We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


James Cook  Mac_co10




James Cook  Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
James Cook  EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
James Cook  EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
James Cook  EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
James Cook  EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
James Cook  EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
James Cook  EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
James Cook  EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
James Cook  EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
James Cook  EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 James Cook

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
James Cook
Admin
Admin
James Cook


Hozzászólások száma : 38

James Cook  Empty
TémanyitásTárgy: James Cook    James Cook  EmptyVas. Jan. 27, 2013 11:45 pm









Becenevek: Cook, Cookie Monster, Cookminátor, Captain Cook, de csak a Cookra hallgatok.
Kor: 17
Foglalkozás: Diák, Alkoholista, Szexminátor, a Cookista egyház megalapítója soroljam még?
Iskola: R.
Év: 3
Csoport: Diák
Play by: Jack O’Conell

xxx


Szeret: Fredster és JJ, csajok, bulik, bármi ami töményebb a víznél, bunyó, tetoválások
Nem szeret: család, az internetes díszbuzik, suli, Bristol
Titkok: Van egy intim tetoválásom. Bár ez az évnyitó óta nem titok.
Pár szóban rólam: Á tisztára mint valami puccos kis munkahelyen ahol jellemzést kell leadnod magadról. Persze csak jót írhatsz benne, különben mehetsz amerre látsz. Még jó, hogy én sose fogok ilyen jellemzést leadni, de ha megtenném csak vágjatok fejbe nyugodtan. Na és akkor most néhány szó rólam….. Talán a legfontosabb, hogy imádok inni, bulizni, és bunyózni. Tehát élni az életet úgy ahogy akarom. Bárkit, bármit, bárhol, bármikor leütök, megdugok, megiszok, elszívok. A suli és a tanulás nem érdekel különösebben, anyámnak úgyis van egy rakat pénze, amit tuti nem fog rámhagyni, apám meg anno tanult, és láttam, hogy mi lett belőle. Ezért rohadjak az iskolapadba, és hallgassam Doug hülye „ Oggy Oggy Oggyzását”??? Ugyan már… inkább elmegyek és leverek valami jó felest a spanjaimmal. Bár a legtöbben utálnak, vagyis inkább mindenki, azért van három ember a világon, akikért bármit megtennék (persze ezt soha nem mondanám el nekik), és pár millió akit lefektetnék…

xxx


Haj: barna
Szem: barna
Különleges ismertető: tetoválások
Pár szó a kinézetemről: Kinézet? Öcsém minek vesztegessem erre is a szót… Majd mikor látsz egy ca. 1.80 magas srácot, kócos barna hajjal, gyűrött pólóban, amint éppen behúz neked egyet, na akkor meg fogod látni a kinézetemet. De hogy kicsit jobban képbe legyél, elárulom, hogy nem sokat foglalkozok a külsőmmel, és gyakran látsz póló nélkül. Ilyenkor az igencsak „kigyúrt” felsőtestem süttetem. Áhh csak vicceltem, ne nézz buzinak..

JAMES COOK





Történetem




Ahogyan egyszer egy bölcs ember mondta: „Éld úgy az életed, ahogy te szeretnéd. Ne hagyd, hogy más beleszóljon.” Be is jött neki, míg a rendőrség le nem csukta rablás miatt. Azóta is a sitten rohad. Én is megjártam már a börtönt, bár én csak egy tökfilkót vertem péppé. Persze jöhettem volna a nehéz családi helyzetemmel. Mikor tíz voltam apám elhagyott minket valami gazdag cafka kedvéért. Persze azóta már szétmentek, s most egy lepusztult lakóhajón rohad jó messze innen. Anyám beleőrült a válásba, és az alkoholba fojtotta bánatát. Azóta nem sokat törődik velem vagy Paddsel. Csodálkoztok, hogy ilyen elbaszott lett az életem? Hát én nem. Egy nap mikor az iskolából hazaérve anyám egy idegen pasi farkán lovagolva találtam, megfogadtam, hogy ezentúl soha senki nem szólhat bele az életembe, s ezt azóta is sikeresen betartom. Egy kollégiumi szobában lakok, melynek előző tulajdonosa a falon található firka alapján szereti a halakat. A szekrényem pedig Asian Fanny Fun magazinokkal volt tele mikor először kinyitottam. Király arc lehetett az előző tulaja. Biztos valami szemüveges kocka srác, aki állandóan veri magának, mert nem bír felszedni egy értelmes csajt sem. Bírnám… Bár őszintén szólva soha nem előzhetne meg három embert a szívemben. Furán hangzik, de még egy hozzám hasonló embernek is lehetnek érzései. Ott van Paddy a kisöcsém, az egyetlen a családból, aki még normálisnak mondható, s próbálok tenni is azért, hogy ez így maradjon ameddig csak lehet. Neki jobb életet szánok mint amilyen az enyém lett, szeretném ha kitanulna valami értelmes szakmát, és rendes állásban tudna elhelyezkedni megalapozva ezzel a biztonságos és boldog életét. Persze ő nem nagyon rajong ezért, inkább lógna a suliból, focizna a haverokkal, vagy valami ilyesmi. De egy két atyai pofon mindig visszatereli a megfelelő irányba. Aztán persze ott van Freddie és JJ a másik két testőr. Egy véletlennek köszönhetjük találkozásunk és barátságunk, mely már évek óta tart, és megegyeztünk, hogy semmi sem szakíthatja szét. Mondjuk azt meg kell jegyezni hogy mind a mai napig nem értem hogyan lehet három ennyire különböző ember ennyire jóban egymással. Vegyük csak példának okáért JJ-t. Félénk, nem tud bánni a csajokkal, a gyógyszereinek köszönhetően gyakran túlpörgeti magát, emellett hatalmas fantáziával rendelkezik. Ja és látnátok a szobáját, majdnem belehaltam a röhögésbe olyan durva. Aztán ott van Freddie a mi kis szívtiprónk. Persze próbálja magát laza deszkásnak beállítani akit a fűn kívül semmi nem érdekel de ez természetesen nem igaz. Ha megkérdeznéd tőle úgyis csak letagadná, szóval felejtsd el. Aztán persze itt vagyok én. Fogalmam sincs, hogyan tudnám a legjobban jellemezni magam. Megvan az a kép, mikor mész az utcán, előtted ott ténfereg egy hulla részeg egyén egyik kezében egy korsó sörrel, a másikban pedig valami töménnyel? Na az nagy valószínűséggel én vagyok. Imádom úgy élni az életem ahogy én akarom. Bunyó, csajok, pia, röhögés, jöhet bármi. Nem tudom, hogy este hol fogok lefeküdni, és hogy reggel egyáltalán ugyanott kelek-e fel. De szarok rá, ez így van jól semmiféleképpen nem fogom megváltoztatni, ezt megfogadtam.
Amúgy csak szólok bent egy őrült nagy party van. Több a részeg és drogos mint Görögország adóssága. A spanok is itt vannak. Freddy éppen a mi drágalátos Effynkkel van elfogalva, JJ pedig valahol a tömeg szélén áll és szerencsétlenül próbál táncpartnert keresni. Na nem mintha erre a modern tücctüccre lehetne táncolni. Itt csapdosni kell a picsák seggét. Komolyan mondom barátom érdemes lenne kipróbálnod, csak egy 20-as a belépő, de be tudlak vinni 15-ért is ha kell.

Cook vagyok, egyébként. Vágod?



Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

James Cook  Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Cook    James Cook  EmptyHétf. Jan. 28, 2013 7:32 am

ELFOGADVA
Te mindig nagyon tetszel nekem
Foglalj avit és mehet a játék Alig várom ♥
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
 
James Cook
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cook & Effy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: