We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Trinity Birdwell- KÉSZ Mac_co10




Trinity Birdwell- KÉSZ Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Trinity Birdwell- KÉSZ EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Trinity Birdwell- KÉSZ EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Trinity Birdwell- KÉSZ EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Trinity Birdwell- KÉSZ EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Trinity Birdwell- KÉSZ EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Trinity Birdwell- KÉSZ EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Trinity Birdwell- KÉSZ EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Trinity Birdwell- KÉSZ EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Trinity Birdwell- KÉSZ EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Trinity Birdwell- KÉSZ

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Trinity Birdwell
Diák
Diák
Trinity Birdwell


Hozzászólások száma : 10
Age : 27
Tartózkodási hely : Bristol

Trinity Birdwell- KÉSZ Empty
TémanyitásTárgy: Trinity Birdwell- KÉSZ   Trinity Birdwell- KÉSZ EmptyVas. Május 12, 2013 3:17 pm









Becenevek: Triny, Tity
Kor:17
Foglalkozás: tanuló, egy kávézóban pincérkedik
Iskola: Roundview
Év: 3.
Csoport: Diák
Play by: Karen Gillan

xxx


Szeret: Pia, fű, buli, szex, kutyák, piros, olasz kaja
Nem szeret: Nyálas fiúk, gyíkok, pókok, zöld, otthon ücsörgés, család
Titkok: Biszexuáis vagyok, de ezt senki nem tudja. Titkon szerelmes voltam már rengeteg lányba és fiúba is egyaránt.
Pár szóban rólam: Bárhol bármikor bárkivel. Lehet furcsán hangzik, de az a legszebb, amikor kér ismeretlen ember egymásra talál, aztán meg is szakad a kapcsolat köztük, nincs több jövőjük. Amúgy meg bizalmatlan vagyok mindenkivel. A múltamban volt pár esemény, ami megalapozta ezt. Nem panaszkodhatok, másnak is kijárt már a szarból, nem csak nekem. Szenvedélyes szerető tudok lenni, de nem mindenki érdemli ezt meg. Főként nem a családom. Hazamegyek és magányosan beborulok az ágyamba, kisírom magam, aztán elkészülődöm és irány a buli! Nagyon pörgős személyiség vagyok. Sokat mosolygok, vidámnak mondanám magam, annak ellenére, hogy napi szinten sírok. Hamar változik a hangulatom.

xxx


Haj: Vörös
Szem:Világos barna
Különleges ismertető:Egy pici szív a combomon, a fenekem alatt.
Pár szó a kinézetemről: Kicsit kislányos, kicsit ártatlan, de én így szeretem. Nagyon mulattató, amikor az emberek meglepődnek, hogy miket csinálok. A hajamat senki nem piszkálhatja. Az arcomat legtöbbször egy mosoly díszíti, talán ezzel kompenzálom a fájdalmamat.

Trinity Birdwell





Történetem



Dióhéjban az egész eddig életemet apám és a bátyám halála, anyám alkoholizmusa és pasizásai kísérték. Ám sajnos ennél kicsit mélyebbek a dolgok. A szívem ezer sebből vérzik ma is, nincs senkim, akit igazán szeressek, mégis vigyorgok. Ez az álarcom. Véd minden sérüléstől, emlékektől, új emberré varázsol.
Második gyerekként érkeztem. A bátyám nyolc esztendővel volt idősebb nálam, és imádott. Én is csak rá számíthattam, hiszen anya és apa egymással foglalkoztak a nap huszonnégy órájában. Nem is érdekelte őket mi van velünk, nem zavarta őket, hogy szültek két gyereket a semminek. Mintha nem is léteznénk, nem lennének szükségleteink. Így nőttünk fel. A bátyám, Eric nem volt egy nagy zseni, de sokat foglalkozott a sulival. Valamivel el kellett terelnie a figyelmét. Én csak csínyeket követtem el a suliban, igazából még voltak barátaim, akivel elüthettem az időt.
Egyik nap aztán, amikor én tíz éves voltam, a bátyám eltűnt. Anyuék furcsállották, de csak másnap hívták a rendőrséget. Ott elmondták, hogy találtak egy holttestet. Drogtúladagolásban halt meg, egyes-egyedül. Éreztem. Tudtam. Minden porcikám remegett, imádkoztam az ellenkezőjéért.
Apa ment be a kapitányságra igazolni a bátyámat. Sajnos ő volt az. Mintha össze lettünk volna kapcsolva megéreztem. A család teljesen kiborult, én is, természetesen. Egész nap a szobámban kuksoltam és sírtam. Tudtam, hogy a droghoz nyúlt bánatában. Beavatott. Igaz, mondta, hogy soha ki ne próbáljam, ő is undorodik magától, de ez van. Szerette apáékat, szeretett engem, de magányos volt. Nem akart ő meghalni, csak szerette volna megismerni a földöntúli boldogságot, azt az euforikus állapotot. De rossz vége lett.
Apa nem sokkal ezután, talán egy évre rá autóbalesetet szenvedett. Meghalt a helyszínen. Engem nem tudott érdekelni, tizenegy évesen már a mosolygós álarcomat viseltem. A lelkemben a mély sebek minden levegővételnél fájtak és ezt akkoriban anyu is megtapasztalta. Ő az italban lelte a vigaszát, míg én otthon tartottam a frontot. Normális környezetben szerettem volna élni. Ha anya hazajött pia szag terjengett, összetört pár dolgot dühében, ittasan nagyon agresszívan viselkedik. Mikor lecsitult és elaludt a konyhapadlón feltakarítottam, esetenként kiszedegettem a karjából az üvegszilánkokat. Felsegítettem, félálomban felvánszorogtunk az emeletre a szobájához. Nem sokáig ivott anya, csak két évig. Az egyik szomszéd fülest adott a gyámügynek, ők meg megszorongatták. Leszokott hát. Mással ütötte el az időt. Bárokba járt, napokig kimaradt, mert palizott. Felszedte az ostobákat, kizsebelte őket, majd dobta azokat a marhákat. Vagy csak bevallott mindent a pasas feleségének.
Azóta felnőttem, de semmi nem változott. Na, jó, változott. Két éve dolgozom egy kávéházba, a barátaimmal meg rendszeresen füvezünk, bulizunk, iszunk. Apuci kicsi büszkesége... Anya megmaradt olyannak, amilyen. Picit át is vettem tőle a partnerkeresési szokásokat. Ám se a bátyám, se az apám nem támadt fel. Lezüllöttem, bár ez várható volt. A bátyám is ezt tette. Bulizott, drogozott, füvezett, ivott. De legalább boldogan halt meg. Sajnos, ez nekem nem adatik meg. Senki nem tudja a titkaimat, a legboldogabb pillanatom is kínokkal teli. Remélem, mindenkinek ennél csak jobb élete van/lesz.


Vissza az elejére Go down
Grace Violet
Admin
Admin
Grace Violet


Hozzászólások száma : 38
Age : 26
Tartózkodási hely : Bristol

Trinity Birdwell- KÉSZ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trinity Birdwell- KÉSZ   Trinity Birdwell- KÉSZ EmptyHétf. Május 13, 2013 9:10 pm


Elfogadva!

Semmi kivetnivalót nem találtam, úgyhogy természetesen a karakter elfogadva, foglald, amit kell, és jó szórakozást (:
Vissza az elejére Go down
 
Trinity Birdwell- KÉSZ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Doug&Trinity
» Trinity & Karissa - játszótér
» Ezra&Trinity - utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: