We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Magda & Chris Mac_co10




Magda & Chris Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Magda & Chris EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Magda & Chris EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Magda & Chris EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Magda & Chris EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Magda & Chris EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Magda & Chris EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Magda & Chris EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Magda & Chris EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Magda & Chris EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Magda & Chris

Go down 
SzerzőÜzenet
Christopher Hale
Diák
Diák
Christopher Hale


Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Bristol

Magda & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Magda & Chris   Magda & Chris EmptyKedd Jan. 29, 2013 7:59 am


Magda & Chris

405 szó / ruha / Ez ilyen



Már ráuntam az otthon punnyadásra, így kerültem be a városba. Először csak sétára indultam, egy kis fű és a táskámban rejlő vodka társaságában, de végül meggondoltam magamat. Az egyik haverom nemrég nyitott egy kávézót a közelben, így szerintem meglátogatom őt. Azt mondják, egész jó. Még nem voltam, nem tudom… Valahogy nekem az ilyen dolgok mindig kimaradnak az életemből. De mért? Lehet, hogy túl lusta és túl embertelen vagyok ahhoz, hogy ilyen helyekre járjak. Nem, a disco és a többi szórakozóhely kivétel ez alól. Oda szívesen járok, mert ott mindig van valami érdekesség.
Rágyújtok. Nincs már messze az a kávézó, de azért még jól esne egy kis fű. Szeretem a hatását. Olyan vagyok tőle aztán, mint a mérgezett pocok, le nem lehet lőni, de… kit izgat? Én így érzem jól magamat. Néhány ember az utcán meg is bámul, miközben ide-oda dülöngélek egy picikét és a padkán suhanok végig, mint egy tizenkét éves tinilány a gerendán. Tíz perc múlva körülbelül meg is érkezem. A vodkát visszateszem a táskámba, a cigi csikket eldobom a földre, majd belépek. Nem sokan vannak bent, hiszen hétköznap délután van, de azért akadnak.
Figyelmesen körültekintek, a haveromat keresve, hiszen tudom, hogy amióta megnyitotta a kávézót, mindig itt lebzsel. Ahogy körülemelem tekintetem, az egyik sarokban lévő asztalkánál kezek intenek felém. Elvigyorodom és odasietek hozzá.
-Csáá haver! Pöpec a kávézó!
Pacsiztam le vele, majd ő megpaskolta a mellette lévő üres helyet és leültem. Persze ebből azzal a tekintetével nézett rám. Tudtam, hogy mi kell neki, de még nem szedtem elő a felszerelést.
-Figyu… milyen cuccod van? Kellene valami ütős.
Kicsit közelebb hajolt hozzám, láthatóan nem akarta, hogy mindenki rám vesse magát azzal, hogy cuccot vegyen. Vagy azt nem akarta, hogy mások meghallják, hogy drogot árulok az ő kávézójában. Nem tudom. De lehet, a második kicsit hitelesebb. Az emberek nem nagyon szeretik, ha drogot árulnak náluk, mert sose tudni, mikor jön be egy ellenőr, egy rendőr. Gáz. Előhúzok egy kis tasakot, benne körülbelül tíz tablettával.
-Ezt ma kaptam az egyik dílertől, azt mondta ütős cucc. Az a neve hogy csillám. Nem tudom mit csinál, de állítólag nagyon zsír. 20 fontért adom. Ha bejön és kell még, akkor olcsóbbért is kaphatsz.
Nem figyeltem máshová, csak a csávó szemébe néztem. Minden kis zajt, hangot kiszűrtem jelen pillanatban, csak arra összpontosítottam, hogy ő mit akar. Tudom, hogy nagyon érzékeny személyiség, erre meg pláne az. Nagyon figyelni kell rá, mit mond, mert ha nem akkor egy az egybe halott vagy.







MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
 
Magda & Chris
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eliza & Chris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Központ-
Ugrás: