We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Evelyn Wood Mac_co10




Evelyn Wood Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Evelyn Wood EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Evelyn Wood EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Evelyn Wood EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Evelyn Wood EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Evelyn Wood EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Evelyn Wood EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Evelyn Wood EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Evelyn Wood EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Evelyn Wood EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Evelyn Wood

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Evelyn Wood
Diák
Diák
Evelyn Wood


Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : a hátad mögött nézted már?

Evelyn Wood Empty
TémanyitásTárgy: Evelyn Wood   Evelyn Wood EmptySzer. Jún. 05, 2013 10:03 pm









Becenevek:Lina, Eve,
Kor:17
Foglalkozás: ügyeletes bajkeverő
Iskola: Roundview
Év:4
Csoport: diák
Play by: Cintia Dicker

xxx


Szeret: szórakozni, zenét hallgatni, olvasni, zongorázni, inni, szívni...
Nem szeret:másnaposnak lenni, a spenótot meg a tojás levest
Titkok:ha leírom akkor az már nem marad tovább titok, nem igaz?
Pár szóban rólam: nagyszájú, mégis csöndes, arrogáns, mégis kedves, pedáns, mégis trehány, komoly, mégis szórakozott, a pillanatnak él, mégis előre gondolkozik. Na az ember legyen a talpán aki tudni fogja azt, hogy mit fogok a legközelebb csinálni.

xxx


Haj:hátközépig érő, hullámos, vörös hajzuhatagom van
Szem:kékek
Különleges ismertető: tetkó… akad, nem is egy.
Pár szó a kinézetemről: 155 cm magas vagyok, és fogalmam sincs, hogy hány kiló, nem szoktam mérlegre állni, mert szerintem hülyeség azon stresszelni, hogy ki hány kiló. A lényeg, hogy csinos vagyok. A hajamat kibontva szoktam hordani, kivéve amikor nem. Ki hitte volna mi? Sminkelni szoktam, mint mindenki más is. Hmm... ruhák, szeretem a ruhákat, egy hatalmas gardróbom van otthon rengeteg ruhával, mégis hogyha elmegyek sosincs egy olyan göncöm sem, ami megfelelő lenne.

Evelyn Raina Wood





Történetem



Nem tudom, hol vagyok, nem tudom hány óra, és fogalmam sincs, hogy kik vannak körülöttem. Senkit sem ismerek. Vagy mégis? Fogalmam sincs. Ezen nevetnem kell. A tömeggel együtt mozgunk a zenére, táncolunk. Imádok táncolni, tudom, hogy ilyenkor gyönyörű vagyok. Én mindig gyönyörű vagyok.
Kezek. Kezeket érzek magamon, és egyéb testrészeket, ahogy hozzám súrolódnak, fogdosnak, de ez tetszik. Valaki benyúl falatnyi felső alá. Ez már nem tetszik, el akarom tolni a kezeket magamtól, túlságosan is sokan lettek hirtelen, de ekkor valaki a kezembe nyom egy kicsiny pirulát és egy üveget. Gondolkodás nélkül a számba tettem az apró tablettát, majd az üvegben lévő finom nedűvel leküldtem gyomromba. Talán vodka volt, vagy más hasonlóan magas alkohol tartalmú ital. Nem tudom ki adta nekem, nem ismerem fel az arcát, de a csókját sem. Vele még biztos nem találkoztam, vagy ha igen, akkor nem emlékszem rá. Átfogja a derekamat, és elkezd kifelé húzni a tömegből. Nem akarok menni, még táncolni akarok, de ez őt nem érdekli. Újra megcsókol, ez már tetszik! Megyek vele. Hirtelen a zene már nem is szól olyan hangosan, már nincsenek annyian körülöttem, csak egy valaki, aki szorosan hozzám simul, ott van mindenhol. Kezei a pólóm alatt, ajkai a számon, lábai az enyémek között.
Kiabálást hallok, de mintha csak távoli zaj lenne, de még így sem tetszik. Azt akarom, hogy megszűnjön, de nem szűnik, egyszer csak ott terem mellettem, majd az, aki hozzám simult eltűnik, és azonnal hiányozni kezd ölelése. Nem tudom megállni a lábaimon, így lecsúszok a földre, és várom, hogy történjen valami. Kiabálást hallok, majd valaki felkap, a vállára dob, és elindul velem kifelé. Kiabálni kezdek, hogy engedjen el, de nem ereszt. Öklömmel verem a hátát, és ahol érem, de semmi eredménye, innen nem tudok megszökni.
Nem tudom mennyi idő telik el, mire végre letesz. Talán megunta a kiabálásomat, és sikításomat. Egy autóban vagyok, az ölemben egy zacskóval, de az nem kell nekem. Eldobom messzire, legalább is csak szeretném, mert aligha öt centit arrébb ment, ez azt jelenti, gyenge vagyok, de még szórakozni akarok. Táncolni, élvezni, ahogy körülrajonganak az emberek.
- Nem hiszem el, hogy már megint ezt csináltad! Hol vannak az idióta barátaid? Együtt mentetek el. -
- Derek, hagyjál békén! Vissza akarok menni! –
- Hogy megerőszakoljon valami üresfejű balf@sz? Felejtsd el! –
Nem tudom, miért beszél ilyeneket a bátyám. Miért kezd el velem hírtelen törődni, de igazából nem is érdekel.


2 nappal később
Valami puhán fekszem, és valami puhával vagyok betakarva is. Megmozdulok, és megfájdul a fejem, mintha egy kalapáccsal verték volna be. Nem akarom ezt. Nem ezt érdemlem! Kinyitom a szemem, és látom, hogy az egész világ el van mosódva, és forog. Megállás nélkül, mint egy búgócsiga. Egy cseppet sem tetszik ez nekem.
- Valaki öljön meg! Vagy legalább egy cigit tegyen a számba! – Kiáltom, mire valaki jön. A bátyám az, megismerem a járását. Valamit ad a kezembe, a számhoz emelem, meg akarom szívni, de nem cigit tartok a kezemben. Ez valami kicsi és fehér. Annál jobb! Hamarabb el fog múlni a rosszullét, ha újabb adaghoz jutok. Mintha cukorka lenne, úgy veszem a számba és nyelem le.
Nem tudom mikor aludhattam el ismét, de már jól vagyok, sokkal jobban. Valaki ül mellettem, én addig mocorgok, míg elérem azt, hogy a fejem az ölébe tudjam tenni. Biztonságban érzem magam, ahogy Derek nyugtatóan simogatja a hajamat, könnyek szöknek a szemembe. Nem tudom miért, de úgy érzem valami rosszat tettem, megbántottam őt.
- Két napja vagy nálam, végig aludtál. Kaptál aszpirint, és vizet, amikor fent voltál. Anyáék nem fogják megtudni, tudod. Elutaztak nyaralni.
- Köszönöm. - Mondom neki, majd fölkelek az ágyból, és megölelem. Hálás vagyok neki.





A hozzászólást Evelyn Wood összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 08, 2013 4:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

Evelyn Wood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evelyn Wood   Evelyn Wood EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 6:37 am

ELFOGADVA
TetszikTetszikTetszik! Foglalj avit és érezd jól magad nálunk!
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
 
Evelyn Wood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Come with me! ~~ Derek and Evelyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: