We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Long time, buddy... Mac_co10




Long time, buddy... Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Long time, buddy... EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Long time, buddy... EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Long time, buddy... EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Long time, buddy... EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Long time, buddy... EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Long time, buddy... EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Long time, buddy... EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Long time, buddy... EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Long time, buddy... EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Long time, buddy...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Louise Kerr
Diák
Diák
Louise Kerr


Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Bristol

Long time, buddy... Empty
TémanyitásTárgy: Long time, buddy...   Long time, buddy... EmptySzer. Feb. 13, 2013 5:04 pm

Long time, buddy... Tumblr_m1xy928PnV1r63fnv_www.kepfeltoltes.hu_
A születésnapi ajándékok mindig is fejtörést okoztak, de kivételesen szerencsém volt, gyakorolatilag nekem jött a lehetőség.
A sétálóutcán andalogtam, remélve találok valamit az egyik barátnőm számára a nagy napja alkalmából. Azt hinné az ember, hogy könnyű dolgom van, hisz a pénz nem akadály, de valahogy mégsem találtam az igazit, így megunva a keresgélést, hazafelé vettem az irányt. Útközben arcom gyakorlatilag a telefonomba temetve nyomkodtam a készüléket, mikor egy nagy koppanás zökkentett ki az sms-ezésből.
- Ó, hogy vinne el a… - mordultam fel, miközben sajgó fejemhez kaptam. Igen, nekemjött egy oszlop. – Te cseléd. – rúgtam bele durcásan, bár a „bosszúval” azon kívül, hogy a lábam is megfájdult, túl sokat nem értem el. Miután jót nevettem magamon, ahogy azt illik, szemügyre vettem az oszlopon lévő plakátot, mely egy koncertet hirdetett.
- BC Groan, BC Groan… honnan ilyen ismerős… - merültem el gondolataimban. Elégedett mosoly ült ki az arcomra, mikor bevillant, a fent említett szülinapos barátnőm szokott róluk áradozni, bár az igazat megvallva sosem figyeltem rá túlzottan.
Néhány órával később, az interneten megvettem a koncertre két jegyet, természetesen VIP-et, hisz nincs az az isten, hogy én beálljak egy ugrándozó tömegbe. Ahhoz én túlzottan… hogy is fogalmazzak, úri nevelés vagyok. Gondoltam gyorsan lecsekkolom a honalpjukat, hogy legalább valami alaptudásom legyen róluk, ha már képes vagyok elmenni egy koncertre a barátnőm kedvéért. Bevallom, túlzottan nem vagyok képben a fiatal bandák terén, hisz családi hátteremből kiindulva zömében operába és színházba jártunk. De most, hogy egy ideje újra a városban vagyok, miért ne próbálhatnék ki valami újat a baletton és apám unalmas üzleti rendezvényein kívül?
- Ilyen nincs... – mosolyogtam meglepetten, mikor végignéztem a tagok listáját. Az én kedves ismerősöm, Nathan lenne a szólógitárosuk? Már vagy három éve nem beszéltünk, de akkoriban mikor kiszemelt, egész jó haverok lettünk. – Nate, életet mentettél. – motyogtam magamban vidáman, miközben a barátnőm tárcsáztam a jó hírrel: szereztem két jegyet a BC Groanra. Persze arról, hogy én ismerem az egyik tagot nem kell tudnia, egy évig nem szállna le rólam.
A koncert után
Elégedetten könyveltem el, hogy a szülinaposnak nagyon tetszett, talán túlságosan is. Nem épp az én világom, de el kell ismernem, hogy egész jó a zenéjük, mitöbb, tényleg jó. Nos, ami meg azt illeti, ha valamit csinálok, azt vagy nagyon jól, vagy sehogy, más szóval nem volt elég az előadás, mint ajándék, megígértem a leányzónak, hogy beviszem a színfalak mögé, vagy így, vagy úgy, végülis kellemest a hasznossal, ő találkozhat az imádott bandájával, én pedig egy rég nem látott baráttal.
Annak ellenére, hogy mindig el voltam kényeztetve, sosem akartam hercegnő lenni, viszont kalóz és ninja annál inkább, ebből kifolyólag nem volt túl nagy megerőltetés átosonni az őrök közt. Nem tudom hova tették a szemük, de tulajdonképpen észre sem vettek. Csak kettőbe botlottunk bele, az elsőt sikeresen lefizettem, bár azt hiszem, az épphogy valamit takaró feszülős szoknya is szerepet játszott abban, hogy ilyen könnyű dolgom volt, viszont a második biztonságin már nem jutottunk át ilyen egyszerűen.
- Ti meg hova készültök? – mordult ránk dorgálóan, s minden magyarázkodásunk ellenére sem volt hajlandó tovább engedni a nagydarab, kopasz férfi.
Egy beletörődő sóhaj hagyta el a szám, mikor beismertem magamnak, hogy ez most az előző módszerrel nem fog menni, de ha ő így akar játszani, akkor így játszunk. A barátnőmre bólintottam, jelezvén fusson, miközben előhúztam a táskámból egy 9mm-t és rászegeztem az őrre. Persze nem igazi fegyver volt, csak egy egyszerű vízipisztoly, de erről neki nem kellett tudnia.
- Kapd el! – dobtam széles vigyorral a kezébe, miután sápadtan a földbe gyökerezett, s már ott sem voltam, bár azt azért nem mondanám, hogy futottam, inkább csak elegánsan siettem.
- Hello édes. – álltam meg Nate mögött, s mikor megfordult, csak a formaság kedvéért a kezébe nyomtam egy papírt és egy tollat autogramra várva.
- Egyébként… - pillantgattam körbe – Ha erre járna egy biztonsági őr vízipisztollyal a kezében, mondd neki, hogy veled vagyok. – nevetgéltem.


• for Nate • words 635 • dress click
Vissza az elejére Go down
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

Long time, buddy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Long time, buddy...   Long time, buddy... EmptySzer. Feb. 13, 2013 6:25 pm



SCREAM! Born a saint !
Rohamosan próbáltunk a következő koncertünkre, ahol bemutatjuk az új lemezünket is. Ez lesz az eddigi legfontosabb koncertünk, még annál is fontosabb mikor maga a polgármesternek játszottunk, mert a gyereke egyszerűen imád minket. Nem csodálom, hisz csak rá kell nézni az együttesre. Két 20 éves remekül kinéző srác, meg pár másik, akik kicsivel idősebbek, mint mi. Nem bánom, hogy ilyen vegyesek vagyunk, mert ettől vagyunk mi a BC Groan. Remek családdá nőttünk össze, olyanok, mint a nagy testvéreim, persze Ezra több mint tesó. Ő a legjobb haverom is egyben, vele van az, hogy elmerek menni, bulizni, mert tudom, hogy nem csapja le a kezemről a nőmet, akit felszedek. De azt is tudom, hogy nem nagyon kedveli ezt az énemet, aki csak fekteti a nőket, és nem hagy maga után nyomot, de én úgy vagyok vele, hogy érjék be ezzel. Igazi Casanova vagyok, de ezt nem titkolom, és a hölgyeknek ennyi is elég, sőt meg vannak elégedve, hogy ennyit kaptak egy olyan férfitől, mint én. Imádom, hogy ennyi ember van a nyomunkba, persze nem használom én ki a híremet, mert ugyanaz a fiú vagyok, aki ezelőtt három évvel kilépett az iskola kapuin, elköszönve az iskolájától, szép eredménnyel leérettségizve. Az volt az utolsó boldog emlékem apával, mert nyáron megtörtén a csúnya baleset, amit csak Darknak nevezek, mert nekem semmi nem maradt meg, azon a fényen kívül, amit láttam. Utálok visszaemlékezni arra az esetre, talán ez az oka annak, hogy kiköltöztem anyámtól, elegem van abból a hárpiából! Tudom, hogy az én hibám, hogy apa meghalt, nem kell elmondani minden egyes nap, amikor nem esek be fáradtan a küszöbön, és nem kell Prissynek úgy felnyalnia a földről. Mindegy is, hogy mit gondol a z a nőszemély az életemről, nem nagyon bír érdekelni. sose voltam vele jóba, nem most fogom tervezni a nagy összeborulást. Persze, ha úgy hozná a sors, hogy megtegyem, akkor megteszem, de remélem, erre nem sokszor kerül sor.
Ráérősen pakoltam be a táskámba, majd ültem be az autómba, és kezdtem el furikázni az utcákon. Imádtam azokat a napokat, mikor koncerteztünk, mert olyan felemelő érzés. Olyankor úgy érzem, semmi más nem létezik, csak én a gitárom és a zenekar többi tagja. Azt viszont nagyon értékelem bennük, hogy meghallgatják a szólóimat, amik néha 5 percesek is szoktak lenni. Nem szoktam előre írni, csak egyszerűen jön, ott helyben. Ahogy érzek, és a dal is segít, meg az, hogy ott van mellettem minden haverom.
Miután visszaértem a kedves stadionba, elkezdődött az a fejezet, amitől a falra mászok. Sminkesekhez, fodrászokhoz és stylistokhoz kellett mennünk, hogy kiválasszuk mit is viselünk ezen az alkalmon. Nem mintha annyira érdekelne, mit veszek fel, mert a végére úgy is lekerül rólam minden ilyesmi. Ezrával megint hülyéskedtünk. Össze-visszarohangáltunk alsógatyában, utánunk pedig a fodrászok és a stáb többi tagja. Majd nagy nehezen elkaptak minket, mi pedig beadtuk a derekunkat, és fél óra múlva már kint álltunk a színpadon, átvarázsolva. Mintha nem is mi lettünk volna, de aztán felcsendül az első számunk eleje, én pedig kezembe vettem az életemet és elkezdtem pengetni azt.
Kifáradva mentünk le a színpadról, pontosabban engem vonszoltak, mert hát belecsimpaszkodtam Josh vállába, aki lehúzott. Imádtam, hogy nem kellett a saját lábamon lejönnöm, majd egy jót kergetőztünk, s hirtelen egy ismerős hangot hallottam meg a hátam mögül. Nini, itt egy Lulu!
-Mi szél hozott erre cica-mica? – kérdeztem huncut mosollyal képemen, hajamba túrva, ami még mindig az égnek állt. Gyors aláírtam a kezembe nyomott papírdarabot, majd ránéztem a cseppet sem megváltozott Lulura. Még mindig eszméletlenül nézett ki, igazi bomba nő.
-És, ha nem teszem meg akkor mi lesz? Ez az én területem, itt én adom ki a parancsot. – mondtam féloldalas, csibész mosolyt küldve felé. Majd hirtelen megláttam Adrian morcos fejét, ahogy egy pisztolyt tartott a kezében. Idegesen jött oda hozzánk. Gyors magamhoz öleltem a lányt, derekánál fogva.
-Nyugi Adrian velem van ez a tüzes lányka. Nem fog előfordulni még egyszer, nem tudja, hogy itt nem úgy mennek a dolgok, ahogy odakint. – mondtam mosolyogva, majd morgott valamit az orra alatt és elhúzta a csíkot.- Ezért jössz valamivel nekem. – mondtam ránézve, kezemet még mindig derekán pihentetve.


Vissza az elejére Go down
Louise Kerr
Diák
Diák
Louise Kerr


Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Bristol

Long time, buddy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Long time, buddy...   Long time, buddy... EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 11:55 am

Long time, buddy... Tumblr_m1xy928PnV1r63fnv_www.kepfeltoltes.hu_
- Az egyik barátnőm születésnapi ajándéka volt a koncertetek. Vele… jöttem… - az utóbbi mondatom kissé elhúztam, ugyanis épp akkor néztem körbe, hogy itt van-e az a lány valahol, de nem láttam, valószínűleg már rég Nate barátait zaklatta a rajongásával. Bár én megtettem, amit ígértem neki, innentől nem az én dolgom, hogy mit csinál. Visszafordultam az előttem álló sráchoz, felcsillant a szemem és széles mosoly ült ki az arcomra. – Én is beletúrhatok? – A válaszára mit sem várva összeborzoltam a haját, majd megigazgattam. Már nem mintha az, ha nemet mond számított volna. – Még mindig szeretem a hajad babaarc.
Az „itt én adom ki a parancsot” című kijelentésére csak gúnyosan elmosolyodtam és szemetforgattam. Tudja jól, hogy túl akaratos vagyok a „parancsokhoz”.
- Hello, Adrian. Viszlát, Adrian. – nyújtottam ki rá a nyelvem, majd Nathan-hez fordultam – Megint győztem. Ezek a biztonságiak kispályások, semmi esélyük ellenem. Szinte észre sem vették, mikor bejöttünk. – nevettem el magam, majd megcsipkedtem az arcát, akár egy idős hölgy az unokájának – Ennyi erővel bármelyik sorozatgyilkos bejöhetne. – miután befejeztem, kezeim a mellkasán pihentettem meg, közönyösen sóhajtottam egyet és szemet forgattam – Máris ilyen nagy igényeid vannak? Igen, én is örülök, hogy újra látlak. – feleltem gúnyosan, egy csipkelődő mosollyal megfűszerezve. – Ha már a követelőzésnél tartunk, nyugodtan írhatsz rólam egy dalt, hogy milyen csodálatos vagyok. – rajzolódott ki egy huncut mosoly az arcomon.
Mire a mondat végére értem, a biztonsági őr is újra megjelent. Elengedtem a még mindig engem ölelő fiút, Adrien pedig gőgös arccal és mogorván átnyújtotta a „fegyverem”. Kár, hogy nem volt benne víz, mihelyt a kezembe került, az első dolgom lett volna, hogy lefröcsköljem Nate-t.
Miközben eltettem a pisztolyt, mosolyogtam egy jót, mert eszembe jutott a férfi rémült, sápadt arca.
- Szórakozni akarok. – csaptam össze várakozóan a tenyerem, miután nyújtózkodtam egyet – Csináljunk valami vicceset, mint régen. Mondjuk… nem is tudom… - hümmögtem gondolkodóan – Nekem van egy igazinak tűnő játékfegyverem, – Nate arcába toltam a pisztolyt – neked meg néhány jóbarátod a zenekarból, akiket gondolom mindig szívesen megviccelsz. – kacsintottam rá mosolyogva – De ha van jobb ötleted, benne vagyok.


• for Nate • words 332 • dress click
Vissza az elejére Go down
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

Long time, buddy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Long time, buddy...   Long time, buddy... EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 3:16 pm



SCREAM! Born a saint !
-Ha tudtam volna, hogy jöttök, akkor szólok, hogy semmiféleképp ne engedjenek be titeket, csak akkor, ha villantatok valamit, és most nem pénzre gondoltam. – mondtam elégedet mosolyt küldve felé, miközben tovább legeltettem rajta szememet. Még mindig ugyan úgy nézett ki, mint mikor utoljára láttam, azóta próbálom nem tartani a kapcsolatot a régi barátaimmal. Nem azért, mert híres vagyok és nagyoskodom, hanem azért, mert nem akarom, hogy apámra emlékeztessenek. Ne értsen félre senki sem, imádom őket, de apa is nagyon kedvelte ezeket az embereket, ezért szakítottam meg a múltammal a kapcsolatot. –Hát persze, hogy nem. – mondtam nyelvet öltve, de ő mit sem törődött vele és hajamba túrt. Szétlapította, majd megigazította, ezért nem kellett rá csúnyán néznem, mint a legtöbb emberre, aki ezt teszi. Felmorogtam mikor babaarcnak nevezett, nincs is babaarcom, nem értem miért mondja ezt. Már nagyon hiányzott az tény, de még mindig idegesít. – Már hiányzott az, hogy valaki babaarcnak nevezzen, főleg, hogy te általad legyen így nevezve Madame! Most, hogy itt vagy rájöttem mi hiányzott az elmúlt 3 évben. Az hogy téged csesztethesselek. Micsoda régi szép emlékek! – mondtam nyelvet öltve, majd levettem magamról a felsőmet, hogy elvegyem az arra járó Engiétől a tisztábbikat, és a fejére löktem. Vigyorgott, meg elmotyogott egy olyat, hogy kapsz te ezért Nate kedves, de továbbment.
-Ne legyél ebben olyan biztos, tudod, a szép lányoknak senki sem tud ellenállni. Ti is kihasználtátok a női bájaitokat, hogy bejussatok hozzánk. Szemétség volt tőled kedves Lulu! Egyáltalán nem vártam, hogy ennyire könnyen beadod. Reméltem, hogy valami ügyesebb módszert találsz, ki mint az őrök megvesztegetése. Nem hiszem, hogy akárkit beengednének. Meg amúgy is azt szoktuk mondani, hogy a dögös nőket engedjék be, vagy egyenesen hozzám, vagy a többiekhez vezessék előjátékra. – elkaptam kezeit, melyek mellkasomon pihentek, elkezdtem velük játszani. Sokkal kisebbek voltak, mint az én kezeim, de nem volt gáz, tetszett.
-Nekem eddig is hatalmas igényeim voltak, csak erről te nem tudtál. Hé, kislány nem vetted még meg egyik albumunkat sem? Ha, nem akkor irány megvenni, mert van rajta rólad egy dalocska. Miss. Trouble Fucker! Na, jó, az nem rólad szól, de egy tényleg rólad szól. – mondtam mosolyogva, puszit nyomva homlokára. Majd megérkezett a vízi pisztoly én pedig kikaptam a kezéből. – Leckéztessük meg az alsógatyában lévő Ezrát. – mondtam ördögi tekintettel, kihúzva övemet, fejemre kötve azt, majd elindultam kommandó styleban Ezruska fele.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Long time, buddy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Long time, buddy...   Long time, buddy... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Long time, buddy...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Be careful who you spend your time with
» now it's time to sail on | marcie & zack

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Szórakozóhelyek-
Ugrás: