We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Mac_co10




this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzomb. Jan. 26, 2013 3:55 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.


A kocsimban ültem és azon gondolkodtam, mégis miféle bűnökért kapom azt, amit kapok. Miért pont az én életem egy ekkora hatalmas kibaszás, hogy még azt is tönkre kellett tennem, ami mindeddig jól működött. Igaz, hogy ez nem csak az én hibám, itt mindannyian bűnösök vagyunk, de akkor is. Én voltam az, aki mindezek után elhúzta a csíkot és nem beszélt arról, ami történt. Én voltam az, aki nem vette fel a telefont és került mindenkit, aki erről akart beszélni. Igen, mondd csak nyugodtan, hogy gyáva vagyok... De nem mertem vállalni a következményeket. Sokkal könnyebb besöpörni ezt az egészet a szőnyeg alá és úgy tenni, mintha meg sem történt volna. Persze próbálkozz ezzel úgy, hogy a bűnöd szinte minden nap minden percében melletted van...
A gondolatmenetemből a telefonom csörgése rántott ki. Meglepetten pislogva nyúltam az anyósülésen heverő készülék felé, aminek a kijelzőjén ott villogott Tony száma. Mit akarhat már megint?
- Igen? - Belemorogtam a telefonba, de még ez sem ijesztette el a basszusgitárost, ugyanolyan pofátlanul vidáman beszélt, mint eddig.
- Ezra, hol a fenében vagy, már fél órája el kellett volna kezdenünk a próbát, a producer őrjöng... Látnád, milyen vicces fejet vág! Meg egyfolytában azt ordibálja, hogy sosem leszünk kész a lemezzel, ha egyfolytában elkésel. - És tényleg, a háttérben lehetett hallani a producer ideges kiabálását, párszor még a nevem is említette. Megszakítottam a hívást majd hangosan káromkodva szedtem ki a cuccaimat a kocsiból. Ha nem akartam, hogy lecsesszenek, rohannom kellett.


Persze a várt lecseszést így sem kerülhettem el. A próbánk nagy része arra ment el, hogy a producer velem üvöltözött, miért nem tudom azt az egy, kibaszott dalt elénekelni, ahogy a kottában van. Az már teljesen mellékes, hogy ez az én dalom volt, teljes egészében én írtam és jobban tudtam, hogy kéne hangoznia. Komolyan, néha annyira tudom utálni ezt a fazont, hogy az már szinte leírhatatlan.
- Fuentes, az istenért, megint elcseszted! Mi a picsa van veled, hogy nem tudod egyszer jól elénekelni ezt a kurva dalt?! - Daniel a földhöz vágta a mappákat, amiket eddig a kezében tartott és dühös toporzékolásba kezdett. Ha nem engem szidott volna közben, még egészen vicces is lett volna az egész. Kicsit úgy nézett ki, mint a tizenegy éves húgom, amikor nem akartam megvenni a születésnapjára a legújabb sportkocsis barbit. Az is egészen vicces látvány lett volna, ha mindezt nem a játékbolt kellős közepén tette volna, ahol minden kisgyerekes anyuka már így is gyilkos pillantásokkal méregetett, mert sokkal jobban lekötött a telefonom, mint a húgom.
- Ha ennyire okos vagy, Wright, énekeld egyedül. - Morogtam, majd fogtam a cuccaimat és hangos ajtócsapódás kíséretében távoztam... a tetőre. Ez volt az egyetlen hely, ahol senki sem találhatott rám... Talán Nate-n kívül, de kétlem, hogy ő utánam jönne. Már a próba kezdete óta láttam rajta, hogy nem túlzottan lelkesedik a jelenlétemért, ami igazából nem nagyon lepett meg. Én sem lelkesednék magamért, azok után, ami történt. De ez még nem ok arra, hogy egy szóval se szóljon hozzám...


Bosszúsan dobtam le a cuccaimat a földre, majd leültem, lelógatva a lában a tető széléről. Kurvára elegem volt ebből a mai napból már most... még belegondolni is rossz, hogy még több, mint tíz óra, mire vége lesz.
Vajon hívná valaki a rendőrséget, ha elkezdenék azzal fenyegetőzni, hogy leugrok a tetőről? Az amerikai filmekben ilyenkor általában több száz bámészkodó veszi körül az épületet, aminek a tetején az öngyilkosjelölt áll, villognak a kék lámpák a tűzoltóautókon, vinnyognak a rendőrségi szirénák. Mindenki izgul, néma csend... Aztán a semmiből megjelenik a tetőn az öngyilkosjelölt szerelme és megmenti az életét. Minden ilyen jellegű jelenetnek romantikus vége szokott lenni... Vajon engem is megmentene valaki? Vagy mindenki mozdulatlanul nézné végig, ahogy véres pacni lesz belőlem a járdán?
Igazából észre sem vettem, hogy lefelé bámulok, egészen addig, amíg meg nem hallottam valaki lépteit a hátam mögött. Gyorsan visszahúzódtam a tető széléről, de nem fordultam hátra, hogy megnézzem, ki az... Hiszen lehet, hogy nem is engem keres. Akkor meg minek hitegessem magam azzal, hogy minden rendben lesz?

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzomb. Jan. 26, 2013 9:56 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Most már tényleg nem értek semmit abból, ami történt az elmúlt napokban. Talán tényleg abba kéne hagynom ezt az egész vándorcirkusz, két lábon járó őrjöngést, s elkezdeni felnőni? Tényleg igaza van anyámnak, s lehet nem kéne ennyit baszakodnom, miközben az apám forog a sírjában miattam. Minden egyes nap megkérdem magamtól, hogy mi a fenének kellett nekem az nap este motorra ülnöm, mikor tudtam, hogy nem érzékelek semmit a külvilágból. Nem akartam azt, hogy miattam haljon meg apa, volt olyan mikor gondoltam rá, hogy milyen jó lenne, ha már nem kéne őket látnom, de sose gondoltam komolyan. Talán tényleg fel kéne nőnöm, elvégre lassan itt vagyok 21 évesen, nőtlenül, vagy pasi nélkül, kinek hogy tetszik, a lakásom úszik, mert eltört a vízvezeték, s most anyánál kell, lakjam, aki előszeretettel hánykolja fel azt, hogy apa halála a lelkemen szárad.
Ráérősen másztam ki az ágyból, ha már az énekes minden egyes próbáról elkésik, mióta megtörtént az az incidens, amiről az óta sem beszéltünk, mert feltünően kerül. Még a vak is látja, hogy mennyire kerül, de azt nem tudom miért. Hisz ő hagyott ott, miután egy jót szórakoztunk egymással abban az ágyban. Pedig milyen nyugodtan feküdtem le, hogy mikor felkelek akkor ott lesz egy ismerős mellettem, de csalódnom kellett, mert mire felkeltem se híre se hamva. Ez volt kb. két héttel ezelőtt, s az óta a helyzet egyre csak rosszabbodott. Visszatérve a hétköznapi dolgokra, bevánszorogtam a fürdőbe, mely női parfümtől bűzlött. Igen, anyám iszonyatosan imádta magára fújni a fél üveg, főleg akkor, hogy ha megbeszélésre ment. Úgy látszik megint egy stresszes napra ébredtem, ezeket annyira tudtam utálni, hogy az nem igaz. Kissé kómás tekintettel néztem be a tükörbe, s kissé megijedtem a látványtól. Magamat láttam, tisztára úgy, mint egy őskori balekot. Gyors megborotválkoztam, majd belőttem a hajamat, s már késésben is voltam.
Miután felöltöztem, s vitatkoztam egy szépet az életet adó nővel, beültem az autómba, igen, eladtam azt az ördög masinériát, amivel apámat kergettem a sírba. Útközben megettem egy muffint, meg ittam egy erős, feketekávét, s egyenesen felmentem a stúdióba, miután leparkoltam a szokásos helyemre. Hatalmas vigyorral képemen lépek be, a puskaporos terembe. A menedzser Ezra miatt veri a port, a többiek hasukat fogva nevetnek, én pedig, mint egy ma született bárány, nézek körbe, s veszem észre, hogy megint késik az énekes madár. Odabattyogtam a fiúkhoz, mindenkivel kezet fogtam, s vártam, hogy megérkezzen a fő fő, hogy végre elkezdhessük, a próbáz. Ma még fel kellett vennünk pár számot az albumhoz, s amúgy is rosszul mentek neki, mert nem volt képes elénekelni.
Fellélegeztem mikor megérkezett a késő kása, mert már úgy éreztem, hogy még egy perc ezzel az emberrel, én a Marson fogok kikötni, ami nem is lenne rossz, ha tudnék ott levegőhöz is jutni. Ami persze lehetetlen. Szívem hatalmasat dobbant, mikor megláttam. Nem mondhatom azt, hogy nem volt közömbös számomra, mert tényleg nem is volt az. Be kell, valljam, hogy nekem igen is tetszett ő, nem is akárhogy. Tény és való, hogy nagyon rosszul énekelt mostanában, még akkor is mikor tudjuk, hogy az ő dalai, s nem szólhatunk bele abba, hogyan énekelje. Kirohant, amitől mindnyájan megtorpantunk, majd rám nézett Tony.
-Mi az? – kérdeztem szemöldökömet felhúzva, mire ő közelebb lépett, kezét áttette vállamon és magához húzott.
-Menj és beszélj vele, mi hiába megyünk, ránk nem fog hallgatni. De rád talán fog. – mondta a mély, komoly, duroggó hangján, s én nem mertem nemet mondani neki. Nem azért, mert beszari lennék, hanem azért, mert amúgy is utána mentem volna. S csak én tudom, hogy hol is rejtőzött el Ő. Felmentem a tetőre, lassan lépkedtem, nem akartam megijeszteni, mert annak csúnya vége is lehetne.
-Ha akarod, kilépek a bandából, s akkor minden a régi lesz. A kedves menedzserünk nem csesztet, s te neked nem kell kerülnöd engem. Mindenkinek ez lesz a legjobb, nem de? – mondtam mosolyogva, miközben leültem mellé, lelógatva lábamat, majd elővettem egy cigit és rágyújtottam.
Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyVas. Jan. 27, 2013 1:40 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

Igazából nem is tudom, mit akarok pontosan elérni ezzel az egésszel, amit csinálok. Annyiszor próbáltam ezt vele megbeszélni, de mindig az lett a vége, hogy nem hívtam fel, nem hagytam neki üzenetet, semmi. Két hétig teljes hallgatásba burkolóztam; ha nem volt muszáj, nem szóltam sem hozzá, sem a többiekhez, akik hozzánk hasonlóan emlékeznek arra, mi történt. Például Tony; látott engem bemenni Nate-el a hálószobába és látott onnan távozni. Kinek nem esne le, mi történt köztünk? Na ugye.
Nem szeretek ezen gondolkodni. Sokkal könnyebb lenne mindent elfelejteni, aztán továbbra is úgy élni, ahogy ezelőtt. De miért is lenne ez ennyire egyszerű? Túlságosan is vonzódok hozzá, nem tudnék csak úgy egyik napról a másikra mindent kitörölni az emlékezetemből. Igaz, gondolkodtam azon, mi lenne, ha kijelenteném, elhúzok innen a picsába, valahova Szibériába, ahol még a GPS sem talál meg... De nem hagyhatom itt az együttest a lemezünk kiadása előtt két héttel.
Na igen, ez meg a másik dolog... Nem is biztos, hogy készen leszünk a lemezzel. Mind a producer, mind a menedzser ki vannak akadva azon, hogy állításuk szerint mennyire pocsékul éneklem a dalokat, amiket én írtam. Már elnézést, csak jobban tudom, hogy énekeljem a saját dalaimat, nemde? Így -szerintem- tök normálisan reagáltam, amikor otthagytam őket és kivonultam a tetőre. Kurvára elegem volt.
Gondterhelten sóhajtottam, majd lelógattam a lábam a tetőről, miközben figyeltem, ahogy az emberek elhaladnak alattam, anélkül, hogy tudnák, figyelve vannak. Vajon hogy reagálnának, ha tudnák? Elkezdenének bámulni? Meglepődnének? Biztosan nem annyira, mint azt én tettem, amikor meghallottam, hogy csapódik a tetőre vezető fémajtó és kilép rajta valaki. Ismerős, könnyű léptek, egy olyan személyhez tartoznak, akinek a jelenléte egyből megdobogtatja a szívem. Mégis, amikor a szavai eljutnak az agyamig, elfog a rettegés. Mi az, hogy kilép?
- Tudod jól, hogy nem akarom. Hol találok még egy ennyire jó szólógitárost, mint te? - A szemem sarkából figyeltem, ahogy leül mellém és rágyújt, amiről eszembe jutott, hogy nekem sem ártana egy cigi. Kivettem a dobozt a zsebemből, kivettem egy szálat majd az ajkaim közé fogtam, miközben tekintetem mindvégig rajta tartottam. Nem bírtam rávenni magam, hogy elforduljak. - És ez esetleg csak neked lenne jó, de semmi esetre sem nekem... Meg a többieknek sem.
Az utolsó négy szót sietve tettem hozzá, miután rájöttem, hogy ez így kissé önzően hangozhat. Meg kéne végre tanulnom, hogy mások is vannak a világon, nem csak én.
- Egyébként is, az már nem az én hibám, hogy a menedzsernek nem tetszenek a dalok. Eddig is így énekeltem őket, úgyhogy nem értem, hol van ebben az egészben a kibaszott probléma. - Felmorrantam, és egy pillanatig még az is megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha lelökném a menedzserünket a tetőről. Vajon nagy ívben repülne? - Wright is azt hiszi, mindent jobban tud... Akkor énekeljen egyedül, ha ennyire jól tudja, minek hogy kéne lennie...
A végére még oda raktam egy elegáns "a kurva anyját"-morranást, majd meggyújtottam a cigimet és halk sóhajjal szívtam be a füstöt, mélyen letüdőzve. Csak akkor fújtam ki, amikor már kezdte marni a torkomat, de akkor már nem néztem Nate-re. Tekintetem ehelyett a járdán parkoló kocsimra szegeztem, legalább addig sem azon gondolkodtam, milyen lenne egyszer teljesen józanul megcsókolni az együttesem szólógitárosát.
Te jó ég. Velem valami komolyan nincs rendben.

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyVas. Jan. 27, 2013 5:49 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Komolyan mondom, bármennyire próbálkozok, hogy megértsem Ezrát, sose fogom tudni teljesen megérteni. Kezdjük azzal, hogy a fal, amit maga köré emelt igen nagy, s lehetetlen áttörni, hacsak nem enged ő egy kis utat meg, vagy egy megbontott falat. Nem értettem az ilyen embereket, s ha bele pusztulok, akkor se fogom megfejteni őket. Vannak olyanok, akiket nem lehet megoldani, s hiába próbálunk nem fog segíteni nekünk. Talán fel kéne adnom ezt az egészet, elvégre nem erőltetek én semmit, nem akarom, hogy az legyen, amit én szeretnék muszájból. Egy valamit muszáj, de az ellen tényleg semmit nem lehet tenni, mivel na, a halál nem egy olyan dolog, amit meg lehet változtatni, amit vissza lehetne fordítani. S már megint ott kötöttünk ki ahonnan ez az egész indult, az apámhoz. Neki sem szabadott volna meghalni, az én hibám volt, s ezt sose fogom magamnak megbocsájtani, mert még mindig úgy gondolom, hogy én érdemeltem meg azt, hogy meghaljak, mintsem ő.
Tudom, hogy mindenkit nagyon idegesít ez az egész helyzet, mert engem is, és én ráadásul nyakig benne vagyok. A többiek is tudják, hogy mi történt akkor, abban a szobában, s Tony azt is tudja, hogy nekem amúgy is tetszett Ezra. Persze magamtól sose vallanám be neki, s most már nem is fogom elvégre otthagyott, mint a kurvákat egy éjszaka után. Én pedig nem akarok kurva lenni, senkié sem, mert nem akarom, hogy eldobjanak, majd újból elővegyenek, felhúzzanak, majd vissza mindent, s ez minden egyes alkalommal végigcsinálni képtelen lennék. Talán megszoknám egy idő után, de semmiféleképp nem csinálnám ezt napi szinten, sőt sehogy. Ez az egyetlen dolog, ami ebben a rohadt percben, szituációban eszembe juthatna. Nem akarok senki babája lenni, amit kidob pár hónap múlva, mert megunta. Én tiszta lappal szeretnék mindent kezdeni, mindent.
-Tudom, hogy nem ezt akarod, de ez így nem mehet tovább. Gitárost bárhol találsz Bristol nyüzsgő utcáin, de nem akarok így élni a bandában. Vannak nálam sokkal jobbak is, akikkel remélhetőleg nem lesz ilyen nagy a feszültség. Megesz ez a… nem is tudom minek nevezni, annyira gyerekes, amit csinálunk. – mondtam kissé ingerülten, s abban a percben úgy éreztem képes lennék leugrani erről a tetőről, hogy újra találkozhassak apámmal odafent, egy jobb világban. Talán ez a gondolat vezérelte a fájdalomtól nem érző testemet a tető szélére. Nem már a combom is a levegőben úszott, s csak egy kicsivel kéne, arrébb menjek, hogy véget vessek ennek a semmilyen állapotnak. – A többiek majd megbékélnek a tudattal, hogy egy másik ficsúr ugrál össze vissza körülöttük, mint egy majom. Te neked meg nem kéne kerülnöd azt az embert, akit cikinek tartól. Nem igaz? – mondtam mosolyogva, tovább méregetve milyen magasan is vagyunk. Nem lehettünk annyira magasan, mivel tisztán láttam, hogy hova parkoltam le a mercimet ma reggel.
-Hm? – néztem fel, mert tényleg elvesztem a mélységben, ami alattunk tántorgott. Olyan hívogató volt, s számomra az lett volna a mennyei manna. Eddig mindig titkoltam, hogy meg akarok halni, de talán az életemben most jött el az a pillanat, mikor rájöttem, hogy nekem igen is meg kell ezt tennem. Az egyetlen személy, akit szeretek, vagyis tudnék szeretni, látványosan kerül, ami kibaszottul rosszul esik. – Az a helyzet, hogy bármennyire igazad van, de ebben az esetben neki kell, igazat adjak. Elég szarul énekeltél mostanában, egyáltalán nem vagy jelen a próbákon, szellemileg legalábbis nem. Szóval szerintem mielőtt egymásra mutogatnánk, ujjal magunkba kellene néznünk, hogy meglássuk, miért is mondják azt, amit mondanak. Most nem csesztetni akarlak, vagy valami ilyesmi. Távol álljon tőlem, de ezt el kellett mondanom neked. – mondtam mosolyogva, majd leszívtam egy jó nagy adagot égő cigimből, tartottam egy kicsit, majd köröket formálva fújtam ki.
Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyHétf. Jan. 28, 2013 9:20 am

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

Nem is tudom, miért csinálom ezt az egészet. Nem kéne őt úgy kezelnem, mint egy megunt játékot, mert:
ad.1. őt lehet megunni,
ad.2. ő nem csak egy játék,
ad.3. én vagyok az, aki elfutott.
Lehet, hogy pont ezért alakult minden úgy, ahogy, mert ahelyett, hogy felvállaltam volna, ami történt, elfutottam és ott hagytam őt, mint valami kurvát. Nem lett volna szabad. Igazából az, hogy Tony mindenről tud, csak még tovább bonyolítja a helyzetet. Igaz, biztos vagyok abban, hogy a többiek is látták, hogy nézek rá, hogy viszonyulok hozzá... Biztosan leszűrték, hogy többet érzek iránta, mint barátság.
Igazából nem érdemelte meg, hogy így ott hagyjam, de megijedtem attól, mi lesz reggel. Féltem attól, mi lesz, ha esetleg azt mondja, hogy ez csak egyszeri alkalom volt és többé nem kér belőlem. Az elutasítás volt az, amitől a legjobban féltem, még ha akkor csak az alkohol is hozott minket össze... Vagy valami több?
Szótlanul hallgattam, amit mond, tekintetem mindvégig a cipőm orrába szegezve; biztos voltam abban, hogy ha most ráemelem a tekintetem, minden kezdeti határozottságom szétfoszlik. Pedig nem akartam megint elkenődni, nem akartam puhánynak tűnni.
- Te jó ég, Nate, hát semmit nem értesz? Itt nem arról van szó, hogy szükség van-e új gitárosra vagy nincsen. Lehet, hogy vannak nálad sokkal jobbak is, de nekem te kellesz... Tényleg ennyire nehéz ezt megérteni? - Utolsót szívtam a cigimből, majd eldobtam a csikket. Amikor felemeltem a tekintetem, döbbenten láttam meg, hogy a tető szélén áll és nagyon kevés választja őt el attól, hogy leugorjon. Nem teheti ezt meg velem, hiszen tudja, hogy nélküle képtelen lennék átvészelni ezt az egészet. Fuj, ez még nyálasabban hangzott, mint ezt először gondoltam. - Lehet, hogy mindenki idővel megszokná, hogy már nem vagy velünk, de én nem foglak csak azért kirakni az együttesből, mert egyszer hülye voltam és hibáztam egy oltári nagyot. Az, hogy elmenekülsz, semmire sem lenne megoldás... Éppen ezért vagyok én is itt. Ha most elutaztam volna, azzal csak azt bizonyítom be, hogy gyáva vagyok és nem merek szembenézni a tetteim következményeivel.
Rá kellett, hogy jöjjek, hogy most saját magamat cáfoltam meg. Egyfolytában menekülök a felelősségtől; még ha itt is vagyok, kerülöm a témát és menekülök, amikor valaki egy kritikus szót szól hozzám. Régebben, amikor a menedzser vagy a producer belém kötött, minden eszközt kihasználtam, hogy kijavítsam, ami hibás volt. Most pedig... elfutottam. Akárhogy is nézzük, kezdek haszontalanná válni.
Ahhoz már inkább hozzá sem szólok, hogy kijelenti, tényleg szarul énekeltem. Hát már ő is ellenem van? Mintha az az én hibám lenne, hogy megfáztam és fáj a torkom. Na jó, ez az én hibám, szóval ezt inkább hagyjuk is. De itt nem is arról volt szó, hogy a lemezünk hajszálon függött, mert képtelen vagyok tizenkét dalt rendesen elénekelni.
- Nézd, tudom, hogy ami két hete történt... Szóval... Tudom, hogy elcsesztem. Nem akartam, de bepánikoltam és elhúztam a csíkot. Kurvára szégyellem, de az időt már nem lehet visszafordítani, szóval a legjobb az lenne, ha túllépnénk ezen az egészen és felnőtt emberek módjára viselkednénk. - Lemondóan sóhajtottam, kezeim mélyen a zsebeimbe csúsztatva. Megint rosszul fogalmaztam meg a dolgokat, szóval ideje volt egy kisebb javítást belevinni az egészbe. - Mármint... Tudod, miért menekültem akkor el? Mert féltem attól, hogy reggel, amikor felébredek, szembesítesz azzal, hogy "minden szép volt, jó volt, de többé nincs rád szükségem". Kevés olyan dolog van, ami tényleg szíven ütne... De ez egy azok közül.
Részemről ez az ügy le volt rendezve, de tudtam, hogy ő ezt nem fogja szó nélkül hagyni. Inkább úgy döntöttem, jobb lesz, ha én most befogom, még mielőbb még több zagyvaságot hordok össze... Csak kár, hogy ez pont igaz volt és kicsúszott a számon, mielőtt jobban átgondoltam volna, milyen következményei lehetnek.

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyKedd Jan. 29, 2013 4:30 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Térjünk vissza ehhez az egész szituációhoz. Kezdjük az elején, ahol minden elkezdődött. Volt egyszer, hol nem volt, volt egy barnás feketés hajú srác, aki igen jól tudott játszani a gitárján. Ezzel nem is lenne gond, meg azzal sem, hogy bekerült egy bandába, híressé válva, hanem a gond ott kezdődött mikor rájött, hogy ő érzelmeket táplál az egyik banda tag fele. Ez nem is lenne gond, ha nem az énekes lenne az, aki eddig hót heterónak mutatta magát. De minden megváltozott egy szép estén, ami számomra sose kerül feledésbe, mindig ott fog égni az emlékeimben, ahogy egymásnak estünk, hosszú csókcsaták mentek le közöttünk. Persze, mint minden parasztnak, nekem is csak a szar jutott, mert mire felkeltem a herceg fogta magát, s otthagyott se szó se beszéd nélkül. Eléggé fájt mit ne mondjak, úgy éreztem megsértette a méltóságomat, meg más dolgokat, de nem szeretném részletezni.
Nem gondoltam semmi másra, mint arra, hogy milyen jó lenne szárnyalni a madarakkal, a szél hűvös fuvallatán, de éreztem, hogy valami itt tart a Földön, még akkor is, ha pokolian szar itt lenni. S rájöttem, hogy nem azért nem ugrottam még le innen, mert ne mernék, hanem azért, mert valaki itt tart, s ez nem más, mint a mellettem lelkesen cigiző Ezra. Persze ő ezt nem tudja, honnan is tudhatná, hisz én csak egy éjszakára kellettem neki, semmi többre. Csak, ha tudná, hogy bennem ez többet ébresztett, mint holmi egyszeri alkalmat, akkor szerintem ő lökne le innen gondolkodás nélkül.
-Eléggé nehéz elhinni, főleg tőled, miután otthagytál, mint egy rongybabát. De nem baj, te akartad így… Nem haragszom csak, hogy tudd. Mindig is tudtam, hogy beszari alak vagy. – mondtam hátrébb jőve, miközben hangomban a gúnyolódás lett úrrá. A gondokat mindig gúnnyal próbáltam elhessegetni, mert egyszerűen nem akartam erről beszélni. Vagyis nem tudom, miről akarok beszélni, sose tudtam. Persze én szoktam a bulik középpontjában lenni, mint bohóc meg minden, de néha belém is belém fagy a szó. Erről viszont senki nem tehet, főleg nem én. Most is ez történt velem, mert nem akartam elmondani, hogy mennyire hülyén jött ki, hogy otthagyott. – Tényleg ezt bizonyítaná, de kettőnk közül te sokkal erősebb vagy, míg én elég gyönge, legalábbis nem épelméjű. De nyugodj meg, nem hagyom el az együttest, elvégre, ha elmennék, ki játszana olyan remek szólókat a dalaid közt, míg te a rajongókkal pacsizol? Na, meg a rajongók összetörnének, ha nem szedném le a pólómat semmilyen koncerten. Az viszont jól esett, hogy rohadtúl hiányoznék neked, ha kilépnék. Még visszahúzott ez a mondatod a valóságba. – mondtam pimasz mosollyal arcomon, majd levágódtam mellé, törökülésbe tett lábbakkal, miközben arcát néztem. Azon gondolkodtam, hogy vajon ő most min is gondolkodhat, majd egyszeriben meghallottam töprengése okát. Gondolhattam volna, hogy azon jár az esze, s fogadni mernék, hogy az elmúlt két hétben csak ezen tekertek a fogaskerekei. Minden, hogy hogy van a lényeg az, hogy megbánta, amit tett akkor éjjel velem. Pedig én igazán nem bántam, s ha rajtam állna, én most rögtön folytatnám ott ahol abba hagytuk.
-Most már tudom, hogy milyen érzés, amikor én hagyok ott valakit az éjszaka közepén miután megkaptam, amit akartam. Én már rég túltettem magam rajta, elvégre látványosan kerültél, ami nem esett jól. Azt hittem barátok vagyunk, de az utóbbi időben nem ezt mutattad kedves kolléga. – mondtam kedvesen, majd folytatása szinte mellbe vágott. Én is féltem attól, hogy ez csak egy egyszeri dolog volt, de szerintem elérkezett az a pont, hogy tiszta vizet öntsünk abba a rohadt pohárba. – Felvilágosítalak kedves Ezra. Én már rég beléd vagyok esve, ha lehet ilyet mondani, s számomra az ezelőtti két hetes játékunk volt a legjobb. Sose mondtam volna, hogy kész vége, menjünk tovább úgy mintha semmi sem történt volna. Nem, mert ez nem én vagyok, jól titkoltam előtted, de nekem mindig is bejöttél haver. – mondtam a lábamat nézve, lyukat égetve cipőmbe.
Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzer. Jan. 30, 2013 2:12 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

Meredten néztem, ahogy a tető szélén egyensúlyozik és azon gondolkodtam, mégis mit fogok tenni, ha hirtelen úgy dönt, leugrik. Sosem voltam még szemtanúja senki halálának és ha rajtam múlik, nem is akarok. Főleg nem az ő halálának.
Ahogy így néztem őt, a gondolataim lassan visszatértek oda, ahol mindez elkezdődött... Vagyis jó néhány évvel ezeletőttre, az iskolapadba, ahol a matek órán ülve kitaláltam, hogy nekem ebből a szarból elegem van és együttest alapítok. A hírnév könnyedén jött, szóval ez afféle igazi american dream volt... Aztán a tündérmese véget ért, amikor elkezdtünk dolgozni az új lemezen. Ambiciózus terveim voltak, már ami a dalokat illeti: az unalmas énekes részek helyett több gitárszólót akartam, ami azzal járt, hogy elkezdtem több időt tölteni Nathan társaságában... Aztán ahogy az idő múlt, rájöttem, hogy valószínűleg sokkal többet jelent számomra, mint csak egy barátot és az együttesem szólógitárosát. Néha gondolkodtam azon, vajon hogy reagálna arra, ha próbálnék közeledni hozzá... De aztán mindig leintettem magam, mondva, hogy úgyis csak azt hinné, hogy hülyéskedek; elvégre is, már ismerem pár éve, de mindeddig igyekeztem fenntartani azt a látszatot, hogy száz százalékban hetero vagyok. Ezek után mégis ki hinné el, hogy beleszerethettem egy srácba?
Az a bizonyos este, amikor kissé beállva egymásnak estünk, mindent megváltoztatott. Rájöttem, hogy nem tudok élni nélküle, persze ezt nem mondhattam meg neki... Éppen ezért elhúztam a csíkot, még mielőtt felébredt volna, aztán igyekeztem úgy tenni, mintha semmi sem történt volna és kerültem a témát, amennyire csak lehetett. De Őt nem tudtam kerülni... Ugyanis a munkák a lemezen folytatódtak tovább, ami azzal járt, hogy minden nap találkoztunk. Így képtelenség elfelejteni, ami történt...
Egyébként is, képtelen lennék mindent elfelejteni. Akkor már sokkal valószínűbb, hogy ezt ő fogja megtenni és minden úgy megy majd tovább, mint eddig. De nem, ez túl egyszerű lett volna...
- Oké, megértettem, hibáztam. De ez még nem jogosít fel arra, hogy sértegess. - Felmorrantam, kissé agresszívebbre véve a hangnemet. A kritikára mindig is agresszióval reagáltam, vagy sehogy, de ez utóbbi lehetetlen volt, ha az a a személy kritizált, akiért mindent odaadtam volna. Ez sokkal jobban szíven ütött, mintha simán kijelentette volna, hogy szar vagyok, és ott kéne hagynom az együttest. Na jó, már kezdek hülyeségeket összehordani, jobb lesz, ha ezt itt most abbahagyom. - Ha itt valaki nem épelméjű, azt biztosan én vagyok. Mégis melyik, másik, normális ember tenné kockára a kapcsolatát élete szere... Akarom mondani, nagyon jó barátjával a saját hülyesége miatt?
Nem akartam kitérni arra, miért szakítottam félbe ezt a mondatot. Valamiért biztos voltam benne, hogy egyenlőre képtelen lennék ezt kimondani, mivel még én magam sem tudom elhinni, hogy beleszerettem egy srácba... És pont Nate-be. Csak sápadtan elmosolyodtam, amikor azt mondta, nem hagyja ott a BC Groan-t. Nélküle már nem lenne ugyanaz.
Csak egy pillanatra néztem rá, amikor leült mellém, majd tekintetem újra a cipőm orrába szegeztem, kezdett rohadtul érdekessé válni a rajta lévő karcolás. Egyre kevésbé tudtam, mik lennének a tökéletes szavak ennek a beszélgetésnek a folytatásához, és ez kezdett zavaróvá válni. Nem akartam hülyét csinálni magamból ugyanúgy, mint azt két hete tettem, amikor se szó, se beszéd elhúztam a csíkot, ahelyett, hogy felvállaltam volna mindent. Beszari alak vagyok, nincs mit titkolni.
- Ne haragudj... Egyszerűen nem tudtam, hogy viselkedjek mindazok után, ami történt...- Motyogtam, próbálva felidézni még egy olyan, hasonló helyzetet, mint ami köztünk történt.... Egy sem jutott eszembe. Az őrjöngő fangörlök általában nem panaszkodtak, ha reggel magányosan ébredtek, mivel a többségük minden bizonnyal a nevére sem emlékezett egy-egy éjszaka után. Az alkohol és a drogok csodákat művelnek az emberekkel.
Amit azután mondott... Enyhén szólva belém fojtotta a szót. A tündérmese feeling visszatért, mondjuk a boldog, cukormáztól csöpögő befejezés még nagyon messze volt. Illene valamit válaszolni is, ahelyett, hogy megütközve bámulom a remegő kezeimet. Akármit mondhatnék... De nem tudtam értelmes szavakba összefoglalni azt az ezernyi kusza gondolatot, ami megfogalmazódott a fejemben. Sosem tudtam jól kezelni bizonyos helyzeteket, és ez pont egy volt azok közül, amikre sosem számítottam. Fogalmam sem volt, hogy reagáljak.
Ügyes vagy, Fuentes, égesd le magad még jobban...
Szóval, hol is tartottam...? Ja igen, ott, hogy...
- Nate... - Hangom erőtlen suttogássá halkult, a meglepetés a torkomra forrasztott minden szót. - Én... Szóval... Khm...
Szuper, tényleg nagyon ambiciózus mondat. Tapsot nekem. Ha ezek után nem fog teljesen hülyének nézni, akkor nyugodtan kijelenthetem, hogy teljesen normális vagyok.
Mivel rájöttem, hogy jelen helyzetben egy értelmes szót sem tudok szólni, inkább a tettek mezejére léptem. Bizonytalanul közelítettem hozzá, egészen addig, míg arcomat mindössze néhány centi választotta el az övétől; egy pillanatig még haboztam, mielőtt megcsókoltam volna, de aztán felbátorodva kaptam az ajaki után, amiknek a puha érintése már két hete kísértett. Vágytam erre a pillanatra azóta, amióta kiléptem annak a szobának az ajtaján... És ha most azt is mondja, hogy sosem akar többé látni, akkor is, megérte...

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3

Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyPént. Feb. 01, 2013 2:26 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Kétségek közt úszom, legalábbis egy kétségekkel teli tengerben, mert fogalmam sincs mit kéne nekem most tennem. Sose voltam az az ember, aki nem tudja mit is szeretne, kitől és mikor. De ez most valahogy elhagyott, mert fogalmam sem volt mit kéne tennem, annak az érdekében, hogy valami jó süljön ki ebből az egészből. Mert mindennek megvan a hátránya, elvégre, ha összejövünk, s valami okból kifolyólag szakítunk, az megpecsételné a további közös munkákat. Már nem úgy viszonyulnánk egymáshoz, mint előtte, mert mindkettőnk szemében ott lenne a szálka, a szívünkben meg egy egész lyuk tántorogna, amit kiszakítottunk, mikor úgy döntöttünk ketté választjuk utunkat. Nem akarom, hogy ez bekövetkezzen, nekem ez pont megfelel, ahogy most van, vagyis volt. Vissza akarom kapni azt az Ezrát, akivel jókat lehetett nevetni, akivel sok időt töltöttem, akivel mindig olyan jól éreztem magam. Ahogy mondani szokták barátságból lehet szerelem, de fordítva nem. Mindig bennünk lesz az a dolog, ami volt kettőnk közt, s mikor mással látnánk egymást, akkor mindkettőnk szívében forogna a nem létező kés, amit egymásnak forgatunk. De remélem, ez nem fog bekövetkezni.
Másfelől az is bekövetkezhet, hogy remekül elleszünk, egymás szerény társaságában, s még közelebb kerülünk egymáshoz. Nem csak úgy, mert tény és való, hogy mindketten testi emberek vagyunk, hanem érzelmileg is közelebb kerülnénk egymáshoz. Meg én úgy is vagyok vele, hogy én szeretek valakit megismerni közelebbről, tudni szeretnék róla mindent, a legsötétebb titkát is. Én nagyon szeretném, ha jól sülne el a kettőnk közt lévő kémia, mert ezt, ha tagadjuk, ha nem reakciónak lehet nevezni. Emlékszem mennyire utáltam a suliban a kémiát, a vegyületeket, a reakciókat, a képleteket, meg az anyagokat. De, mint azok, köztem és közte is van valami kémia, amit nem szabad figyelmen kívül hagynunk. Meg amúgy is, ha mi ketten összejönnénk, akkor a rajongók megőrülnének értünk. Elvégre minden bandában, ha összejönnek valakik nagy új ongást váltanak ki, nem igaz?
-Távol álljon tőlem az, hogy sértegesselek téged! Elvégre nem azért vagyunk barátok, hogy sértegessük egymást. De amúgy is csak gúnyolódtam. – mondtam gondterhelt sóhajt kiengedve magamból. Tudtam, hogy nem szereti a kritikát, s mindig is agresszívan válaszolt vissza ezekre, de reméltem, hogy észreveszi hangomban a gúnyt, de úgy látszik tévedtem. Talán félre ismertem Ezrát? Eddig mindig észrevette a hangomban a komolytalanságot, a nem bántást, meg ezeket, de mi történt vele, hogy ennyire nem figyel arra, amit mondok? Még mindig azon az estén eszi magát? Nekem kéne, elvégre engem hagyott ott, ehelyett én inkább megpróbálok tiszta vizet önteni a pohárba, hogy tovább tudjunk ezen a helyzeten lépni. – Meg megbántani sem akartalak, ha véletlenül ennek vetted az előbbi mondataimat. Nem vagy őrült, ha erre szeretnél kilyukadni, viszont erre inkább nem válaszolnék, elvégre rengeteg olyan embert ismerek, aki hagyta, hogy elvesszen a kapcsolatuk egy hülyeség miatt. Amúgy meg mit is mondtál? Szerelmem? Esetleg? – kérdeztem huncut mosollyal arcomon. Ha törik, ha szakad, ki fogom belőle hozni azt, hogy kimondja mit is érez igazából. Nem fogom addig abbahagyni, míg ki nem nyögi. Ha kell, egész életemben utána epedezek, mert bárki bármit is mondjon én kedvelem őt, nagyon is, és nem szívesen szakítanám meg a kapcsolatunkat. Remélem, hamarosan ő is rájön, hogy ami köztünk lehetne nem holmi fellángolás, vagy valami ilyesmi, hanem nevezhető hosszan tartó kapcsolat alapjának is.
-Ki mondta, hogy haragszom? El tudom én képzelni, hogy mit érezhettél azon a reggelen. Én is megijedtem volna az alvó magamtól, ha megláttam volna magam. Logikusnak tűnt, hogy otthagytál. –kezdtem oldani a feszültséget egy kis poénkodással de nem sokra mentem. Gyomromban még mindig azok a fránya dolgok kavarogtak, aminek következtében ki tudnám dobni a taccsot. Kissé izgultam, hogy vajon mit is akar most mondani, vagy tenni, de kezdtem lemondani mindenről. Köztünk szigorúan munka kapcsolat lehet, legalábbis ő ezt szeretné, vagy nem is tudom, mit szeretne. Láttam remegő kezét, amit nem tudtam asszociálni semmivel sem. Hideg sem volt, legalábbis nem annyira, mint télen szokás, de akkor is. Vajon ő is annyira izgulhatott, mint én? Bár az én kezem is remeget, közben lábam idegesítő dallamot dobogott, de egy istenért sem állítottam volna le. Nagyon is jól jött, hogy nem kell cövekként állnom, vagyis ülnöm. sose tudtam egy helyben ülni nyugodtan, mindig kellett valamit csinálnom. Sajnos, ezt már nem lehet kinevelni belőlem.
-Hm…? – néztem rá hatalmas szemekkel, várva, hogy nyögje már ki azt, amit akar. Elvégre nem nehéz elmondani, hogy mit is szeretne. Tekintve, hogy Ezra Fuentesről beszélünk, arról az emberről, aki mindig minden helyzetben tud valami újat mutatni, meg okosságot mondani.
Majd hirtelen két bizsergető ajkat éreztem enyémen, majd ujjaim hajába túrtak. Nem tudtam parancsolni nekik, s nem is akartam. Mohón kóstolgattam ajkait, annyira jó volt érezni, hogy tényleg vágyik rám, ugyanúgy ahogy én rá. Már kezdtem mindent elfelejteni, csak én meg ő voltunk ott, senki más, olyan remek volt ez az egész. Egyszerűen tetszett, hogy én vagyok neki, ő pedig nekem. Közelebb húzódtam hozzá, mikor ajtócsapást hallottam. Nem húzódtam el, nem akartam megszakítani…


Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyPént. Feb. 01, 2013 9:19 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

Azt leszámítva, hogy egy érzelmi nyomorék vagyok, mert még magamnak sem tudom bevallani, hogy szeretem, rohadtul jó a helyzet. Igaz, félek attól, mi lesz ezután... Hiába tért vissza a tündérmese feeling, az a bizonyos kockázat, hogy minden tönkre mehet, mindig ott van. Nem akarom, hogy így legyen. Nem tudnék beletörődni abba, ha egy nap útjaink szétválnának és valaki más mellett látnám. Nem mintha korábban nem láttam volna másokkal... De akkor a dolgok másképp álltak, nem voltam még ennyire biztos az érzéseimben.
De vajon működne ez köztünk? Elvégre is annyira pofátlanul híresek vagyunk, hogy akarva-akaratlanul is sokan megfordulnak az ágyunkban. Vajon együtt tudnék élni azzal a tudattal, hogy egy-egy koncert után a személy, akit szeretek, valami alkalmi ribanccal tölti az idejét? Nem hiszem, hogy képes lennék nyugton ülni a seggemen egy ilyen helyzetben. Tinilányok ezrei vannak oda érte... Miért is dobná ezt el magától, csupán az én kedvemért? Ez így kimondva még hülyébben hangzik, mint a gondolataimban.
Pedig tényleg így vagyok ezzel; szeretem őt, de fogalmam sincs, ezt hogy fogalmazzam úgy meg, hogy ne hangozzon úgy, mintha birtokolni akarnám. Egyáltalán hogy képzelem én ezt?
- Ne haragudj... Nem kellett volna ennyire felkapnom a vizet... - Lemondóan sóhajtottam; éreztem, ahogy arcomra lassan felkúszik a pír, mint minden alkalommal, amikor zavarban vagyok. Utálom ezt magamban, hogy nem tudok érzelemmentes maradni, amikor a közelében vagyok. Miért kell ennek ennyire bonyolultnak lennie? - Mi, mikor? Nem mondtam semmit...
Suttogóra fogtam, tekintetem zavartan a cipőm orrára szegezve. Miért nem tudom ezt kimondani? Hiába húz hozzá a szívem, ha túl gyáva vagyok ahhoz, hogy ezt beismerjem mind magamnak, mind neki. Pedig minden annyira szép lehetne... Csak kissé fel kéne bátorodnom és elmondanom neki, hogy igazából már az ismeretségünk kezdete óta hevesebben ver a szívem, amikor a közelemben van.
- Attól függetlenül, hogy haragszol-e vagy sem, még szarul érzem magam ezzel... Az, hogy elmenekültem, nem állt összefüggésben veled. Csakis a saját hülyeségem vitt erre rá; és hidd el, épp hogy kiléptem az ajtón, már vissza akartam menni hozzád. - Tekintetem továbbra is a remegő kezeimen függött, pedig fogalmam sem volt, min izgultam ennyire. Talán azon, hogy majd mindennek a végén pofára fog ejteni, kiröhög és a földbe tapos? Nem, ezt nem tenné meg. Hiszen mi lenne akkor a bandával, ami mára lényegében az életünkké vált? - Ne kérdezd, miért nem tettem... Talán megijedtem attól, mi lesz, ha a többiek megtudják, ha mindenki rájön, hogy... hát... én... szóval...
Aztán mikor ajkaim az övéihez értek, az egész világ megszűnt létezni körülöttünk, csak én voltam és ő... Ujjai a hajamba túrtak, közelebb húzódott hozzám; minden annyira tökéletes volt, szinte mesébe illő. Szorosan átöleltem őt, próbáltam betelni a jelenlétével, bár tudtam, hogy ez lehetetlen.
- Szeretlek, Nate... - Suttogtam két viharos csók között, nem is gondolkodva azon, hogy fog reagálni. Számomra ez volt a tökéletes pillanat, hogy ezt bevalljam, még ha valahol éreztem is, hogy ő ezt nem fogja viszonozni, és csak vergődni fogok a szerelmem kötelékeiben, tehetetlenül próbálva szabadulni a tudattól, hogy az egyetlen személy, akiért hajlandó lennék megváltozni, nem kér belőlem.
Összerezzentem, amikor ajtócsapódást hallottam, de nem húzódtam el Nate-től. Ahhoz túlságosan vágytam rá és a tudat, hogy ezzel ő is így volt, csak még biztosabbá tett abban, hogy nem érdekes, mi lesz ezután, most nem húzódhatok el tőle. De nem is akartam. Biztonságban éreztem magam a közelében és ez sokkal fontosabb volt a személynél, aki most megállt az ajtóban.

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzomb. Feb. 02, 2013 3:19 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Sok minden kavargott a fejemben, abban pillanatban mikor először megláttam őt. Első reakcióm az volt, hogy ember vele aztán sok szívet összetörünk, meg ehhez hasonlók. Utána a másik az volt, hogy nem szabadna, de én mégis vonzódom hozzá, s nem akarom, hogy mások is hozzá érjenek. De ez lehetetlen volt, hisz Ezráról beszélünk, aki egy remek énekes, több millió tini lány kedvence, miközben olyan szexi, hogy minden lány akaratlanul hozzávágja a bugyiját. Ez az, amit sose tudnék elfogadni ha, összejönnénk. Elvégre arról vagyunk híresek, hogy rengeteg nővel fekszünk le, s reggel összetört szíveket hagyunk hátra. De én már nem tudok ilyen dolgokat véghezvinni, mert nagyon is beleszerettem az én egyetlen énekes társamba. Nekem már csak Ezrára van szükségem, s nem hazudok, ha azt mondom, hogy teljesen behálózott. Nem mondanám még szerelemnek, inkább erős vonzalomnak, elvégre még semmi nem volt köztünk. Jó, leszámítva azt az éjszakát, ami meglökött minket efelé a szituáció fele. De lehet, hogy ha megcsókolna, vagy én őt, már éreznem, amit éreznem kéne annak érdekében, hogy megmondjam szeretem-e vagy sem. Abban viszont biztos vagyok, hogy ez nem fellángolás, ami pár hónap múlva elhal, hanem tiszta érzések, amiket nem szívesen mutatok ki. Elvégre mi van, ha megbánt, s még egyszer otthagy?
-Én is felkaptam volna a vizet, bár én, ismerlek annyira, hogy tudjam mikor mit és hogyan mondasz. Ejej, Fuentes, több időt kell, tölts velem. Megegyeztünk? – kérdeztem kacsintva egyet, miközben elővettem a gyújtómat. Szerettem látni a lángját, ahogyan táncikált a levegőben, ahogy meggyulladt, ahogy mindenfélét csinált. Maga a színe is elvarázsolt. Azok a tüzes nyelvek meg egy tetoválást jutatott eszembe, pontosabban egy tetoválás rajzot, amit még apa csinált nekem, de nem értünk oda, hogy eljöjjön velem megcsináltatni. Ez valami hagyomány volt nálunk, hogy elkísért engem tetováló szalonba. Olyan, mint a nőknél a közös wc-re menés.
-Mindig olyannak ismertelek, akiket nem érdekel más véleménye. Ezért is voltam józan mikor lefeküdtünk. Minden egyes percre emlékszem, arra is, hogy a fülembe súgtad, hogy szeretsz. De reggel mikor eltűntél eléggé szíven ütött, hogy otthagytál. Meg most, hogy mondod, hogy attól féltél mit szólnának a többiek hozzá… Ez is fájt, mert tényleg mindig olyannak tűntél, akit nem érdekelnek a többiek véleménye, még Tonyé sem. De úgy látszik tévedtem, mert te hallgatsz a sztereotípiákra, s előszeretettel mész a társadalom után. – mondtam gúnyosan. Fájt, hogy ennyire el akarta titkolni azt, hogy ő igazából a férfiakhoz vonzódik nem pedig a nőkhöz. Pedig azzal semmi az égvilágon baj nincs, hogy valaki a saját neméhez vonzódik. Én mindig bátran felvállaltam, hogy a nők csak egy menetre jók, a többit meg egy férfi sokkal jobban kielégíti.
A fellegekben éreztem magam, amikor megcsókolt. Talán ennél jobb dolog még sose történt velem, mármint az a valaki csókolt, meg akit már évek óta a magaménak szeretnék tudni. Hazudnék, ha azt mondanám, nem csókoltam meg a párnámat azt képzelve, hogy az nem más, mint Ezra, de be kell, valljam, hogy sokkal jobban csókol, mint a párnám.
-Én is szeretlek téged Fuentes. – súgtam ajkaiba, kicsit szaggatottan a levegőhiány miatt. De nem akartam elmenni mellőle, de muszáj volt. Két erős kezet éreztem vállamon, majd egy nagy BAZDMEG-et, s rájöttem, hogy ez Tony hangja. Félve váltam el ajkaitól, majd zavartan pislogtam az idegesen néző Tonyra, akik után bejöttek a többiek is. Bassza meg…



Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzomb. Feb. 02, 2013 6:02 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

Nem is tudom, melyik pillanat volt az, amikor rájöttem, hogy sokkal több számomra, mint egyszerű barát. Minden nap minden pillanatát vele akartam tölteni és nem bírtam rendesen funkcionálni, tudva, hogy ott van valahol a lakásom ajtaján túl és csak az isten tudja, mit csinál és kivel csinálja. Szentül hittem abban, hogy ha valaha is összejönnénk, ez kikészítene idegileg. Vajon lehetséges, hogy ennyire kötődjek hozzá?
- Számomra tökéletes. - Elmosolyodtam, amikor azt mondta, több időt kell együtt töltenünk. Semmi ellenvetésem nem volt, sőt, pont hogy akkor panaszkodtam volna, ha azt mondaná, nem kér belőlem. Lehet, hogy nem vagyok egy mindenki kedvence-típus, de ha már annyi évet kibírt velem, most is bírni fogja...
A tekintetem a kezeimről az öngyújtójára siklott, aminek a lángjába szegeztem a tekintetem. Ahogy hallgattam a szavait, a bűntudatom egyre csak erősödött, annak ellenére, hogy megfogadtam, nem hagyom, hogy eluralkodjon rajtam. Mégis, minden egyes pillanattal kezdtem úgy érezni magam, mint egy utolsó szemétláda... Mert az is voltam. Fájt, hogy azt mondta, hallgatok a sztereotípiákra, de mindketten tudtuk, hogy ez igaz. Mégis, azt hiszem, okkal van ez így...
Emlékszem arra a napra, amikor a szüleim megtudták, hogy az állítólagos barátnőm egy hazugság volt, amit csak azért találtam ki, hogy végre ne cseszegessenek már azzal, hogy ideje lenne találnom magamnak valakit, akivel leélhetem a hátralévő életem. Már elnézést kérek, nehogy már ők akarják megmondani, mihez kezdjek az életemmel! Na de nem is ez a lényeg, hanem az , hogy kurvára kiakadtak, mert megmondtam nekik, hogy a férfiakhoz vonzódok. Apám kiakadt és elkezdett velem üvöltözni az étteremben, anya meg összetört és valamit motyogott arról, hogy szégyent hozok a családra. Nem elég, hogy a fél helység minket bámult, eléggé égett a pofám amiatt, hogy az állítólag toleráns családom igazából ekkora seggfejekből áll.
Tényleg nem akartam, hogy ez így alakuljon. Talán ezért voltam a fellegekben, amikor nem lökött el magától. Sőt, csak még hevesebben megdobogtatta a szívem, amikor azt mondta, ő is szeret. Talán akkor éreztem először hosszú idő óta, hogy tényleg esély van arra, hogy minden rendben legyen. Persze - mint mindig - valaminek most is közbe kellett jönnie, még pedig Tony és a BC Groan többi tagja. Ez előbbinek a hangos "bazdmeg"-je bőven elég volt ahhoz, hogy oda meg vissza végigfusson a hideg a hátamon, oda meg vissza. Miért pont most?
- Tony... - Kissé zihálva kezdtem bele, miután Nate elhúzódott tőlem, miközben kelletlenül próbáltam felkaparni magam a földről, hogy kissé rendet tegyek a döbbenten bámuló bandatagok között. Mindenki kifejezetten nyugodtnak tűnt, Tony-n kívül, aki őrjöngött. Azt hiszem, életemben először komolyan megijedtem tőle, pedig nem vagyok az az ijedős fajta... Valami hatalmas balhét szimatoltam és éreztem, hogy lesz mit magyarázni mindenkinek.

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyKedd Feb. 05, 2013 4:16 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Minden tökéletes volt, sőt annál jobb. Ezra végre rajtam csüngött, legalábbis a forró csókja ezt súggalta, ami nekem nagyon jól esett. Olyan volt, mintha egy tündérmesébe kerülnék, ahol a királylány, jelen esetben én, elnyeri a méltó párját, az az a kedves Ezrát. De mint minden mesében itt is megvan a bonyodalom, miért ne lenne? Sose lesz az élet könnyű, könyörületes, vagy valami ilyesmi. Mindig van benne valami fordulat, mint az én mesémben. És mi a legjobb fordulat, amit a gonosz királynő küldhetett volna rám? Nem más, mint egy csapat idióta, jelen esetben a BC Groan többi tagja, meg az idegesítően hápogó menedzserünk, aki alig tud leakadni a telefonjáról. Mi meg pont ott álltunk, vagyis ültünk, egymás ajkát kóstolgatva, mint valami jégkrémet. De finom is volt Ezra forrón bizsergető ajkai, amitől megfagyott bennem a szusz is. Hirtelen azt se tudtam, hogy merre vagyok, vagy mit is kell tennem. Annyit tudtam, hogy még érezni akarom azokat az ajkakat, az enyémen, meg azt, hogy nagyon idegesít a kedves nézők jelenléte. Elnéztem Ezra arcáról, ami valami megbánást vagy valami ilyesmit tükrözött, elhúzódtam, majd felálltam, hogy egy szintben legyek velük. Tony hatszor magasabb volt nálam, meg kb. a többiek is, ezért kissé eltörpültem mellettük, de nem érdekelt, mert hát, ők csak nem olyan erőteljesek, mint én. Kicsi a bors, de erős alapon én mindenkivel szembe merek szállni, még egy profi bokszolóval is. Mivel ezeknek az embereknek nagyobb a tehetetlenségük, hamarabb elleshetnek, könnyebben pukkannak. Leporoltam nadrágomat, majd hatezer wattos mosollyal arcomon néztem Tony szemébe.
-Na, megtaláltam az elveszett pacsirtát, meg beszéltem egy kicsit a lelkével. – mondtam mosolyogva, miközben kezet nyújtottam Ezrának, hogy álljon már fel, mert egyedül nem tudom elhessegetni ezeket az embereket. De az a legrosszabb dolog Tonyban, hogy őt nem lehet becsapni, mert eléggé okos ember, ezért könnyen le tudja vonni a következtetéseket.
-Igen látjuk, de ne hidd azt, hogy most jöttünk le a falvédőről. Most már kibökhetnétek, hogy mi a szent szar folyik köztetek, mert ez nem buli, hogy basztok egymásra, utána elvonultok több mint fél órára, s összegabalyodva találunk meg titeket. Utána meg megint nem szólnátok egymáshoz, vagy most mit kéne, várjunk? – kérdezte felhúzott szemöldökkel, s jogosnak éreztem kérdését. Elvégre az utóbbi időben furán viselkedtünk, alig beszéltünk most meg csókolózva találnak meg minket. Ezrára néztem, hátha segít nekem valamiben, mert még én se tudom, hogy mi a fene is folyik most köztünk. Támogatásra van szükségem, ehhez meg Ezra kell. Mert én nyitott vagyok a kapcsolatra, de mi van vele? Ehhez ketten kellünk meg minden, szóóóóval. Készen állsz kedvesem egy kapcsolatra?


Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzer. Feb. 06, 2013 12:24 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

Minden olyan tökéletes volt, tündérmesébe illő... Aztán minden szétfoszlott, amikor a tetőre vezető ajtó hangos csattanással kinyílt és a tetőn megjelentek az együttesünk további tagjai. Az első pillanatban majdnem elővett a szívbaj, majd lassan ez elmúlt, csak az üres semmiség maradt a gondolataimban. Fogalmam sem volt, mit kéne tennem vagy mondanom. Egyedül abban voltam biztos, hogy végre rendet kell tenni ezzel az egésszel... Csak azt nem tudtam, hogy kezdjek neki.
Tony villámló tekintete még mindig rajtunk függött, de már nem féltem tőle. A megfelelő szavak lassan kezdtek megfogalmazódni a fejemben, csak abban nem voltam biztos, hogy Nate is ugyanígy gondolkodik, mint én. Valahol azért mégis csak vonakodtam, hogy mi lesz, ha megcáfolja a szavaimat. Ez egyikünknek sem jönne jól... És nem is lenne szerencsés, mivel ezek a barmok (a továbbiakban nevezzük őket BC Groan-nak) mindent félreértenek, aztán meg kiforgatják a szavaidat és addig cseszegetnek mindezzel, amíg fel nem kötöd magad az első fára, ami az utadba akad.
Felálltam, leporoltam magam, tekintetem mindvégig Tony-n tartva. Itt volt az ideje, hogy legalább egyszer ne hagyjam magam a földbe taposni... Az volt a legviccesebb az egészben, hogy hiába voltam én a frontember, mégis csak Tony irányított mindent. Talán azért volt ez az egész, mert ez a gorilla méretű barom képes volt rettegésben tartani mindenkit, még akkor is, ha igazából mindannyian tudtuk, hogy még a legyet se tudná bántani. Hogy akkor most miért toporgott idegesen és próbált minket a tekintetével kivégezni?
Na igen, ez volt a következő dolog, amit nem értettem. Eddig egészen jól megértettük egymást a srácokkal, de most hirtelen minden tönkrement; ha nem éppen egymás torkának ugráltunk, akkor egy szót se szóltunk egymáshoz. Egyre kevésbé értettem, mi történik, de nem is akartam tudni. Egyszerűen végezni akartam már ezzel az egésszel, ha kell, akkor az együttest feloszlatva. Elvégre is én alapítottam, azt csinálok vele, amit akarok, nem igaz?
Tony kérdését hallva a szemöldököm az égbe szökött, de be kellett, hogy ismerjem, jogos volt. Hiszen eddig szartunk egymásra, most meg... Mindannyian tudjuk, mi történt. Fogalmam sem volt, mit kéne tennem vagy mondanom, bár ez nem sűrűn esett velem meg. Zavartan harapva az alsó ajkam próbáltam kitalálni valami értelmes választ, de nem ment. Nem akartam hazudni, de nem is igazán tudtam, mi folyik most éppen köztünk, szóval az igazat sem tudnám mondani.
- Hát, szóval... - Kissé elhúztam a szó végét, hogy időt nyerjek, miközben a tekintetem Nate-re függesztettem, valami segítséget várva tőle. Nem voltam biztos benne, hogy egyetértene velem abban, amit most akarok mondani, de meg kellett kockáztatnom.
Tony továbbra is idegesen topogott, mögötte az együttes többi tagja, leghátul pedig a menedzserünk, aki még most sem tudott leakadni a telefonjáról és hangosan káromkodva magyarázta valakinek, hogy most éppen nem beszélhet velem, mert fontos megbeszélésem van. A hisztérikus nevetés fojtogatott, de nem akartam még kínosabbá tenni a helyzetet azzal, hogy elnevetem magam. Vettem egy nagy levegőt, meg kellett nyugodnom.
Próbáltál úgy a semmire gondolni, hogy közben öt türelmetlen tekintet függött rajtad? Megsúgom, hogy elég nehéz, főleg, ha azok köze tartozol, akiknek az agya folyton kattog valamin. Szóval érthető, hogy csak álltam ott mint egy rakás szerencsétlenség és azon gondolkodtam, mégis mit kéne mondanom, miközben a kellemetlen csend egyre tovább húzódott.
- Nos? Hallgatlak, Ezra, mit szeretnél mondani? - Azt, hogy egy kibaszott seggfej vagy, legszívesebben lelöknélek a tetőről a jó büdös picsába, hogy véres pacává kenődj szét a rohadt aszfalton és a patkányok nyaldossák fel a véres hullád maradványait, amin már végighajtott több száz autó...
- Azt, hogy Nate és én együtt vagyunk. Lehet, hogy az utóbbi időben erre rácáfoltunk, de volt egy kisebb, khm.. félreértés, amit már megoldottunk. - Az egészet egy lélegzetvétellel hadartam el, miközben tekintetemmel próbáltam elkapni Nate tekintetét... Majd miután ez sikerült, vetettem rá egy "ezt-majd-később-megbeszéljük"-pillantást, majd csak reménykedtem, hogy nem fogja mindezt letagadni. Kurvára leégnénk mindketten, ha mindenki előtt kiugrana azzal, hogy hülyeségeket beszélek... Úgyhogy reméltem, hogy ha ennek már be kell következnie (de azért jobb lenne, ha ez nem történne meg), legalább várjon ezzel addig, amíg kettesben maradunk.

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3

Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 4:59 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Nem hittem volna, hogy elérkezik ez a nap is mikor Ezra Fuentes képes beismerni azt, hogy köztünk nem csak barátság van. Az is megtalálható szerénynek nem mondható személyeinkben, de én speciel nem erre gondoltam. Igen, bátran ki tudom jelenteni, hogy én szeretem őt, főleg mióta megbizonyosodtam arról, hogy szeret. Hogy honnan lettem ebbe biztos? Igen egyszerű, nagyszerű logikámmal pedig képes voltam megoldani ezt az igen nehéz ügyet. Elmehetnék Sherlocknak, vagy valami híres detektívnek. Igen, ha netalántán feloszlana az együttes, ami remélem nem fog soha bekövetkezni. Túlságosan hozzám nőttek, már nem lennék ugyanaz a személy nélkülük. Velük kelek, velük fekszek, mindent velük csinálok, képtelen vagyok az életre nélkülük.
Gyorsan kiráztam fejemből e gondolatokat, próbálva arra figyelni, ami most játszódik le előttem. Mi hoztuk ezt így össze, jogos volt a számon kérés, s én őszintén szólva örültem ennek az egésznek. Nagy szemekkel pislogtam a csodálkozó Tonyra, meg a banda többi tagjára. Majd hirtelen egy koppanást hallottam, mindenki a menedzser felé nézett. Megkövesedve állt, telefon nélkül, ránk nézve. Ijesztő volt. Pillantása rajtunk futott, a feje forrt, vagy nem is tudom mit csinált.
-Mi a feszkés fenét mondtatok az előbb? Te meg Te együtt vagytok? Tudjátok mekkora imádó sereget fogtok ezzel magatok mellé szerezni? Mindenki imádja az olyan emberkéket, mint ti. Legalábbis addig, amíg jól bántok egymással, nem vesztek össze, semmi ilyesmi. Mert, ha ez megtörténik, akkor a két rajongó tábor egymásnak fog állni, mi meg lehúzhatjuk a rolót. – mondta teljes lelki nyugodtsággal, mintha most közölték volna veled, hogy nyalókát is hoztak a boltból. Komolyan mondom ennek az érzelmi szintje rosszabb még a kiskanál fokozatnál is, pedig az tényleg nagy szó. Semmi gratulálok srácok? Semmi leüvöltés? Mi történt ezekkel az emberekkel? Hová lettek?! Nem ilyennek ismertem őket, az oké, hogy nem verik ki a hisztit, de ha kiverték volna, akkor tudnánk mit is gondolnak erről az egészről, de most, hogy senki nem mond semmit, nem tudjuk, mi is zajlik le bennük.
De nem érdekel, mit gondolnak, vagy mit nem, ha nem mondják nem értem. Néma gyereknek anyja se érti a szavát, hát akkor én, hogy érteném az övéjüket?
-Na, jó, mehetünk tovább próbálni? – kérdezte Tony összecsapva tenyerét, hatalmas vigyorral arcán. Vállat vontam, majd nem tudom milyen bátorság alapján mentem oda hozzá, már, mint Ezrához, s megfogtam a kezét. Kicsit esetlenül nézhettem ki, vagy nem tudom, de a lényeg az volt, hogy megfogtam a kezét. EZ az! Sikerült!! Ujjongtam magamban, miközben elindultunk befelé, elől mentek a majmok, mi ketten pedig hátul kullogtunk. Mikor eljött a kanyarodás ideje megállítottam, a falhoz nyomtam, s megcsókoltam.



Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 6:50 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

Igazából még én magam sem hittem abban, amit mondtam. Igaz, mindig is szerettem volna azt mondani, hogy köztünk nem csak egyszerű barátság van, de sosem mertem volna azt mondani, hogy egyszer én magam jelentem ki, hogy mi együtt vagyunk. Ráadásul úgy, hogy előtte erre rá sem kérdezek. Na tessék, lehet, hogy ha most Tony meg ez a banda őrült nem jönnek fel a tetőre, sosem merem ezt kimondani.
Mindenki megrökönyödve nézett ránk, és nem hazudok akkorát, ha azt mondom, én is hasonlóan meg voltam döbbenve, azzal a különbséggel, hogy ezt nem mutattam ki ilyen feltűnően. Csak akkor lepődtem meg, amikor a menedzserünk telefonja hangosat koppant a földön, hogy aztán darabjaira hulljon. Szemöldököm az égbe szökött, csakúgy, mint a többieké, amikor megláttuk, hogy Wright nem törődik azzal, hogy a hőn imádott készüléke valószínűleg használhatatlanná vált. Egyre értetlenebb arckifejezést öltöttem, ahogy hallgattam a szavait; ez most mi akart lenni? Ennek a fazonnak az érzelmi szintje kb. a semmivel egyenlő... Nem is értem, milyen csoda folytán nem hagyta még őt el a nője... Akit pár hónapja, az egyik koncert után megfektettem, na de ez csak afféle zárójel nyit-zár megjegyzésként teszem hozzá.
Becsuktam a szám, hogy legalább ne nézzek ki úgy, mint valami retardált aranyhal, majd tekintetem gyorsan végigfuttattam az együttesünk többi tagjain, próbálva felmérni, hogy ők mit gondolhatnak erről az egészről... rólunk. De semmi, mindenki megőrizte a pókerarcát, amiből rohadt nehéz volt leszűrni, mit gondolhatnak.
Nem mintha annyira érdekelne.
Tony kérdésére csak megvontam a vállam, nekem aztán mindegy volt, bár hogy őszinte legyek, rohadtul nem hiányzott Wright üvöltése, miszerint szarul éneklek. Igaz, jelen pillanatban annyira jó kedvem volt, hogy azt senki és semmi sem tudná tönkretenni.
Mindenki elindult az ajtó felé, csak én álltam ott, mint egy rakás szerencsétlenség és fogalmam sem volt, hogy most utánuk kéne-e mennem vagy sem. Ebből a semmiségből, ami abban a pillanatban a fejemben uralkodott, Nate rántott ki, még pedig azzal, hogy megfogta a kezem és magával húzott a többiek után. Először kissé meglepődtem, majd bizonytalanul fűztem össze az ujjaim az övéivel. Ajkaimra egyből kiült az önelégült, de annál szélesebb vigyor, igazából nem is emlékszem, mikor volt utoljára ennyire jó kedvem.
A gondolataimba merülve lépkedtem végig a lépcsőfokokon, csak akkor álltam meg, amikor a lépcsőfordulóhoz értünk. A többiek hátra se nézve mentek tovább, majd hangos nevetésük elhalt a stúdióban.. Mi pedig ketten maradtunk.
- Nate, nézd... - Bizonytalanul kezdtem bele, de ő elhallgattatott; újra megéreztem az ajkait az enyémeken, szabad kezemmel átkaroltam a derekát és szorosan magamhoz húztam. Fogalmam sem volt, hogy mondjam el neki, mennyire őrülten szeretem... De biztos voltam benne, hogy ezt nem kell folyton mondogatnom neki, anélkül is tudni fogja.

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzomb. Feb. 09, 2013 12:39 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Egy csók. Mit jelenthet ez? Sok mindenkinek csak egy csatát, amit meg kell nyernie a másikkal szemben, van, aki azért teszi, mert ettől izgisebb a szeretkezés, főleg, ha egy ismeretlen nővel, pasival teszik. Én sose csókoltam meg az egy éjszakás kalandjaim áldozatait, mert nem tartottam méltónak őket. Egy különleges személlyel akartam meg osztani, nem egy olyannal, akin átment mondjuk a fél város, vagy hasonló emberekkel, többnyire hölgyekkel. Mert az, hogy mutatott volna a címlapon, hogy Nathan Collins a BC Groan szólógitárosa férfiakat dug az ágyába. Na, igen arról ne is beszélve, hogy a menedzsment enyhén kiakadt volna, meg szerintem Ezra is, bárki bármit mond.
-Jaj Ezra ne mondj már semmit. – suttogtam ajkai közé, majd tovább csókoltam, hajába túrva. Nem akartam elszakadni ezektől a forró ajkaktól, de éreztem, hogy lassan el kéne, mivel mégis meg kell beszélnünk, mi is történik most köztünk. Persze kijelentettük, hogy együtt vagyunk, de azt is, mert kereken rákérdeztek, hogy akkor most mi a fene van köztetek? Másképp, ha nem kérdezték volna meg elsiklottunk volna felette? Úgy téve, mintha semmi sem történt köztünk, miközben mindketten pontosan tudjuk, hogy ez több a barátságnál, meg a barátság extráknál is. Ez még nem nevezhető szerelemnek, de erős kötődésnek már igen. Ez pedig nem fog megnyugtatni egészen addig, amíg meg nem tudom, hogy ténylegesen mi is a mi jövőnk együtt.
-Tudom, mit akarsz mondani, de ne rontsd már el a pillanatot. Tudod, mióta vágyom erre a csókra, ami nem a miatt történik, hogy be vagyunk állva, hanem önszántadból, s emlékszünk is rá. – mondtam lenézve, nem akartam látni az arcát, mikor tudatosul benne az, hogy én most mit is makogtam össze. Nem arról van szó, hogy nem akarom őt, mert ez tényleg nincs így, mert mindennél jobban szeretném, ha az enyémnek mondhatnám őt. De ez az, amit ő is akar, vagy csak rákényszerítem az akaratomat, ami nem lenne a legjobb.
- Ön szántadból vagy velem, vagy csak azért, hogy végre jobb legyen? Tudom, hogy hülyén hangzik, de Ezra érted lányok ezrei áhítoznak, biztos én, kellek neked? Nem akarok csalódni vagy valami ilyesmi, tudod, hogy labilis az elmém mióta meghalt az apám. – néztem vissza arcára, hátha látok valamit benne, mert az ő arca mindig mindent elárul róla. Olyan, mint egy könyv, amit ha elégszer olvas az ember, már meglátja a sorok mögötti jelentést. Bevallom, hogy reszket a gatyám, be vagyok tojva, félek, hogy tényleg csak egy trófea leszek a polcán, de remélem tényleg nem így lesz. Jézus, én mikor lettem ilyen érzelmes?
Egy gyors fejrázás segítségével, kissé kiürítettem agyamból ezt az egészet, nem akartam belemenni az én érzelmes oldalamba, amit már évek óta próbálok elfojtani magamban.
-Ezra…
- suttogtam.

Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzer. Feb. 13, 2013 7:51 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

Minden annyira zavaros volt, de egyben tökéletes. Igaz, nem igazán értettem még, mi történik köztünk, hova tartunk, de annyira akartam, hogy ezt végre rendbe tegyük... Mert kurva nagy összevisszaságot csináltam ebből az egészből, főleg azzal, hogy abból a bizonyos estéből nem emlékszem semmire, rajta kívül. Szégyen beismerni, hogy hullarészeg voltam, de vajon lett volna bátorságom megtenni azt a bizonyos első lépést, ha józan vagyok?
Minden bizonnyal senki sem nézné ki belőlem, hogy én valamitől félek. Mégis, sosem volt bennem elég bátorság, hogy elmondjam Nate-nek, hogy igenis vonzódok hozzá, amióta csak megismertem. Na, ez is lehet, hogy nyálasan hangzott, de kit érdekel?
Ki akartam élvezni ezt a csókot, amire már nem is tudom, mióta vágytam, éppen ezért nem erőltettem tovább azt a bizonyos beszélgetést. Egyszer úgyis eljön az idő, hogy megbeszéljük, hogy most pontosan mi is van köztünk, de... Egyáltalán miért töröm ezen a fejem? Nem kéne ennyit gondolkodnom, akkor talán nem lenne minden ennyire... össze-vissza.
Szemeim elkerekedtek, hallva a szavait. Egy pillanatig nem hittem a füleimnek, de aztán rájöttem, hogy ez nem kandi kamera, nem valami vicc... Ő tényleg kimondta mindezt, én meg csak álltam ott, teljesen lesokkolva. Csak pár perc néma csend után jutott el az agyamig, hogy intézett felém egy kérdést, amire nem ártana válaszolni. De mégis mit mondhatnék, ha nekem is több kérdésem van, mint amennyire választ tudna adni? Igazából nem is tudtam semmit, csak azt, hogy őrülten vágyok rá, a közelségére, a tudatra, hogy mellettem van. Ez már nem csak a szexről szólt, ez sokkal több volt.
- Nate... - Kissé remegő hangon kezdtem bele, még közelebb húzva őt magamhoz, hogy homlokom az övének támaszthassam. Valamiért nem tudtam a szemébe nézni, talán azért, mert még szokatlan volt számomra a gondolat, hogy beleszerettem a legjobb haveromba. - Azért vagyok veled, mert szeretlek, és ezt még az a több ezer tinilány sem változtathatja meg. És akárhányszor is tennéd fel nekem ezt a kérdést, mindig azt fogom mondani, hogy nekem csak Te kellesz és senki más.
Halványan elmosolyodtam, majd kissé elhúzódtam tőle, tekintetem az övébe fúrtam.
- Mit kell tennem, hogy ezt bebizonyítsam?

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 2:36 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Sok minden eszembe jutott abban a pillanatban. Kételkedtem abban, hogy valaha jobban szeretne engem, mint az életét, főleg ezt a fényűzést, amiben mindketten benne voltunk. Nem azt mondom, hogy most dobja el mindenét, és csak velem foglalkozzon, ilyet nem kérhetek tőle. Remek alkalom tárult elénk, mert megismerhettük egymás érzéseit, most már tudom, hogy amit érzek nem egyoldalú. Ebből még bármi lehet, de ehhez nem csak én, kellek, hanem ő is. Ha rajtam állna csak ez az egész már rég együtt lettünk volna, nem mintha nem jönnénk össze. És, hogy miért vagyok ebben ennyire biztos? Egyszerűen tudom, hogy mindent megkapok, amit szeretnék. És ez nem beképzeltségre utal. csak felvázoltam azt a tényt, ami eléggé nyilvánvaló. Ha nem szeretnék, kívánnánk egymást, akkor már rég hagytuk volna egymást a búsba, nem érdekelve, hogy mi történik a másikkal. Meg nem is viselkedtünk volna, úgy ahogy tettük, miután megtörtént az a számomra emlékezetes éjjel. Még mindig visszasírom azt az éjszakát, mikor karjaimban tarthattam, mert olyan jó volt, pontosabban ő tartott a karjaiban, én pedig belebújtam. Ő biztos nem emlékszik ilyenekre, hogy is emlékezne, hiszen ittas állapotban volt, alig emlékezett arra, hogy mi is a neve. Lehet, hogy szemétség volt belemenni ebbe az egészbe, de két füves cigi és egy vágyfokozó után nem tudok ellenállni a kínálkozó lehetőségeknek. Meg nem is akartam nem emlékezni rá, sőt ha akartam volna, de nem akartam, akkor sem tudtam volna ellenállni neki. De nem akartam, már évek óta vágytam rá, túlságosan is, ezért kissé fura volt, hogy annyi év után, történetesen 3, megkaptam. Egy álmom vált valóra, s most amikor sikeresen megcsókoltam, ezzel beismerve érzéseimet, úgy éreztem magam, mint egy Isten.
-Igen Ezra? – kérdeztem szaggatottan, levegő után kapkodva. Magamhoz öleltem, homloka meleg volt, elhúztam szeméből egy hajszálat, hogy jobban és mélyebben tudjak szemeibe nézni. Annyira tetszett, hogy ilyenek voltunk, vagyunk. Nincs nyoma semmilyen agresszivitásnak, csak érzelmek tömege van itt. – Ennek nagyon örülök, egészen feldobtad a napomat. Nekem is csak te kellesz, senki más, még a lányokról is lemondok, csak legyél velem. – mondtam mosolyogva, puszit lehelve alsó ajkára.
-Épp elég bizonyíték az, hogy nem futottál el, még egyszer. De gyere, menjünk. – mondtam mosolyogva, megfogva kezét, tovább menve.



Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyPént. Márc. 08, 2013 2:30 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

A szívem még mindig vadul zakatolt, ahogy őt figyeltem. Még mindig nem hittem mindabban, ami történik és féltem, hogy ha felébredek, ez a tündérmese véget ér, és nem marad semmi más, csak a szürke semmiség, a hétköznapi rohanás, a sikító fangörlök tömegei és a sötétség a gondolataimban, amivel egyre kevésbé volt kedvem küzdeni. Minek, ha nem volt kiért? Hiszen a lányok a rosszfiúkra hajtanak, senki nem figyelne fel egy rockbandában egy rendes, egyfolytában angyalian mosolygó srácra... Csak ezzel áltattam magam, amikor minden reggel, ébredés után a saját nyúzott tükörképemet figyeltem és próbáltam elhitetni magammal, hogy ez nem én vagyok. A rocksztár, a híres... Ez csak egy álarc, ami mögött igazából nincs semmi, csak egy érzelmekből és gondolatokból kimosott árnyék. Egy senki, semmi, sötétség. Ugyanaz, ami az emlékeimben volt, mindahányszor próbálkoztam visszaemlékezni arra az estére, amikor életemben először közelebb kerültem hozzá két lépésnél. Az alkohol nagyon sok mindent kitörölt az emlékezetemből, de az megmaradt, hogy őrülten vágytam arra, hogy Nate mellettem legyen és sose engedjen el. Na ez így most kicsit nyálasan hangozhatott, de így volt. Nem érdekel, ki mit mond.
- Tényleg lemondanál a lányokról? - Szemöldököm a magasba szökött, ajkaim sápadt mosolyra húzódtak. Akárhogy is igyekeztem, valahogy nem tudtam elképzelni, hogy ő, a legnagyobb nőcsábász a bandában, lemondjon a lányokról a kedvemért. - De ettől függetlenül, tudd, hogy csakis és kizárólag a tiéd vagyok és senki másé, amíg csak rám nem unsz. Szóval készülj fel, mert innentől kezdve egy percre sem szabadulsz majd tőlem.
Mosolyogva húztam közelebb magamhoz egy gyors csókra, de a mosolyom egyből lehervadt, amikor felemlegette azt a reggelt, amikor hulla másnaposan, félve a tetteim következményitől elmenekültem annak a bizonyos bulinak a helyszínéről és otthagytam őt, annak ellenére, mennyire jól éreztem magam vele előző éjjel.
- Hidd el, sosem fogom újra elkövetni ezt a hibát. Szeretlek, te bolond, mikor fogod végre fel? És az a reggel... Felejtsük el. Hülye voltam. - Szabad kezem, amivel épp nem a kezét fogtam, zavartan a hajamba túrt. Nem volt erőm tovább folytatni annak az estének a témáját, ezerszer megbántam már, amit utána tettem, és nem akartam, hogy a bűntudat gyötörjön... Főleg most, hogy végre úgy tűnt, minden rendben lesz.

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyPént. Márc. 08, 2013 3:57 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Minden jó, ha jó a vége, se füle se farka. Ezek tipikus mesevégzéseket vezet be, de én arra vagyok kíváncsi, hogy a mi történetünk, hogy végződni. Remélem nem úgy, hogy boldogan éltek egymás nélkül, míg meg nem haltak. Hanem valami olyasmi, hogy még ma is boldogak, ha nem haltak meg. Szeretek azzal a gondolattal eljátszadozni, hogy mi lesz, mikor megtalálom az életem párját. Most nem mondhatom biztosra, hogy megtaláltam, de nagyon nagy a valószínűség rá, és ennek nagyon örülök. Nyálas nem nyálas ez van, akinek nem tetszik, az húzza le magát a wc-n, mert ha törik, ha szakadok én most igen is ezt gondolom. Szeretem őt, bár kissé korai lenne szerelemről beszélni, viszont annyi bizonyos, hogy meg van bennünk az a kémia, ami szükséges, legalábbis szerintem az.
Imádok azzal játszadozni, hogy milyen lesz majd a nagy Ő, csak sose gondoltam, hogy a nagy Ő olyan lesz, mint Ezra. Persze, örülök neki, hogy így alakult, csak anya mindig azt mondta, hogy egy nő mellett fogom megtalálni a boldogságomat, tévedett. Ennek pedig nagyon örülök, mert nem szeretnék egy plasztik, szőke tündércica mellett feszíteni, mint valami Kenny baba.
-Persze, hogy lemondanák. Ezra, mikor érted meg, hogy számomra sokat jelentesz, és veled akarok lenni? Nem tudom, mi ütött belém, de egy biztos. Már nem tudok nélküled élni, és érzem, hogy ha nem találkozom veled, vagy nem beszélek, akkor felrobbanok… - hihetetlennek tűnik az, hogy én, Nathan, lemondjak a nőkről, de meg teszem. Miért? Mert a párjáért az ember képes megváltozni, akár így, akár úgy. – Nem is akarnék megszabadulni tőled, de remélem te se, mert a mágneseim mostantól működésbe léptek, és mivel megtalálta a te pólusaidat is, nem fog egy könnyen elengedni, csak akkor, ha te kikapcsolod a tiedet. – mondtam egy vigyorgást elejtve, majd összefonva ujjainkat indultunk meg. Puha ujjai pont beleillettek az enyémbe, mintha megtervezték volna, se kicsi, se nagy, pont jó. Néztem, ahogy hajába túr, majd rám néz. Hiányzott már ez az érzés, amit ő váltott, vált ki belőlem.
-Ki mondta, hogy nem fogom fel? Igen, is fel fogom, sweetheart. A bolondot meg ne nagyon hangoztass, mert még bedugnak egy őrültekkel teli dutyiba, azt meg nem szeretnéd. Nem lenne, ki vigyázna, és idegesítene téged. – mondtam nevetve, majd beértünk a többiek után a terembe. Már fel voltak véve a hangszerek, én is a nyakamba akasztottam a gitáromat, az első szerelmemet, és elkezdtem játszani rajta.



Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyVas. Márc. 10, 2013 12:14 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

Sosem hittem a tündérmesékben, de azt hiszem, legfőbb ideje, hogy elkezdjek, mert ez a helyzet legalább egy ilyenbe illő volt. Valamiért egyből eszembe jutott Hamupipőke története, amikor a szegény, csúnya lányból a tündér keresztanya szép hercegnőt csinált, aki aztán rátalált a hercegére a bálon. Én is kicsit így éreztem magam, hogy végre rátaláltam arra a személyre, akinek a kedvéért teljesen lemondanék a régi önmagamról, még akkor is, ha tudom, ez hosszú és nehéz folyamat lesz, hiszen elég problémás vagyok, akárhogy is nézzük.
- Fel tudom fogni... De mindez még mindig annyira hihetetlen a számomra, hogy ennyi év után... Végre Rád találtam. - Ajkaimra halvány mosoly kúszott fel, ahogy elképzeltem, hogy a koncert után Nate elküldi a sikítozó fangörlöket a búsba. Ez valahogy még hihetetlenebbül hangzott, mint ez az egész, ami velünk történik. - Oh, dehogy, eszem ágában sincs megszabadulni tőled... Úgyhogy úgy tűnik, egymásra vagyunk ítélve.
Összefontam az ujjaim az övéivel, és ebben a pillanatban teljesen biztos voltam abban, hogy ennek így kellett lennie. Át kellett mennünk mindezen, hogy rájöjjünk, mennyire sokat jelentünk egymás számára... Legalábbis én biztos voltam abban, hogy ha egy nap kijelentené, hogy többé már nem kér belőlem, az a végemet jelentené.
- Nem fognak bedugni semmi őrültekkel teli dutyiba, nem engedem meg... - Villantottam rá egy kétszáz wattos vigyort, majd elindultam utána, vissza a stúdióba. A többiek már rég készen álltak arra, hogy ott folytassuk a próbát, ahol abbahagytuk, és már bele is kezdtek a dalba, amit félbeszakítottam azzal, hogy kirohantam... De félbeszakítottam nekik, mondva, hogy mégis csak hanyagoljuk ezt a számot a lemezről, helyette írtam egy másikat. Elégedetten vigyorogva osztottam szét a kottákat a srácoknak, majd az utolsót odaadtam a menedzserünknek, aki gyorsan futtatta végig a tekintetét a lapon.
- Biztos vagy benne, Ezra, hogy ez jó ötlet? Két héttel a lemez kiadása előtt új dalba kezdeni? - Tekintete az arcomat fürkészte, azt várva, hogy majd meghátrálok, de megráztam a fejem. Eszem ágában sem volt lemondani erről a dalról, nem most, nem ilyen körülmények között. - Rendben, akkor énekelj el belőle egy darabot...
Mosolyogva mentem oda a zongorához és kezdtem bele a dalba, amit már fejből ismertem.
- The best thing about tonight's that we're not fighting, Could it be that we have been this way before? I know you don't think that I am trying, I know you're wearing thin down to the core. - Tekintetem a zongora billentyűire szegeztem, nem törődve azzal, hogy a producernek nem igazán tetszik a dal, hiszen nem volt olyan, mint az eddigi dalok a lemezről. De hát ez az én együttesem volt, nem igaz? Éppen ezért nem zavartattam magam, hanem folytattam, annak ellenére, hogy már nem egyszer leintettek. - But hold your breath, Because tonight will be the night that I will fall for you Over again. Don't make me change my mind Or I won't live to see another day. I swear it's true, Because a boy like you is impossible to find, You're impossible to find.
Az utolsó mondatnál tekintetem Nate-re szegeztem, és rávillantottam egy kétszáz wattos mosolyt. Ha ebből még nem jött rá, hogy ezt a dalt neki írtam, akkor semmiből sem fog..

//brought to you by: Secondhand Serenade - Fall for you

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyHétf. Márc. 11, 2013 5:33 pm



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Lazítottam az egész próbán, valahogy sosem voltam az a típus, aki mindig mindent beleadott, de ez így volt jó. Legalábbis szerintem, de a többiek nem is nagyon panaszkodtak, szóval nekik is jó volt. Nekem is, mert legalább nem erőltettem meg magam, és a koncerten elvarázsltam a nézőket. Mindig is erre utaztam, hogy a hölgyek szívét még jobban elnyerjem, persze nem magamnak, hanem a bandának. A rajongók nélkül semmik sem lennénk, az tény és való. Ők vesznek meg mindent, és ők támogatnak bennünket. Ösztönöznek arra, hogy jobbak legyünk, mert ez a feladatuk. Jó még más is, de ez a legnagyobb, hogy ihletet adva segítsenek meg minket, és mi pedig kétségesen hallgatunk rájuk, mindent megteszünk annak érdekében, hogy megadjuk nekik, amire szükségük van.
Nem nagyon foglalkoztam azzal, hogy mi történik megint a próbán, de mikor meghallottam Ezra hangját, hogy végre kijelenti a dolgokat, és a kottát, amikor megláttam kissé meglepődtem. Most akar ez új dalt betanítani nekünk, mikor itt a lemezünk kiadásának napja? Szinte féltem ettől az egésztől, nem is néztem rá a lapra, egészen addig, amíg észre nem vettem azt, hogy nekem szól a dal. Kissé elpirultam, vagyis próbáltam nem megváltoztatni arcom színét, de ez nem nagyon ment. Nem törődve azzal, hogy a többiek mit mondanak, elkezdtem a hangja után játszani, miközben fél szemmel a kottát is figyeltem, majd szépen lassan megjelent hátam mögött a dob, a basszus gitár, és minden kezdett a helyére állni, nagyon tetszett ez az egész.
-Nem volt rossz Ezra, de kicsit feljebb vihetnénk a hangerőt, vagy valami ilyesmi. – mondta idegesítő hangján, már engem idegesített. Nem tudom, mi baja lehet, de már nem is nagyon érdekel, senki nem beszélhet így Ezrával, miután előadta a világ legjobb dalát, nekem elnyerte a tetszésemet, és bárki bármit mondjon remek volt.
-Nem értem mi a bajod, szerintem tök jó volt, és ez így remek. Nem kell megváltoztatni rajta semmit, ez ettől lesz BC Groanos, és ha nem tetszik, akkor szépen ellehet húzni, mert mások is szívesen lennének a menedzserünk. – mondtam ingerülten, miközben levettem magamról a szerelmemet. Ha arra kerül sor, akkor én szívesen megverekszem vele, már nagyon a bögyömben van. Vannak emberek, akik bármit megadnának azért, hogy velünk legyenek, pont egy ilyen emberre lenne szükségünk? Kétlem!
Szerencsére behúzta fülét farkát, miután kiosztottam, és a próba többi része iszonyú jó kedven telt el. Lassan pakoltam össze megvárva, hogy mindenki elmenjen, és csak mi ketten legyünk ott. Hátulról öleltem magamhoz, megnyalva füle alatti részét, és belesuttogva.
-Estére van e már programod kedvesem? – kérdeztem lassan, minden egyes szót a nyakába lehelve, szorosan magamhoz ölelve.- Mert, ha nincs, akkor teszek én arról, hogy legyen. Elvégre nem hagyhatlak program nélkül, milyen barát lennék én akkor? – kérdeztem mosolyogva, majd kacsintva egyet hagytam ott, és kezdtem elpakolni a gitárom részeit. Szerencsére holnap nem kell bejönni, már kezdtem meggugyulni, és ma estére a programom meg volt már hetek óta. Remélem Ezrának nincs ellenvetése, és eljön velem, mert az úgy lenne jó, és még vehetnénk első randinak is, de csak ha szeretné. Nem erőszak a disznótor…csak az állatnak.


Vissza az elejére Go down
Ezra V. Fuentes
Híresség
Híresség
Ezra V. Fuentes


Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : † in your bed

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptyKedd Márc. 12, 2013 8:27 pm

...and I need your love, like a boy needs his mother's side.

Gondolhattam volna, hogy ha így, pár nappal a lemez piacra dobása előtt előugrok egy új dallal, annak senki nem fog örülni. Hiszen elég volt csak végignézni rajtunk... Nem úgy néztünk ki, mint akik képesek voltak három nap alatt kurva jól megtanulni egy dalt, és aztán azt hiba nélkül előadni a lemezbemutató koncerten. Már pedig én ezt akartam az első dalnak, szóval muszáj volt megtanulniuk. Mert ha én valamit akarok, akkor annak úgy kell lennie. Pont ezért is születtem tökéletesnek. Vagy nem.
Csak éppenséggel arra nem számítottam, hogy a menedzserünknek nem fog tetszeni a dal. Neki valamiért a mániája, hogy minden dalunk ütős legyen, hogy a dobszólók kitépjék a tüdőd a helyéről, hogy a gitárok is még sokáig ott zúgjanak a füledben, miután véget ér a dal... Valamiért nekem nem ez kellett, és egyre kevésbé vágytam arra, hogy ez legyen. Amikor megalapítottam a BC Groan-t, még vonzott ez az egész, de azóta már négy év telt el, változnunk kellett. A legfőbb ideje volt, hogy valami újjal álljunk elő, még ha ezt egy személy nyálasnak is ítéli. Arra még kevésbé számítottam, hogy Nate majd nekiugrik a menedzserünk torkának... Aki -hogy őszinte legyek- már régóta húzta az agyam azzal, hogy belepofázott mindenbe, még abba is, amihez semmi köze nem volt. Ha nem az a tény, hogy ő juttatott el minket ide, ahol most tartunk, már rég kidobtam volna a búsba... De szerencséjére behúzta fülét-farkát és a próba végéig egy szót sem szólt, csak a telefonját nyomkodta.
Szóval, röviden összefoglalva, a próba további része egészen nyugodtan telt el. Miután végeztünk, a srácok elég gyorsan leléptek, a menedzserünkkel együtt, szóval alig tíz perc leforgása alatt csak ketten maradtunk Nate-el. Szótlanul tettem-vettem a zongora körül, néha felé nézve, de láttam, hogy nagyon leköti a pakolás, szóval csak figyeltem, ahogy rendezgeti a dolgait... Közben észre sem vettem, hogy mindvégig mosolygok, ami az utóbbi időben elég ritkán fordult velem elő. Aztán észbe kaptam, hogy talán nem kéne csak úgy ott állnom, szóval visszatértem a cuccaim elpakolásához.
Amint levettem a tekintetem róla, a gondolataim egyből elkalandoztak ezerfelé, így először összerezzentem, amikor hozzám ért. Rögtön azután hozzásimultam, bebújva az ölelésébe és kellemesen megborzongva, amikor forró lehelete végigsöpört a nyakamon. Egy ideig el se jutott az agyamig, hogy kérdezett valamit, annyira lekötött a közelsége... Csak miután elhúzódott, jelent meg a fejemben a válasz. Nem túl konkrét, nem túl összefüggő, de válasz.
- Nem, nincs programom... Szóval a tiéd vagyok, már ha akarod.
Kivételesen hálát adtam az egeknek, hogy holnap nem kell bejönnünk a stúdióba... Jól jött végre egy szabadnap, amit úgy terveztem, hogy azzal a személlyel fogok tölteni, aki a legfontosabb a számomra...

TAG: Nathan | MUSIC: here | NOTES: <3

Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. EmptySzomb. Márc. 16, 2013 11:10 am



TAG: Ezra Fuentes <3

Ezt hallgattam: katt!

NOTES: Remélem tetszik. ^^
Ahogy egyszer mondták nekem, az egyik haverom előadásán. Ilyen komikus a csávó, és elhívott az egyik fellépésére, ami nagyon bejött. Felhívott a színpadra, és megkérdezte mi a horoszkópom, mire elmondtam, hogy skorpió. Azt mondta, hogy olyan boldog leszek, hogy majd kopasz csigát lehet velem fogatni, és igaza is lett, mert most elég jó kedvem lett. Bár csupaszcsigát nem fogok neki fogni, de az biztos, hogy nem gondolkodom azon, hogy milyen lenne meghalni. De ez már lényegtelen, rég nem gondolok ilyenekre, elvégre számomra kincs az élet, mert olyan jó emberekkel vagyok körülvéve. És most, hogy úgymond összejöttem Ezrával, még jobb lesz. Remélem, jól megleszünk, és az is biztos, hogy vigyázni fogok rá. Azt meg még nem is tudja, hogy elköltöztem otthonról, kivettem egy közepes méretű lakást, amiben most lakom. immár 3 hete, boldogítom a szomszédjaimat, akik nem többek 25-nél. Pont az én korosztályom, és láss, csodát kedvelik a BC Groant.
-Nem mondtam még neked, de elköltöztem anyámtól, és arra gondoltam, hogy mi lenne, ha átjönnél hozzám. Csinálhatnánk valamit, amit szeretnél, esetleg elmehetnénk bulizni is, kiakasztani pár rajongót azzal, hogy milyen istencsászárok vagyunk. Na, mit szólsz hozzá kedvesem? – kérdeztem mosolyogva, tovább pakolászva a cuccaimat. Nem akartam ma is itt hagyni a gitáromat, ami egy igen ritka Cort darab. Azt hiszem csak hármat csináltak az egész világban belőle, és még alá is van írva az egyik legjobb gitárossal, legalábbis számomra az egyik legjobb. Gyors elpakoltam a cuccaimat, vállamra vettem a gitáromat, és kezembe a két erősítőt majd közelebb léptem hozzá.
- Na Ezra mit szeretnél, mi legyen? – kérdeztem a fülébe suttogva, miközben puszit leheltem a füle mögötti részre. Olyan jól esett az, hogy hozzáérhettem, és már nem kell többet türtőztetnem magam, mert végre minden megtalálta a helyét. Ez volt a legfontosabb számomra, az, hogy találjak egy olyan valakit, akivel jól érzem magam, és el tudja terelni a figyelmemet mindenről, főleg apáról. Mert hiába telt el 3 hónap, még mindig iszonyatosan hiányzik, de ezt senki sem tudja.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty
TémanyitásTárgy: Re: this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.   this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra. Empty

Vissza az elejére Go down
 
this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nathan Collins
» ezra v. fuentes
» Ezra&Trinity - utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Központ-
Ugrás: