We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Ezra&Trinity - utca Mac_co10




Ezra&Trinity - utca Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Ezra&Trinity - utca EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Ezra&Trinity - utca EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Ezra&Trinity - utca EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Ezra&Trinity - utca EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Ezra&Trinity - utca EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Ezra&Trinity - utca EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Ezra&Trinity - utca EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Ezra&Trinity - utca EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Ezra&Trinity - utca EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Ezra&Trinity - utca

Go down 
SzerzőÜzenet
Trinity Birdwell
Diák
Diák
Trinity Birdwell


Hozzászólások száma : 10
Age : 27
Tartózkodási hely : Bristol

Ezra&Trinity - utca Empty
TémanyitásTárgy: Ezra&Trinity - utca   Ezra&Trinity - utca EmptyVas. Május 26, 2013 1:07 pm

Kezdett besötétedni. A hűvös szellő kellemesen simogatott. Egy vékony szürke pulcsiban jártam az utcákat. Mindig is imádtam az éjszakákat, valahogyan megnyugtató a sötétség, amiben el tudok bújni. Senki nem látja, mit csinálok, miként múlatom az időmet, miként sírok, ha szomorú vagyok, miként veszik át az uralmat a drogok az elmém felett... A mai is egy ilyen nap volt. Otthon elszívtam egy spanglit, hátha jobb lesz. Az a baj, hogy egyáltalán nem éreztem már magam a fűtől jobban. Ennyire elcseszett lennék, vagy a cucc ilyen gagyi? A szokásos mosollyal az arcomon haladtam a lefelé lejtős úton. Miért mosolygok, ha belül darabokban vagyok? Nem tudom. Azt hiszem, így tudom magamat megvédeni. Megvédeni a rossztól, a gonosztól. Rövidebben az emberektől. Esetleg magamtól. A bátyám példája után nem csodálkoznék, ha ugyanaz történne velem is. Kicsivel több egy adagnál... Ő biztosan nem szeretné, hogy így legyen, de én néha igazán eltöprengtem rajta. Jobb lenne-e a világ, vagy semmi nem változna? Érek egyáltalán valamennyit? Kétlem. Senkim sincs igazából. Magányosnak is nevezhetném magamat, de képtelen vagyok. Nem érzem azt, hogy hiányzik valaki nekem. Szeretem az egyedüllétet. A sötétben, egyedül születnek a nagy ötletek, nem igaz?
Sötét gondolatokkal a fejemben sétáltam. Bal, jobb, bal, jobb... A cipőm hangtalanul puffant a betonon. Kezdtem elveszteni a fejemet, csak lépkedtem. A fű beütött. Egy cseppnyi bűntudatot sem éreztem. Elszálltam. Ilyen érzés szerelmesnek is lenni, gondolom. Tizenhét évesen még nem éreztem szerelmet. Vágyat, szenvedélyt igen, de szerelemet nem. Nem is érdekelt. A felhők között szálltam, szabad voltam. Mint egy madár, aki Afrikába igyekszik nyaralni. Menekül a hideg tél elől, az éhínség, fagyhalál elől. Én is a gondok elől menekültem. Ez a legegyszerűbb, futni, repülni messze. Vissza se nézni. Szó nélkül elhagyni a fájdalmat. Kezdtem boldognak érezni magam a magasban. Észre sem vettem, amikor nekiütköztem egy alaknak. Nálam magasabb volt. Ha naponta láttam volna, se ismertem volna meg. Én éppen szárnyaltam.
- Bocs, ne haragudj. - motyogtam.
Vissza az elejére Go down
 
Ezra&Trinity - utca
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utca
» ezra v. fuentes
» Doug&Trinity
» Trinity Birdwell- KÉSZ
» Trinity & Karissa - játszótér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Külváros-
Ugrás: