We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Come with me! ~~ Derek and Evelyn Mac_co10




Come with me! ~~ Derek and Evelyn Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Come with me! ~~ Derek and Evelyn

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Evelyn Wood
Diák
Diák
Evelyn Wood


Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : a hátad mögött nézted már?

Come with me! ~~ Derek and Evelyn Empty
TémanyitásTárgy: Come with me! ~~ Derek and Evelyn   Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptyCsüt. Jún. 13, 2013 9:08 pm



Enyém a ház! Igaz csak pár órára, mert az ősök elmentek vásárolni, Derek is ellépett valahova, hogy hova azt nem tudom. De lényegtelen is! Szombat van, vagyis az estét nem itthon fogom tölteni, legalább is ez a terv, aztán ki tudja, hogy mi jön közbe. Vagyis anyám mikor akad ki, és tiltja meg azt, hogy lelépjek ma este. Igaz... az sem akadályoz meg, ha nemet mond a ma esti kiruccanásomra, csupán több mindenre kell majd oda figyelnem. Tizenhét vagyok, és azt hiszi anyum, hogy teljesen irányíthatja az életemet. Még csak az kéne! Akkor nem lenne semmi társadalmi életem sem, hanem egész nap csak a könyveim fölött görnyednék, és nem járnék el sehova sem. Lehet, hogy az iskolában a teljesítményem kitűnő lenne, viszont halálra is unnám magam. Még szerencse, hogy három éve újból férjhez ment, hiszen, azóta sokkal kevesebb ideje marad rám, valamint azt hiszi, hogy Derek jó hatással van rám, ha látom, hogy Ő már egyetemre jár. Talán ösztönzőleg hat rám, hogy én is oda akarjak menni. Akarok is, de hogy pontosan milyen szakra is azt még nem tudom. Még van időm eldönteni vagy nem? Inkább nem… Anyum nem tudja, de a terve valóra vált, Derek tényleg hatással van rám, csak nem úgy, ahogyan azt Ő eltervezte. Magam előtt már nem tagadom, hisz minek is hazudnék saját magamnak? Mások előtt pedig ilyenről nem beszélek. Inkább arról mesélek másoknak, hogy egy esti buliban éppen kit is szedtem fel, nem pedig azt, hogy igazából kivel szerettem volna tölteni az időmet.
A hifim hangerejét a maximumra vettem, ennek köszönhetően az ablaküvegek bele remegtek a hatalmas hangerőbe, de nem foglalkoztam vele. Ahogy az sem érdekelt, hogy esetleg a szomszédok mit fognak szólni ehhez. Legalább most Ők is hallgatnak egy kis jó zenét. Néha rájuk fér.
A fürdőszobába menet ledobáltam magamról a ruháimat, majd beálltam a zuhany alá. Tusoltam, hajat mostam, viszonylag gyorsan végeztem, miközben végig táncoltam, és hangosan énekeltem a hangszórókból dübörgő zene szövegét. Miután végeztem megszárítottam a hajam, felvettem a fürdőruhámat. Igen, fürdőruhát, ugyan is kerti party lesz és egészen biztos, hogy hamar a medencében fogom végezni, mert valaki úgy dönt, milyen jó móka úgy beugrani a medencébe, hogy én közben a karjaiban vagyok.
Felvettem a nadrágomat is, majd a konyhába indultam, hogy megnézhessem mit is rejt a hűtő, mert éh gyomorral csak nem kéne elindulnom. A konyha ajtóban azonban megtorpanok, mivel nem vagyok egyedül.
- Mikor jöttél haza? - siklik végig a tekintetem Dereken, majd a hűtőhoz sétálok. A fagyasztóba nyúlva ellenőrzöm, hogy az üveg vodka amit reggel becsempésztem oda még mindig megvan e, illetve a hőmérséklete is megfelelő e, majd elővettem a hűtőből a narancslevet, és öntöttem magamnak. Ami azt illeti nem is vagyok éhes...


444 words || music || outfit
Vissza az elejére Go down
Derek Hale
Diák
Diák
Derek Hale


Hozzászólások száma : 2

Come with me! ~~ Derek and Evelyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come with me! ~~ Derek and Evelyn   Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptyPént. Jún. 21, 2013 10:19 am

csinálj úgy, mintha szeretnél
mintha valamit tehetnél.


A mai kiruccanás nem sikeredett túl jól, hiszen két haverom összeverekedett és persze én voltam az, aki mindig mindenkit kibékít, meg mindig minden jóvátesz. Pedig gondoltam elugrom még utána -vagy éppen velük- egy kicsit fürödni valamelyik medencéhez, mert ugyebár még elég jó az idő… Csak sajnos a drága barátaim miatt megint bukta lett a tervem. Ez van. Így jártam… ezért beszálltam az autómba, majd elindultam hazafelé miután végre sikerült mindent elrendezni. Most úgy döntöttem, direkt nem fogom megkérdezni őket, hogy elvigyem-e, mert nem érdemlik meg… ha meg is érdemelnék… Hát nem tudom. Elég gázosak mostanság. De a legszebb, hogy én még azt sem tudom min kaptak össze. Nagyon tájékozott vagyok általában. De nem számít. Nem mintha érdekelne az ügy… nem az én bajom, szerintem.
Szóval elindultam hazafelé, nem számítottam rá, hogy majd senkit nem találok otthon. Vagyis de… Evelyn otthon volt. Én nem terveztem sehová se menni ma este, de ki tudja… lehet még meg is jön a kedvem hozzá… csak egy kicsit kellene lazulnom. A kocsit leállítottam a bejáratban, majd kiszálltam és ahogy beléptem az ajtón Jack, a kutyám, fogadott. Megsimogattam, majd felküldtem vissza a szobámba, én pedig csak ledobáltam a cuccaimat a legközelebb lévő székre és levágtam magamat a konyhában. Nem szóltam semmit, általában mindig olyan csendes vagyok, hogy senki észre sem veszi mikor mentem el és mikor jöttem. Ez az egy dolog nagyon előnyömre volt mindig is. Egy pár percnyi pihenő után felkeltem és benéztem a hűtőbe. Kivettem egy sört, ami szerencsére még meg volt, mert nálunk ez elég fogyóeszköz, majd felnyitottam és elkezdtem inni. Mivel elég meleg van, ezért ez most nagyon jól esik.
Gondolataim csak itthon jártak, semmi nem érdekelt jelen pillanatban. Elővettem egy szál cigit is, mivel a szülők nincsenek itthon, ezért ilyenkor nyugodtan rá szoktam gyújtani bent, aztán meg mire hazaérnek úgyis kimegy a szag. Egy hamutálat tettem magam elé, kinyitottam a teraszajtót és rágyújtottam. Mélyen szívtam bele a cigibe, egy pillanatig bent tartottam, becsuktam a szememet, majd kifújtam. Ma ez az első szálam. Még nem jutottam oda, hogy rágyújtsak. Hm… milyen jól is esik.
Belekortyoltam ismét a sörbe, majd hangokat hallottam. A hifi mellesleg nem zavart, szeretem ha jó hangos a zene körülöttem, én is mindig ezt csináltam régebben. Aztán az egyik pillanatban Evelyn lép ki.
-Nemrég. Mész valahová?
Érdeklődtem miközben én is végigpillantottam rajta. Olyan tökéletes volt… és persze szép is. Elmosolyodtam kellemesen, majd ismét a cigimbe szívtam. Nem szóltam többet, csak vártam a választ, tekintetemet pedig le sem vettem róla. Néha olyan furcsa érzésem van vele kapcsolatba… de hogy mért… még nem jöttem teljesen rá.

Evelyn.
425 words
Vissza az elejére Go down
Evelyn Wood
Diák
Diák
Evelyn Wood


Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : a hátad mögött nézted már?

Come with me! ~~ Derek and Evelyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come with me! ~~ Derek and Evelyn   Come with me! ~~ Derek and Evelyn EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 5:29 pm



Lassan kortyolom a narancslevemet, miközben csípőmmel neki dőltem a konyha pultnak, majd inkább fogtam magam, és felültem rá. Sokkal kényelmesebb, és anya sincs itthon, hogy rám szóljon, hogy azonnal szálljak le innen. Nem értem, miért nem engedi, hogy itt üljek, de mindegy is. Amit nem tud az nem fáj neki.
- Igen, elmegyek. Egyik ismerős kerti partit tart, ha minden jól megy, akkor majd csak holnap reggel surranok haza. - Vagyis ez azt jelenti, hogy ha észre veszik az ősök, akkor holnap kapok majd egy nagy adag fejmosást... Bár...
- Nem jössz velem? - teszem félre a poharam, majd szállok le a pultról, és sétálok elé. - vagy esetleg terveztél valamit estére? - ha így lenne nem örülnék neki, hisz ha velem jönne az... egyrészről megúsznám a holnapi fejmosást, másrészről pedig kellő alkohol mennyiség mellett bármi megtörténhet. Hisz nem is a vérrokonom! Nem tehetek róla, valami megfogott benne, és hiába próbálok ellene tenni bármit is, nem megy. Ha tudom, hogy éppen randizni ment akkor legszívesebben megkopasztanám a csajt, és hasonló szépségeket csinálnék vele, de nem csinálhatok semmit sem. A fene egye meg!
Kiveszem Derek kezéből a cigit, ha hagyja, majd egy mélyet szívok belőle, utána vissza adom neki. Talán nekem is rá kéne gyújtanom egyre, hogy újra minden rózsaszín... illetve normális színű legyen, de inkább majd csak később indítok hadjáratot a szervezetem ellen.
- Jó lenne ha jönnél... én örülnék neki, legalább egyel több ismerős lenne, és nem csak a házgazdát ismerném. - Próbálok rá hatni, ha még mindig kétséges lenne a számára ez az egész. Lehet nem vonzó fiatalabbakkal szórakozni, de annyira nem is vagyunk fiatalabbak!

xxx words || music || outfit || kicsit rövidke lett, bocsánat :$
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Come with me! ~~ Derek and Evelyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come with me! ~~ Derek and Evelyn   Come with me! ~~ Derek and Evelyn Empty

Vissza az elejére Go down
 
Come with me! ~~ Derek and Evelyn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Derek Hale
» Evelyn Wood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Rezidenciák-
Ugrás: