenállni ennek a szernek. Bedobom a számba azt az egy darabot, majd egy kis sörrel leöblítem. A fejemet hátrafordítom, kicsit pihentetem, becsukom a szememet egy pillanatra. Aztán mintha valaki beveretett volna a bárba. Odapillantottam, majd pimaszul elvigyorodtam Eliza kinézetére, jól végigstíröltem és bólintottam egyet, amikor odajött hozzám.
-Helló szivi. Nem gázos, megvártalak amit látod. - Megvárom még elhelyezkedik kicsit, aztán a kérdésére válaszolok. Rögtön abban a pillanatban elő is veszem a zacskót, amibe benne van a cucc.
-Meg, de még mennyire. Biztos vagyok benne, hogy teljes lesz a siker. Meg jó a buli. Ez mind kell ugye? - Pillantok a zacsiban lévő pár bogyóra. Szívesen odaadom. A beszerzőm kicsit olcsóbb áron adta ide nekem, mint amennyiért én fogom, de nem gáz. Kíváncsi pillantásomat nem veszem le Elizáról, de azért a mosolyom is megmarad. A sörömet felkapom, kortyolok egyet, majd felé tartom, hogy kér-e.




MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
 
Eliza & Chris
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» eliza scott
» Magda & Chris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Szórakozóhelyek-
Ugrás: