We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Marcia Spinster Mac_co10




Marcia Spinster Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Marcia Spinster EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Marcia Spinster EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Marcia Spinster EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Marcia Spinster EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Marcia Spinster EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Marcia Spinster EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Marcia Spinster EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Marcia Spinster EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Marcia Spinster EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Marcia Spinster

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Marcia Spinster
Felnőtt
Felnőtt
Marcia Spinster


Hozzászólások száma : 12

Marcia Spinster Empty
TémanyitásTárgy: Marcia Spinster   Marcia Spinster EmptySzomb. Feb. 23, 2013 6:09 pm









Becenevek:Marcie
Kor:21
Foglalkozás:elméletben fényképész, gyakorlatban pincérnő
Csoport: felnőtt
Play by: Shay Maria

xxx


Szeret: táncolni; sétálni az esőben; szörnyű videókat nézni, aztán utána megkönnyebbülten állapítani meg, hogy neki mennyivel jobb; megenni egy csomó tejszínhabot az éjszaka közepén; összebújva horrorfilmet nézni; a kutyáit; idősebb férfiakat
Nem szeret: felnézni az égre; magas helyeken lenni; repülni; tehetetlen lenni
Titkok: még fiatalabb korában elképesztően szerelmes volt egy fiúba, akinek akkor készített egy videót. csúnya szakítás volt. ez a videó azóta megtalálható az interneten.
Pár szóban rólam:elég nagy szája van, és biztosan nem te leszel az, aki megmondja neki, hogy mit csináljon. még akkor sem, ha egyébként iszonyatosan nagyot tévedett, hiszen túl büszke ahhoz, hogy beismerje, hogy elrontott valamit. szinte semmi sem lehet jó abban az esetben, ha nem ő csinálta. annak ellenére, hogy a legkevésbé sem érzelgős vagy romantikus alkat, soha nem tudja magában tartani azt, ha érez valamit. tökéletesen tud hazudni, szinte bármiről meg tud győzni. akármit megtenne azokért, akiket szeret. utál a háttérbe szorulni, de azt sem szereti, ha mindenki rá figyel. túl könnyen felhúzza magát mindenen, de aztán bűntudata lesz és akármit megtenne azért, hogy az illetővel elfeledtesse a történteket.

xxx


Haj:hosszú, sötétbarna, enyhén hullámos
Szem:szabályos formájú, sötétbarna
Különleges ismertető: egész hátát borító tetoválás, néhány időszakosan felbukkanó piercing szinte bárhol
Pár szó a kinézetemről: viszonylag alacsony termetű, és egyáltalán nem leszel vele jóban, ha erre megjegyzéseket teszel. emellett azonban csodálatos teste van, és ő ezt tudja is. mégsem szereti kihangsúlyozni ezt, legtöbbször előnyben részesíti a kényelmet a csinos ruhákkal szemben. nem mintha nem tudna ő nagyon csinos is lenni… csak várd ki, amíg elkészül.

Marcia Spinster





Történetem



hozott.
Amikor sétálsz az utcán, és szembejön veled az a sok ember, talán csak elmész mellettük, mintha mi sem történt volna. Nem vagytok részesei egymás életének. De valaki néha rád pillant a tömegből, és látod a tekintetében azt a különleges fényt, ami másban nincs meg. Hirtelen elkezdesz gondolkozni, hogy ismered-e, vagy akár csak láttad-e már valahol ezeket a szemeket. Ő pedig csak rezzenéstelen arccal tovább ballag, és nem szól hozzád egy szót sem. Lehet, hogy egy régi osztálytársad volt, vagy csak a munkahelyeden láttad. Vagy én voltam az, drágaságom.

Furcsa egy dolog ez az élet. Sokat szenvedünk azért, hogy jó legyen. Aztán valaki fent elvágja azt a kis fonalat, és már vége is van mindennek, amiért szenvedtél. Vicces, hogy valaki ezt el is hiszi. Tényleg, ha lenne ott fent valaki, akkor nem oltanák ki ilyen egyszerűen egymás életét az emberek. Csak balesetek lennének, meg unalmas természetes elhalálozások, hogy az a bácsi ott fent azt a látszatot keltse, hogy még megvan az egyensúly. Értelmetlen, és engem megnevettet. Ha ott fent van valaki, akkor én miért vagyok itt? Kész röhej az egész.

Viszont a kislány tegnap este elhitte, hogy valaki figyeli minden áldott kis mozdulatát. A hotelszobában volt, az ágyon fekve bámulta a plafonról csüngő hatalmas csillárt. Szegény lány volt, otthon biztosan nem láthatott ilyet. Mosolyogva felült, majd kezébe vette a pezsgős poharat, és az itallal együtt itta a szavaimat. Nem kételkedett, habár csodálatos kék szemeiben ott bujkált valami rejtélyes kíváncsiság. A haját összefogta, és a hátára dobta. Lassan elkezdte kigombolni a blúzát, és egy kósza barna hajtincs még mindig előrefurakodott, és a melle tökéletes ívén pihent. Akkor láttam először a nyakában lógó keresztet. Szépen kidolgozott medál volt, és nagyon értékes darab. Láttam már ilyet egy múzeumban, s nem is foglalkoztam azzal, hogy kérdéseket tegyek fel neki az eredetével kapcsolatban. Egy szórakozóhelyen dolgozott, biztosan csak kihúzta valaki zsebéből, miközben nem figyelt oda. Vagy valaki egyszerűen csak elhagyta, és ő elrakta magának. Kételkedem abban, hogy családi örökség lenne.

A hosszú szeretkezés után, még az ágyban fekve rágyújtottam egy cigarettára. Néztem, ahogyan a füst felszáll a magasba, s aztán szertefoszlik. Ő aludt, hallottam szabályos lélegzetvételeinek sorozatát. Teljesen meztelen volt, a rácsavarodott takaró alól kivillant a formás combjainak fiatal bőre. Átfordult, és éreztem, hogy a haja hozzáér a karomhoz.

Hibázott. Nem kellett volna velem jönnie. Volt választási lehetősége, már nem lehet visszavonni. Talán észre sem vette, hogy kevertem valami az italába. Gyengéden megütögettem a karját, ő pedig nem reagált rá. Eltelt már pár óra mióta megitta azt a pezsgőt, valószínűleg teljesen eszméletlen volt. Mosolyogva felálltam, és elmentem a táskámért. Töltöttem magamnak egy pohár whiskeyt, de nem kortyoltam bele, csak otthagytam az asztalon. Megrögzött szokás, de eddig még senkinek sem tűnt fel.

Szépen, sorrendben kiraktam a késeket az ágyra. Némelyiken még volt némi vér, pedig mindig is ügyeltem a tisztaságra ezen a téren. A lányról lehúztam a takarót, és olyan pozícióba helyeztem, hogy jól hozzáférjek. Felhúztam egy kesztyűt, és lehunyt szemmel végighúztam az ujjam a lepedőn pihenő tárgyakon. Elégedett mosoly jelent meg az arcomon, és egy kisebb borzongás futott végig rajtam, amikor a hideg penge a bőrömhöz ért. Igen, tökéletes lesz.

A lány mögé ültem, és lassan az ölembe vettem felsőtestét. A nyakláncot kikapcsoltam, és a zsebembe csúsztattam. Olyan könnyű volt, mint egy tollpihe. Megfogtam a kést, és egy határozott mozdulattal a nyakába vágtam. Már jött is az a kielégítő kis szisszenés, ami jelezte, hogy átszúrtam légcsövet. Éreztem, ahogy fokozatosan esik a pulzusa, s a vér messzire spriccelt a sebből. A vérzés fokozatosan lassult, míg végül a levegővel egyesülve, bugyborékolva kezdett távozni.

Kibújtam alóla, és a kezemet a vérébe mártottam. Rajzoltam a falra egy pentagrammát, szerettem becsapni a rendőröket. Most akár azt is hihetik szegények, hogy valami sátánista szekta keze van a dologban, nem pedig holmi kis szórakozás. Pedig én nagyon jól éreztem magam, de még mennyire, hogy fenomenálisan. Mosolyogva lemostam a kezeimet, és meggyújtottam még egy cigarettát, miközben pakoltam. Könnyű dolgom volt, a vendégek magánéletének védelmében sehol sem volt kamera. Visszavettem az öltönyömet, a fejemre húztam a kalapomat, és már ott sem voltam.

Még egy szálat elszívtam, amikor kimentem az utcára és teljesen túltettem magam a történteken. Nem mintha annyira megviselt volna a dolog, csak izgatott voltam.

Rezzenéstelen arccal sétáltam tovább a külvárosi utcákon, és néztem a szembejövő embereket. Legközelebb te is tegyél így, mert nem tudhatod, hogy a férfi, aki az imént végignézett rajtad, nem most ölt-e meg éppen egy fiatal lányt.



Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

Marcia Spinster Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcia Spinster   Marcia Spinster EmptyVas. Feb. 24, 2013 7:58 am

ELFOGADVA
Tetszett, érdekes vagy
Foglalj avit és mehetsz játszani! Érezd jól magad nálunk.
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
 
Marcia Spinster
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Felnőtt-
Ugrás: