We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


levi colten :: Mac_co10




levi colten :: Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
levi colten :: EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
levi colten :: EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
levi colten :: EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
levi colten :: EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
levi colten :: EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
levi colten :: EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
levi colten :: EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
levi colten :: EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
levi colten :: EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 levi colten ::

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Levi Colten
Diák
Diák
Levi Colten


Hozzászólások száma : 8

levi colten :: Empty
TémanyitásTárgy: levi colten ::   levi colten :: EmptyVas. Feb. 10, 2013 5:06 pm









Becenevek: Lev, L vagy… egyeseknek biscuit.
Kor: 21
Foglalkozás: egyetemi hallgató, de esténként néha pultosként dolgozom.
Iskola: egyetem, humánerőforrás-menedzsment
Év: 4
Csoport: Diák
Play by: Max Ryder

xxx


Szeret: Szeretek táncolni, és ha felvettek volna, akkor minden valószínűség szerint most azt tanulnék az egyetemen. Egyébként szeretek emberekkel lenni, és videójátékozni.
Nem szeret: Nem túlzottan vagyok oda a madarakért, utálom, hogyha sokáig csöndben kell lenni, és egy helyben ülni, ezért elég ritkán vagyok megtalálható az egyetemi órákon. Arról nem is beszélve, hogy azt sem szeretem túlzottan, amit tanulok, tehát valószínűleg ez is közre játszik a dologban.
Titkok: Kiskoromban majdnem meghaltam egy lenyelt pénzérme miatt, és tudom, hogy hülyeség, de ezt még senkinek sem mondtam el.
Pár szóban rólam: Nyugodt személyiségem van, higgadt tudok maradni a helyzetek többségében. Bár ez kicsit ellentmondásos, mégis szenvedélyes vagyok egy kapcsolatban, és a táncban is. Nem szeretem, ha megmondják, mit csináljak, de sokszor mégis úgy cselekszek.

xxx


Haj: Szöszi, és viszonylag rövid, de én pont így szeretem.
Szem: Nagyon szép világoskék, de viszonylag kicsi.
Különleges ismertető: Egy nyelvpiercing.
Pár szó a kinézetemről: Átlagos magasságú vagyok, de világos hajammal általában elég gyorsan észrevesznek. Vékony vagyok, de a tánc miatt elég formás a fenekem, és a lábaim is.

Levi Colten





Történetem




cedrick kment - snowparadise

Azt akartam, hogy minden tökéletes legyen ma este, és ezért már reggel elintéztem az asztalfoglalást, megrendeltem a virágot, és előkésztettem minden mást is. Még azzal is tisztában voltam, hogy melyik ingemet fogom felvenni, sőt a cipőm is ki volt tisztítva. Bár ezt délután felé igyekeztem elrejteni, de magam előtt nem tudtam tagadni, hogy igenis izgultam egy kicsit. Nem csak azért, mert nem csináltam még ilyet, hanem… alapjáraton is. Túlságosan fontos volt ahhoz, hogy valami apró kis hülyeséggel elrontsak mindent.

Amikor hazaértem, még kicsit elpakolásztam, hogyha utána hazajövünk, akkor ne találkozzon pár véletlenül elhagyott zoknival. Nem mintha nem lenne tisztában vele, hogy néha hajlamos vagyok szanaszét hagyni a dolgaimat. De az legalább pozitívum, hogy utána mindig elrakom őket. Előkerestem azt a nagy csomag gyertyát, amit nem is olyan régen vettem, és szépen elrendezgettem őket. Igaz, hogy én nem voltam annyira oda értük, de azt nem tagadhattam, hogy volt egy különleges hangulata az egésznek. Másrészt tudtam, hogy Odette szereti őket, szóval ennyit megért.

Ezek után már csak lezuhanyoztam, és magamra kaptam a ruhákat, amiket eldöntöttem, hogy fel fogok majd venni. Az órára pillantottam, és rájöttem, hogy pont annyi időm van még, hogy beugorjak a virágárushoz a csokorért, és aztán pont félhétre legyek nála.

A vacsoránk pontosan úgy telt el, ahogy azt terveztem. Nem volt túl nagy tömeg, az asztalunk is pont olyan volt, amilyet elképzeltem, az étellel sem volt semmi gond, és jól éreztem magam. Bár ez leginkább annak volt köszönhető, hogy vele voltam… nem pedig olyan külsőségeknek, hogy milyen csinosan nézett ki abban a ruhában vagy, hogy milyen kis helyes volt az étterem egyik oldalán helyet kapó szökőkút.

- Várj itt, és… csukd be a szemed– mondtam miután elvettem tőle a kabátját, és felakasztottam a fogasra. Nyomtam még egy puszit az arcára, aztán nagy léptekkel előrementem, és a már kikészített gyertyákat végig meggyújtottam. Utána újra lekapcsoltam a villanyt, és végigpillantottam a szobán. El kellett ismernem, hogy egész jól nézett ki, bár nem adtak túl nagy fényt a kis mécsesek, de most még csak nem is ez volt a lényeg. Visszamentem hozzá, megfogtam a kezét, és lassan behúztam őt a szobába. – Na… most kinyithatod – melléálltam, és a kezét még mindig nem engedtem el, csak végig az arcát figyeltem. Aztán magam felé fordítottam őt, hogy a szemébe tudjak nézni, és elmosolyodtam.

- Szeretlek, mindig is így éreztem… - kezdtem bele lassan, aztán folytattam. – És mindig is szeretni foglak. Veled vagyok a legboldogabb, és amíg nem voltunk együtt, akkor is hiányoztál, bármennyire is próbáltam eltitkolni magam előtt. Ezért… - óvatosan fél térdre ereszkedtem, miközben az egyik kezét elengedve megkerestem a kis dobozkát a hátsó zsebemben, és ügyesen kinyitottam, aztán csak a szemébe néztem. – Hozzám jössz feleségül?




Vissza az elejére Go down
James Cook
Admin
Admin
James Cook


Hozzászólások száma : 38

levi colten :: Empty
TémanyitásTárgy: Re: levi colten ::   levi colten :: EmptyVas. Feb. 10, 2013 5:19 pm


Elfogadva!

Már csak egy foglaló van hátra, és utána irány a táncparkett
Vissza az elejére Go down
 
levi colten ::
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» can't take my eyes off you - jeff & levi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: