We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Charles Roberts Mac_co10




Charles Roberts Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Charles Roberts EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Charles Roberts EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Charles Roberts EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Charles Roberts EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Charles Roberts EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Charles Roberts EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Charles Roberts EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Charles Roberts EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Charles Roberts EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Charles Roberts

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Charles Roberts
Diák
Diák
Charles Roberts


Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Bristol

Charles Roberts Empty
TémanyitásTárgy: Charles Roberts   Charles Roberts EmptySzomb. Feb. 09, 2013 5:28 pm









Becenevek: Char, Les, R.
Kor: 18
Foglalkozás: Diák
Iskola: Roundview
Év: 4
Csoport: Diák
Play by: Chord Overstreet

xxx


Szeret: gitározni, dobolni, nőzni, edzeni, sokat enni, bulizni, bulizni, bulizni.
Nem szeret: a macskákat, hörgős zenét, elfajult dolgokat, romantikus filmeket...
Titkok: Nem osztok meg ilyeneket senkivel sem. Bocsesz.
Pár szóban rólam:
'Néhány jellemző tulajdonsága: erős akaratú, veszélyt kereső, álmodozó mozgékony, jó munkaerő, precíz, megbízható, uralomra vágyó, kíméletlen, bosszúálló, büszke, túlzásra hajlamos, szenvedélyes, beleérző képessége nagy, intuitív, kitartó, hiú, élvhajhász. Nyugtalan természetű, örökmozgó, nyüzsgő ember, akinek lételeme a feszültség és a pörgős élet. Mindig figyeli az új kihívásokat, az új feladatokat, lehetőségeket. Nem egy könnyen meghátráló jellem, í konfliktusoknak inkább eléjük áll, mintsem meghátráljon, bár az is igaz, hogy nem egyszer struccpolitikát folytat és inkább elbújik a probléma elől. Ha elért valamit, akkor sem nyugszik meg, mert újra űzi a tettvágy. Nagyon önérzetes, és ha valami bántja a lelkét, azt igen nehezen tudja elfojtani. Mindig keresi a tartós értékeket illetve arra törekszik, hogy ő maga is ilyen dolgokat állítson elő. Nem egyszer nagy művész, vagy szeret olyan pl. tárgyakat készíteni, ami az utókor számára megmarad. Képes áldozatot hozni, akár önmagáért, akár másokért.

Folyamatosan kutatja az élet dolgait, boncol, kételkedik, kritizál, önkritikája is működik, bár kicsit gőgös viselkedése ezt néha meggátolja. Ami a szenvedélyeit illeti, abban is két véglet vagy mély átéléseket él meg, vagy drasztikus önmegtartóztatást, ez segíthet az aktív szublimációban és az energiák hasznosan kerülnek a felszínre. Sok művészlélek van köztük. Kompromisszumot viszont nem ismer – legalább is nehezen köt , kitart az elvei mellett és gyakran makacs is ebből kifolyólag. A Skorpió megrögzött elképzelései miatt érzékeny, sebezhető lélek, aki mindenki felett teljes irányítást szeretne birtokolni. Csípése halálos, emellett rendkívül mazochista. A külső kemény páncél mögött nagyon érzékeny, sérülékeny lélek van. Szenvedélyesen szeret vagy szenvedélyesen gyűlöl. A szívós Skorpió hatalmas lendülettel és állóképességgel rendelkezik. Nagyon precíz és lényegre törő, megbízható és remek barát. Éles elméje az emberek veséjébe is képes belelátni, intuitív, nehezen félrevezethető. Szeretteiért bármire hajlandó. '

xxx


Haj: szöszke
Szem: szürkéskék
Különleges ismertető: a szőke haj és kék szem már elég felismerhető, de különben a jobb karomon végig húzódik egy tetkó
Pár szó a kinézetemről:
Laza viselet, nem túl elegáns. Sosem szeretett elegáns lenni... mindent megtesz azért, hogy megfeleljen a jelenlegi dolgoknak. Persze nem rossz egyáltalán, minden tökéletesen áll mindig rajta. Ezért is bolondulnak érte.

Charles Roberts





Történetem



Hozott.
Szokás szerint minden dög unalommal kezdődött ma is. A korai órákban egy istenért nem szerettem volna kimászni az ágyból, pedig muszáj volt gitárra menni. Az egyetlen egy szerencsém az lett, hogy gitár... ha nem gitár óra lett volna, biztos szartam volna rá és nem érdekelt volna semmi. Nem mentem volna!
Kitakartam magamat, szokás szerint aztán valami jócskán kihívó cuccot öltöttem magamra és miután megejtettem a fürdőszobát -a mink le sem maradhat-, elpakoltam a szükséges cuccaimat és elindultam. Mivel a suli egy köpésnyire van, ezért csak át sétáltam. Annak az egyenek örülök, hogy itt nem esik a hó. Amúgy már érződik, hogy kicsit hidegebb van... vagyis hűvösebb. Az ember egy pulcsiban néha fázik. Mint például most, kora reggel. De nem mászok már vissza semmiért sem.
Az utcára kiérve egy cigit vettem elő, majd gyújtottam rá, és éppen addig el is szívtam, még odaértem a suli bejáratához. A gitáromat nem hoztam magammal, de nem érdekel, hagyom, hagy élvezkedjenek a többiek otthon rajta, főleg, hogy teljesen... sík hülyék hozzá. A szobatársaim közül, csak én értek ehhez.

Amikor a suliudvarba értem, már megbántam igazából, hogy otthon nem ittam kávét. Amit itt kapni a büfében... na azt senki figyelmébe nem ajánlom, mivel az egy annyira széthígított, lötty, hogy az nem emberi! Még egy kávét sem tudnak megfőzni, ember! Hogy küldhetik őket ide... egy ilyen helyre akkor dolgozni? Én tuti megmondtam volna nekik felvételkor, hogy főzzenek nekem kávét és ha az elnyeri a tetszésemet, akkor mehetnek. Úgyis az a legjobban fogyó cikk. Szerintem. A kaja mellett persze, a kettő kábé egy szinten van. Nekem. Másnak nem tudom.

Az óra sikeresen letelt, egész tűrhető volt, én pedig körülnéztem, majd miután láttam, hogy nem figyel senki, remélhetőleg, a Nyugati szárnybeli szertárba vettem meg az irányt. Mindig itt nézelődök meg bíbelődök jó ideig. Ide senki nem jár be... ez az egyik legkellemesebb hely az iskolában, ahol egyrészt senki nem talált még meg soha és ahol nyugi van. Az egyetlen picike kis utacskát használom a helység közepéig, majd az ott lévő asztalra leteszem a cuccaim és leülök a székre. A füvet is előveszem, kelleni fog majd aztán. Volt már pár pasi, akit ide behoztam, és tényleg... nyugodt.
Miután meggyújtottam a vicces cigimet, zajt hallok az ajtó felől. Nem nyomom el, nem idegeskedem túlzottan rajta, hogy vajon ki is az, mivel tanár ide nem jár. Max gondnok, aki meg általában nem szól semmit erre.
-Ki vagy és mit akarsz?
Még nem látom az illetőt, de kíváncsian várom, hogy egyáltalán visszaszól-e nekem vagy egyáltalán idemerészkedik -e hozzám. Mindjárt meg fogom tudni. Lengetni kezdem lábamat az asztalnál, csak lassan, miközben újra beleszívok a "cigimbe". Nos?

Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

Charles Roberts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charles Roberts   Charles Roberts EmptySzomb. Feb. 09, 2013 5:33 pm

ELFOGADVA
Az átalakítás is nagyon jól sikert, úgyhogy hajrá
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
 
Charles Roberts
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: