We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Utca Mac_co10




Utca Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Utca EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Utca EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Utca EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Utca EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Utca EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Utca EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Utca EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Utca EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Utca EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Utca

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Doug
Mesélő
Mesélő
Doug


Hozzászólások száma : 6

Utca Empty
TémanyitásTárgy: Utca   Utca EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 3:32 pm

Két testőr áll az ajtóba, akik általában mindenkit beengednek. Néha eljátszadoznak kicsit az emberekkel, de nem kell ám megijedni tőlük. Elvégre is, ezt egy hivatalos buli, de... azért jobb lesz vigyázni. Az utcán nem ajánlatos sokáig álldogálni, pláne nem a sötétbe, mivel ki tudja, kire fut az ember az egyik sikátorban.
Vissza az elejére Go down
Anne Calder
Diák
Diák
Anne Calder


Hozzászólások száma : 14
Age : 28
Tartózkodási hely : Bristol

Utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyHétf. Márc. 18, 2013 3:28 pm

Itt állok ezelőtt a Club előtt egyedül és fogalmam sincs, mit keresek itt. Az még megvan, hogy a haverokkal beszéltük, hogy eljövünk ma ide. Ezek szerint nem csak beszéltük. Állítólag hatalmas buli lesz. A kiszűrődő hangokból ítélve tényleg nem egy gyenge kis partinak indul. Csak azt tudnám, hogy hogy kerültem ide. Azt hiszem kocsival jöttünk, de nem merném biztosra állítani. Ráadásul -miután szétnéztem- rá kellett döbbennem, hogy egyedül is hagytak. Biztos nagy társasággal jöttem, de persze ez az én szerencsém, hogy pont én maradok el tőlük. Most az egyszer remélem, hogy én jöttem el tőlük és szépen megkeresnek. A telefonom ugyanis -nagyon remélem- a táskámban, az meg..nos... ki tudja hol van? Csak gratulálni tudok magamnak. Itt állok kint egyedül ezen az ijesztő utcán. Bár itt van a Club, nem szeretnék bemenni, amíg meg nem találtam azokat, akikkel jöttem és csak reménykedek, hogy ők még nem mentek be. Bár nem bánnám, ha addig is jönne valaki ismerős, hogy legalább ne egyedül kellene itt állnom és várnom.
Vissza az elejére Go down
 
Utca
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ezra&Trinity - utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: Két nap buli-
Ugrás: