We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


love story yes or no ?! Mac_co10




love story yes or no ?! Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
love story yes or no ?! EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
love story yes or no ?! EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
love story yes or no ?! EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
love story yes or no ?! EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
love story yes or no ?! EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
love story yes or no ?! EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
love story yes or no ?! EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
love story yes or no ?! EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
love story yes or no ?! EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 love story yes or no ?!

Go down 
SzerzőÜzenet
Nora Peterson
Diák
Diák
Nora Peterson


Hozzászólások száma : 5

love story yes or no ?! Empty
TémanyitásTárgy: love story yes or no ?!   love story yes or no ?! EmptyKedd Ápr. 09, 2013 5:23 pm


Nora Peterson

  • outfit
  • coded by ericamay
  • Bocsi, hogy most írtam
  • Hosszú idő telt el azóta, mióta Elizának elmondtam szeretem. Belefáradtam a hazudozásba, az érzelmek visszafojtásába. Azt hittem megérti mi zajlik le bennem, azt hittem értékeli őszinteségem. Lássuk be nem kis feladat előállni azzal, hogy a lányokat szeretem. De megtettem, mert szeretem vagy csak szerettem? Volt időm gondolkozni és olyasmiken filóztam, hogy érdemes-e gyötörnöm magam, ha úgy sem szeret. Jó barát-e az olyan aki ettől vissza riad és cserben hagy főleg mikor a legnagyobb szükségem lenne rá hisz a szüleim balhéznak. Én úgy játszottam le mindent fejben, hogy vallomásom után ő azt mondja szeret, vagy azt, hogy ne haragudj köztünk nem lehet semmi, de a barátság ne szakadjon meg. Vagy legalábbis valami ilyesmit szerettem volna hallani. E helyett viszont egy ajtócsapás, ideges léptek és felszívódás várt.
    ....................................
    Sokáig nem volt erőm senkivel találkozni, bárhová is elmenni. Pedig most pont egy jó buli az amire szükségem van. Új emberekkel akarok találkozni. Olyanokkal akik elfogadnak megértenek és szeretnek. És igen! Most van itt az ideje, hogy Liza képét a kukába dobva induljak el egyet szórakozni. Nekem is jár a boldogság. Attól mert még más vagyok én is ember vagyok, s ami ítélkezni valót találnak bennem másban is találnak, de ők nem leszbik. Hát bassza meg a világ! Hülye punci imádó vagyok és kész!
    Hatalmas indulatokkal és vággyal indulok meg valamerre.
    Hatalmas ricsaj, fénybombák várnak rám és tömeg, óriási tömeg.
    -Szuper!-
    KARISSA SCHNEIDER
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég
    Anonymous



    love story yes or no ?! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: love story yes or no ?!   love story yes or no ?! EmptySzomb. Május 04, 2013 7:26 pm




    Karissa & Nora


    Már azt sem tudom, hogy mikor voltam utoljára valami buliban, vagy valami ilyesmin. Egy jót is rég szexeltem már. Vagy 2 hete utoljára, az is pasival volt, nem lánnyal.Az is a munkahelyemen volt, mert bejött egy vendég és rögtön engem akart, én meg hát megadtam neki amit akart. Ezzel jár a munkám. Mostanában gőzerővel dolgozom és alig van időm szórakozni egyet. Ezért úgy gondoltam, ma hamarabb eljövök, kicsípem magamat és belevetem magam egy jó kis buliba és találok valami jó puncit magamnak.
    ****
    Lezuhanyoztam, felöltöztem, smink, haj, meg minden ami kellett és készen is voltam egy dögös buliba.Gyalog indultam el otthonról és mentem amerre láttam és valami ricsajt hallottam.Egy 20 perc múlva, találtam is egy szórakozóhelyet. Belépve az ajtón, vakító fények, dübörgő zene és táncoló népek!
    -Ez kell ide nekem! - gondoltam
    OUTFIT Bocsi én is :/
    Vissza az elejére Go down
     
    love story yes or no ?!
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » True Blood -new story
    » American Horror Story
    » Love at first bite
    » Paris - the city of love
    » Paris - the city of love

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    We are young :: BRISTOL :: Szórakozóhelyek-
    Ugrás: