We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Karissa Schneider Mac_co10




Karissa Schneider Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Karissa Schneider EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Karissa Schneider EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Karissa Schneider EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Karissa Schneider EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Karissa Schneider EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Karissa Schneider EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Karissa Schneider EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Karissa Schneider EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Karissa Schneider EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Karissa Schneider

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Karissa Schneider Empty
TémanyitásTárgy: Karissa Schneider   Karissa Schneider EmptyVas. Márc. 03, 2013 3:39 pm









Becenevek: Rissa;Sa;Kar
Kor: 24
Foglalkozás: táncosnő
Iskola: Fősuli
Év: 3
Csoport: Felnőtt
Play by: Rachel Dashae

xxx


Szeret: szex*nők*édesség*pezsgő*eper*tejszínhab
Nem szeret: kelbimbó*akik bántalmazzák az embereket/állatokat*kényes picsákat*
Titkok: Azért titkok,hogy megtartsuk magunknak!
Pár szóban rólam: Táncosnőkét dolgozom már egy ideje. Szeretem nagyon. Mellette fősulira járok és modellkedem is. A nőket szeretem, tehát lezbikus vagyok. Amióta az eszemet tudom az vagyok. Kijövök a fiúkkal is,néha párral le is fekszem,a munkám miatt,de egyébként lányokkal csak. Ez van.

xxx


Haj: Hosszú, egyenes, fekete haj
Szem: Zöldes-kék, néha olyan szürkés
Különleges ismertető: Van egy-egy szív a két kulcscsontomnál a vállamon. És a jobb lábfejemen egy csillag.
Pár szó a kinézetemről: 170 cm magas vagyok körülbelül és 60 kg. Divatosan és kihívóan öltözködöm,aminek valaki örül,valaki meg nem. Nagy mellekkel és formás testtel áldott meg a jó isten. Rendszeresen sminkelem magamat.

Karakter teljes neve





Történetem




24 évvel ezelőtt láttam meg a nagyvilágot, San Francisco városában. Együdi gyermekként. Vagyis én úgy tudtam. De majd később rátérek, hogy miért mondtam ezt. A szüleim jól neveltek. Mindent megkaptam, amit csak akartam. Édesapám egy céget vezetett és ott dolgozott, édesanyámnak pedig egy saját divat cége volt és azt vezette. Szóval meg volt minden divatos ruha még azelőtt mielőtt kikerülne a boltokba. Hiába gazdagok voltak a szüleim, iskolába járnom kellett. Bár nem nagyon akartam. Sikeresen kijártam az általános iskolát, majd a gimnáziumba kezdtem bele.
Még csak másodéves voltam a gimnáziumba, vagyis még csak 16 éves, mikor egyik nap kaptam egy igen fontos levelet. A levélben az állt, hogy akik most a szüleim, ők igazából nem is azok. Engem csak örökbe fogadtak, mert 3 éves koromban, elveszítettem a szüleimet egy autó balesetben. Ezért kerültem az igazi édesanyám testvéréhez, Peterhez, aki most az én apám. Kellett vagy 1 óra hossza, míg felfogtam az egészet. Ezek után, nem szólaltam a szüleimhez semmi sem. Miután befejeztem a második évemet a gimnáziumba, egy szó nélkül, összepakoltam otthon és útnak indultam stoppal New York felé. Kisebb nagyobb sikerrel, de sikerült kijutnom oda. Mivel azért jöttem, hogy híres sztár legyek, mert nagyon jól tudok énekelni, táncolni, és ez volt minden vágyam, hogy híres énekesnő legyek. Hogy elindítsam a karrieremet, valami munkát kellett, hogy keressek. Mivel nem végeztem el a gimnáziumot, ezért semmi szakmám sem volt, hogy valahová beraktak volna. De megláttam egy hirdetést az újságban, hogy táncosnőt keresnek. Jelentkeztem is oda, de 1 hétnél tovább nem bírtam és otthagytam. Ezután találtam egy Pipacs nevű helyiséget, ahol kerestek konzumlányokat. Fogalmam nem volt, hogy mi lehetett az. Később kiderült, hogy olyan, mint a kurvák, csak nem csak szeretkezni kell velük, hanem ha akarja, vacsorázzak vele, beszélgessek, kísérjem el ide - oda, és igen a szex is ott van. Bár nem akartam belemenni, mert még szűz voltam, de kellett a munka, ezért elfogadtam. Mivel még nem voltam 18, ezért szexre, nem alkalmaztak, de miután betöltöttem, már azt is kérhették a vendégek. 17 éves korom óta élek itt Bristol-ba.
Most 24 éves vagyok. Bristol-ban élek ugyan úgy. Most fősulira járok, 3. évembe vagyok. Suli mellett, egy bárban táncosnőként dolgozom. Voltak kapcsolataim,de már egy ideje leszbikus vagyok. Az igazit keresem.



Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

Karissa Schneider Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karissa Schneider   Karissa Schneider EmptyKedd Márc. 05, 2013 5:32 pm

ELFOGADVA
Minden szép és jó, csak kérlek a profilodban lévő "::"-nál a képet cseréld le 200px szélesre, mert ez kicsit zavaró Aztán foglalj avit és mehet a játék. Ja és tetszettél Remélem jól fogod itt érezni magad.
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
 
Karissa Schneider
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trinity & Karissa - játszótér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Felnőtt-
Ugrás: