We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Victorie Williams Mac_co10




Victorie Williams Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Victorie Williams EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Victorie Williams EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Victorie Williams EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Victorie Williams EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Victorie Williams EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Victorie Williams EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Victorie Williams EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Victorie Williams EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Victorie Williams EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Victorie Williams

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Victorie Williams
Diák
Diák
Victorie Williams


Hozzászólások száma : 3

Victorie Williams Empty
TémanyitásTárgy: Victorie Williams   Victorie Williams EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 2:37 pm









Becenevek: Vic
Kor: 17
Foglalkozás: Diák, de egyéb mással is...
Iskola: Roundview
Év: 3
Csoport: Diák
Play by: Taylor Momsen

xxx


Szeret: cigi, pia, drog, lázadás, Alex, naplóm, pasik, csajok... ami jön.
Nem szeret: unalom, hiperaktivitás, punnyadt emberek, nagypofájúság...
Titkok: Még szűz vagyok. MÉG.
Pár szóban rólam:
Elsőre furcsa… elítélheted, viszont nem jól teszed. Ha a jó oldalát nézzük, akkor mondhatni rá, hogy ütődött és bolond –nem csoda, hogy április elsején született-. Ha kiismered, és ő azt mondja, hogy a barátjává fogad akkor ezt az oldalát is meg tudod találni. Amikor nagyon jó kedvvel kel fel, tud mosolygós és imádni való is lenni.
A rossz oldalát nézve, szinte mindig komor, gúnyos mosollyal néz rád és talán, ha egy rossz szót is szólsz… elítél életed végéig. Hacsak nem gondolja úgy, hogy „héé, ez bevállalós”. Minden badarságban benne van, leginkább a kamaszkor teszi ezt vele. Lázad, mindent meg szeretne kapni és szeretné, ha csak körülötte forogna a világ.
Néha elmereng, elszáll a gondolkodásban és e miatt, beszélgetés közben nem mindig figyel oda.
Sokan elítélik. Összebeszélnek a háta mögött, néha olyanokat is terjesztenek róla, ami nem igaz.

xxx


Haj: szöszke
Szem: kék
Különleges ismertető: PÓKFÓBIA, köldökpiercing, nyelvpiercing, tetkó
Pár szó a kinézetemről:
Alakjára mindig is vigyázott, sosem evett túl sokat és most sem eszik. Körülbelül 165-68 cm között van és 60 kilogramm. Legtöbbet feketében látni és szereti a sok karperecet/csuklóvédőt és a többi kiegészítőt, amivel kihangsúlyozza rocker létét.Könnyen felismerhető, általában sokan beszélnek róla –leginkább a háta mögött- az iskolában.
Általában kellemes jázmin illat kavarog körülötte.
A férfiak általában figyelmesen megnézik, hiszen valljuk be, igen jól néz ki. Viszont a lány, nem él evvel olyan túl gyakran. Leginkább, olyan fiúkkal áll csak szóba, aki neki is tetszik, vagy esetleg nagyon jól kijönnek.

Victorie Williams





Történetem



Hozott.

El fogok késni. Mindig késésbe vagyok, amikor valami ilyenről van szó, mint például ez a buli. Pedig nem vagyok piperkőc, aki mindig csak készülődik, és még mindig készülődik. Egy öltöny, nyakkendő hajigazítás és már kész is vagyok. Csak valahogy mindig későn kezdek el készülődni. Igen, ez az! Ez a gond.
A garázsba veszem az irányt, a két autó közül ma a Ferrarit választom. Szeretek vele feszíteni, meg magát az autót is imádom. Inkább csak alkalmi cucc, de szépen rendben tartom. Nem vagyok az az autóbuzi fajta, aki csak a garázsban tartja őket és nem meri hajtani. Én inkább hajtom és vigyázok rá. Ennyi.
Szóval öltönyben –nem 80-as évek öltözékben – indulok neki a dolgoknak, hiszen ott kell lennem, én szponzorálta ma legnagyobb részt, ezt az egész cókmókot. Nem baj, szeretem a bulikat! Ki nem? Körülbelül egy húsz perc, fél óra mire ott vagyok, az úgy fél nyolc után, szóval nagyon reménykedem benne, hogy sikerül Masha előtt odaérnem. Ja igen, az első utam nem Dorinához lesz, hanem a drága húgocskámmal találkozom. Ő az első. Mindig is ő volt az első.
Ahogy az egyik utcában haladok, egy virágost látok meg kint. Egy pillanatra megállok, majd az autóból intek neki, hogy hozzon már egy szál rózsát. Meg is fizetem, visszajárót nem kérek, és már süvítek is tovább. Pár percen belül megérkezek, kiszállok és a kulcsot a zsebembe vágom. Így ni.
A belső udvarban találkozunk. Nagyon sietek, hogy azért lehetőleg én érjek oda előbb. Elég sok kinézetű fiatalt pillantok meg közben, közöttük a többség engem is megszemlél. Néhányan biccentenek, üdvözölnek, én pedig csak elmosolyodom. Már csak egy pár pillanat, gyorsan átküszködöm magamat a tömegen, majd belépek. Huh. Nincs még itt.
A pavilonrészhez megyek, felállok rá. Szerencsére teljesen üres a hely. Nekidőlök a korlátnak, majd csak egy pár percet kell ott nézelődnöm és gondolkodnom, amikor ő is belép. Csodálatosan szép. Mindig is ilyen volt. Én pedig imádom. Elvigyorodom, majd visszaölelem. A rózsát addig is a hátam mögé rejtettem. Aztán veszem csak elő.
-Szia. Ez a tiéd.
Kíváncsi vagyok a reakcióra. Azt hiszem szülinapokon és ilyen hasonló dolgokon kívül először adok neki virágot. Megérdemli. Idő közben elkezd szólni egy halk zene, amire csak elmosolyodom. Ismét a korlátnak dőlök.
-Hogy vagy? Minden rendben?
Érdeklődöm. Remélem, hogy jól fogjuk ma érezni magunkat. Nem várom el tőle, hogy egész este velem legyen, de… azért egy kicsit szeretnék majd vele szórakozni. Nem tudom mikor csináltunk már olyat együtt. Régen. Amikor lehet, akkor pedig ki szeretném használni az alkalmat.


Vissza az elejére Go down
James Cook
Admin
Admin
James Cook


Hozzászólások száma : 38

Victorie Williams Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victorie Williams   Victorie Williams EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 4:07 pm


Elfogadva!

Gratulálok, ezennel megtetted az első lépést a szüzességed elvesztése felé
Vissza az elejére Go down
 
Victorie Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: