We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Trinity & Karissa   - játszótér  Mac_co10




Trinity & Karissa   - játszótér  Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Trinity & Karissa   - játszótér  EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Trinity & Karissa   - játszótér  EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Trinity & Karissa   - játszótér  EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Trinity & Karissa   - játszótér  EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Trinity & Karissa   - játszótér  EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Trinity & Karissa   - játszótér  EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Trinity & Karissa   - játszótér  EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Trinity & Karissa   - játszótér  EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Trinity & Karissa   - játszótér  EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Trinity & Karissa - játszótér

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Trinity & Karissa   - játszótér  Empty
TémanyitásTárgy: Trinity & Karissa - játszótér    Trinity & Karissa   - játszótér  EmptyCsüt. Május 16, 2013 1:27 pm

Szép napsütéses időre keltem fel. Ma csak estére kell mennem dolgozni, így úgy gondoltam, hogy elmegyek egyet kicsit sétálni a városba.
11 óra körül keltem fel. Reggeliztem valamit, vissza felmentem a szobámba és felöltöztem.
Még egy darabig itthon volta, tv-t néztem, főztem valamit, hogy majd tudjam elvinni magammal a munkába. Olyan 2 óra felé, becsuktam a házat és elindultam valamerre a városba. Benéztem a parkba, voltam egy kávézóban is, ittam egy kávét, mert otthon elfelejtettem, meg az itteni finomabb.
Végül a játszótéren kötöttem ki. A sok szaladgáló kisgyerek és a szüleik. Egy üres padot keresve, leültem oda és gondolkozni kezdtem. Közben a játszó gyerekeket figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Trinity Birdwell
Diák
Diák
Trinity Birdwell


Hozzászólások száma : 10
Age : 27
Tartózkodási hely : Bristol

Trinity & Karissa   - játszótér  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trinity & Karissa - játszótér    Trinity & Karissa   - játszótér  EmptyCsüt. Május 16, 2013 7:59 pm

Kimerítő napom volt ma a munkahelyemen. Két részeg nekem rontott, és a főnökömnek kellett rendet tennie. Megalázó volt az egész helyzet. Gyűlölettel teli mentem haza, és a kedvemen az én édes drága anyukám sem javított. Megint valami palin csüngött részegen. Undorodva kikerültem őket, oda sem figyeltem arra, amit felböfögött üdvözlésnek. A szobámban a szokásos szemétdomb és romlott szag fogadott. Nem tudtam ott ülni, vagy tanulni, muszáj volt elszabadulnom a káoszból, legalább egy kis időre. Felkaptam magamra egy másik felsőt, a foltos munkaruhámat a szennyesdombra hajítottam. A fekete szoknyámat egy fekete rövidnadrágra cseréltem.
Sütött a nap, amikor elindultam otthonról. Jobb kedvre derített az idő picit, de a depresszió és fáradság még mindig uralta a testemet.Legszívesebben nem lettem volna magamnál. Tudatvesztés... Milyen szép is lenne. Mindent elfelejthetnék, magára hagyhatnék... Valahol nem lenne rossz, mégis hiányozna a sok szarság, amin keresztül mentem. Végül is, megküzdöttem mindenért, ami az enyém.
Az elmélkedésbe belefeledkezve egy játszótéren találtam magam. Fogalmam sem volt róla, hogyan kerülhettem ide. A lábaim sajogtak, a fejem is lüktetett a sok gondolattól, így gondoltam, lepihennek. Egyetlen egy üres pad sem volt. Nem zavartattam magamat, lepattantam egy fiatal nő mellé. Rápillantottam.
- Helló.
Vissza az elejére Go down
 
Trinity & Karissa - játszótér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karissa Schneider
» Vic& Logan || játszótér éjszaka
» Doug&Trinity
» Trinity Birdwell- KÉSZ
» Ezra&Trinity - utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Külváros-
Ugrás: