We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Charlotte Blackwood  Mac_co10




Charlotte Blackwood  Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Charlotte Blackwood  EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Charlotte Blackwood  EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Charlotte Blackwood  EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Charlotte Blackwood  EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Charlotte Blackwood  EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Charlotte Blackwood  EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Charlotte Blackwood  EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Charlotte Blackwood  EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Charlotte Blackwood  EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Charlotte Blackwood

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Charlotte Blackwood
Diák
Diák
Charlotte Blackwood


Hozzászólások száma : 2
Age : 29
Tartózkodási hely : Bristol

Charlotte Blackwood  Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte Blackwood    Charlotte Blackwood  EmptyKedd Feb. 12, 2013 8:41 am









Becenevek: Általában utálom, ha becéznek, de ha nagyon muszáj a Lottie megengedett.
Kor: 17
Foglalkozás: tanuló
Iskola: Roundview
Év: 2
Csoport: tanuló
Play by: Demetria D. Lovato

xxx


Szeret: olvasás;; gitározás;; bulik;;
Nem szeret: beképzelt emberek;; magány;; tanulás;;
Titkok: Nincs semmi. Ami a szívemen, az a számon.
Pár szóban rólam: Rettenetesen szókimondó, már-már neveletlennek tűnő, sokak szerint elviselhetetlen vagyok. Engem ez úgy igazán sosem érdekelt, aki szeret, az elfogad olyannak, amilyen vagyok. Ők megszoktak, a többiek megszöktek. Képes vagyok két perc alatt megbántódni, és nem is bocsájtok meg egykönnyen. Az pedig nem túl szerencsés ember, akivel haragban vagyok.

xxx


Haj: erre a kérdésre általában nem szoktam válaszolni, hiszen van, hogy másnap már más színű a hajam. Az eredeti egyébként barna.
Szem: barna
Különleges ismertető: orrpiercing és pár tetkó
Pár szó a kinézetemről: Semmi különleges nincs rajtam, amitől kitűnnék a köznapi szürke tömegből, hiszen manapság már a sűrűn változó hajszínem sem érdekesség. Bár mondják, hogy a barna szemekből melegség árad, az enyémekből ha nagyon akarnál sem tudnál kiolvasni ilyesmit. Nem nagyon mutatom ki az érzéseimet, utálom a nyáladzást. Akkor érzem jól magam igazán, ha társaságban lehetek, és akkor még jobban, ha a társaságnak nem én vagyok a középpontja. Ez valahogy idegesít. Hagyjanak engem békén, vannak nálam érdekesebb emberek is.

Charlotte Hope Blackwood





Történetem



Az szj-s példát erről a remek oldalról hoztam.

A távolba révedő tekintettel, lomha léptekkel sétáltam a tengerpart finom homokján. Alig pár napja lakom errefelé, de máris szeretek idekint lenni. Remek hely ez, mindenütt csend és nyugalom honol. Igaz, az elmúlt tizenkét évben rengeteg időm volt az egyedüllétre. Azt hiszem, olyannyira megszoktam a folytonos magányt, hogy már nem tudok tőle elszakadni.
A fényképezőgépem mellettem hevert, de most nem igazán foglalkoztam vele. Szemeimet a horizont görbe vonalán legeltettem. Emlékszem, kiskoromban mindig úgy véltem, ha eljutok odáig, leesem a világűrbe. Elmosolyodtam. A kis kori emlékeim sokszor késztetnek mosolygásra. De az, aki akkor voltam, mára már elveszett valahol. Kislányként sokszor gondolkodtam azon, vajon mi lesz velem öt, vagy tíz év múlva. Büszke leszek-e akkor magamra. Nem, azt hiszem, egyáltalán nem lehetek büszke a mostani önmagamra. Szürke és egyhangú az életem, nincsenek barátaim, anyámmal pocsék a kapcsolatom, apámról pedig azt sem tudom, él-e még. Véleményem szerint ilyen jövőt egyik kisgyerek sem kíván magának.
Amerika egyik feléről a másikra költözni nem kis életváltás. Soha nem kergettem különös álmokat az ilyesféle költözésekről, de otthon már nem szerettem lenni. Az itteni élet milliószor jobbnak tűnik az ottaninál. Anyu elsőre fejet hajtott elhatározásom előtt, mondván, úgysem tud már semmit kezdeni velem. Ha azt mondanám, hogy egy kicsit sem fájt, mikor a repülőgép felszállt, hazudnék. Otthagytam magam mögött mindent, ami ha csak minimálisan is, de fontos volt számomra.
Tőlem alig néhány méterre számomra idegesítően nevetgélő, körülbelül velem egy korú csapat beszélgetett, másik oldalamra pedig épp abban a pillanatban telepedett le egy szőke hajú kislány, talán a bátyjával. Kezdtem feszengeni, hirtelen kissé zsúfolttá vált számomra a terület. Még egyszer visszapillantottam a horizontra, majd egy sóhaj kíséretében oldaltáskám mélyére helyeztem a fényképezőgépem, és feltápászkodtam. Bosszúsan fújtatva konstatáltam, hogy nemcsak fekete csőnadrágom, hanem a kardigánom alja is csupa homok lett. Dühöngő ábrázattal kezdtem csapkodni a hátsó felem, annak érdekében, hogy leverjem róla a homokot.
- Mit nézel? – vetettem oda flegma stílusban az engem bámuló szőke kislánynak, aki nagy valószínűséggel hülyének nézett. Bátyja, mintha meg sem hallotta volna előző szavaimat, „szívdöglesztően” rám mosolygott. Szememet forgatva poroltam le nadrágomról az utolsó homokszemeket, majd sietve továbbálltam.
Eközben a telefonom eszeveszett csipogásba kezdve jelezte, hogy SMS-em érkezett. Sóhajtva halásztam elő a készüléket a zsebemből. Mindig elfelejtem átállítani ezt az idegesítő jelzőhangot. Megnyitva az üzenetet résnyire szűkült szemekkel kezdtem olvasni azt, közben folytatva a hazafelé vezető utat. A következő pillanatban pedig fejem valaki hátának ütközött, amitől kissé hátrahőköltem.
- Bocs, nem figyeltem. – fogadkozásomon még saját magam is meglepődtem. Általában én kezdem el szidalmazni azt, akibe beleütköztem, de most ehelyett csak bocsánatkérő tekintettel néztem fel az előttem álló barna hajú fiúra.


Vissza az elejére Go down
Grace Violet
Admin
Admin
Grace Violet


Hozzászólások száma : 38
Age : 26
Tartózkodási hely : Bristol

Charlotte Blackwood  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte Blackwood    Charlotte Blackwood  EmptyKedd Feb. 12, 2013 9:00 am


Elfogadva!

Nincs itt semmi probléma, foglald az et-det, és keress egy játszópajtit! (Illetve másik kérésem lenne, hogy kérlek cseréld le az avatarodat egy 200x320px méretűre. Ha nem tudod hol találhatsz ilyet, vagy szeretnéd, ha valaki vágna egyet neked keresd nyugodtan bármelyik STAFF tagot, vagy kérj meg valakit az Alkotások sarokban, bárki szívesen segít (; )
Vissza az elejére Go down
 
Charlotte Blackwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: