We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Nathan Collins Mac_co10




Nathan Collins Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Nathan Collins EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Nathan Collins EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Nathan Collins EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Nathan Collins EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Nathan Collins EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Nathan Collins EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Nathan Collins EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Nathan Collins EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Nathan Collins EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Nathan Collins

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nathan Collins
Híresség
Híresség
Nathan Collins


Hozzászólások száma : 19
Age : 31
Tartózkodási hely : magamonkívül

Nathan Collins Empty
TémanyitásTárgy: Nathan Collins   Nathan Collins EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 8:08 pm









Becenevek: Nate, más megszólításra nem reagálok
Kor: 20
Foglalkozás: BC Groan szólógitárosa; főállásban pedig nőcsábász
Iskola: Pár éve
Év: -
Csoport: Hírességek
Play by: Ash Stymest

xxx


Szeret: cigi, pia, bulik, jó pasik, jó nők, fű, gitár, tetoválások, függetlennek lenni
Nem szeret: hisztis emberek, gólyákat, szüleit, buta nők, ha elszakad a húrja
Titkok: 8 évesen volt az első csókom. 15 évesen vesztettem el a szüzességemet, na, meg imádom a pasikat. De az igazi titkaimat nem árulom el, azért titkok.
Pár szóban rólam:Nem is tudom, mit mesélhetnék el magamról. 1993-ban születtem egy napos 18.-án, júliusban. Gyermekkorom nem mondható gondatlannak, bár voltak remek perceim. Az apám meghalt, az anyám elhagyott én pedig a keresztszüleimhez kerültem. Az iskolában nem remekeltem, tudtam, hogy többre lennék képes, de nekem más milyen volt az elképzelésem a jövőmről. Tanultam, az eredményeim reálisak voltak, nem álltattam magam bemagolt leckék 5-vel. A gimnáziumot sikeresen elvégeztem, lediplomáztam, majd elkezdtem az álmaimat megvalósítani. S lám meg is lett az eredménye a kemény munkám, mivel híres gitáros lettem egy menő bandában. Alapjában véve rengeteg ismerősöm van, de nem mindenkit mondok a legjobb haverjaimnak. Rengeteg buliba járok, ahol az alapot mindig én adom meg, nélkülem lapos az egész. Szeretek órákat azzal tölteni, hogy a gitáromat nyúzom új ritmusokat kitalálva. Ritkán dalszövegeket is szoktam írni, de nem mutatom meg senkinek. Kedvenc időtöltésem egyben a munkám, mert azok az idióták, akikkel együtt vagyok, ők a családom.
Mit kell még rólam tudni? Ja, hát persze. Nem vagyok az a fajta, aki fent hordja az orrát, de bennem is megvan a fensőbbség érzet. Szeretek a saját fejem után menni, ami néha bonyodalmakat szül, de hamar kiküszöbölöm. Kb. ennyi lenne szerény, jó képű személyem.

xxx


Haj: fekete, barna
Szem: kék
Különleges ismertető: tetoválások hegyén hátán
Pár szó a kinézetemről:Nem vagyok egy szőke herceg, nem hordok különleges cuccokat, mondjuk ez nem teljesen igaz. Saját stylistom van, azt veszem fel, amit ő gondol. De az én stílusom nem utánozható. Különleges, és tele van egyedi darabokkal is. Hajam égnek ál, vagy stílusosan lapul le, de a lényeg az, hogy nem áll bénán. 188 centi magas vagyok, kockás hassal, erős felkarral. Nem vagyok dagi, de nem is vagyok nádszál, pont jó vagyok. Nem

Nathan Harold Collins





Történetem



Idegesen doboltam újaimmal a csúszós felületű asztalon, miközben azon törtem a fejem, hogy mikor szabadulhatok ki szüleim fogságából. Nem akartam tiszteletlennek tűnni, meg ilyenek, de sokkal jobban szerettem volna motorra ülni, elhajtani jó messzire tőlük, s megállva elszívni egy füves cigit. Micsoda álom, micsoda felfrissülés lenne…
-Mi lenne, ha egyszer az életben itthon ülnél a seggeden szombat este, és foglalkoznál egy kicsit velünk? – kérdezte anyám toporzékolva. Istenem mennyire utálom a hisztis nőket. Főleg az anyámat, aki kutya kötelességének érzi azt, hogy mindig basszogasson. Nem érti meg, hogy nekem egyáltalán nincs hangulatom hozzájuk, elvégre ők a világon a legidegesítőbb személyek.
-Nem látod, hogy a fiadnak már nem is kellünk? Elvégre elvannak a barátaival, nem kell mindig velünk lenni. Lassan felnő, s már nem mondhatjuk meg, mit csináljon. Fiam, részemről menj. – mondta apám mosolyogva, miközben anyám hátát simította. Hát igen, a jó öregfater, aki megért engem. Tudja, hogy már nincs a hátsómon a tojáshéj, már vagyok elég nagy, hogy vigyázzak magamra. Vagyok? Talán igen, talán nem. Mondjuk a hülyeségem határtalan, a felelősség tudat meg csak akkor ölt testet, mikor a szüleim is a közelben vannak. Amúgy egy őrült barom vagyok, aki mindenbe mindig benne van. Lehet, emiatt nem fogok sokáig élni, de mivel egy életünk van, mindent ki kell próbálni!
-Köszönöm szépen a tartalmas beszélgetést, de ha nem bánjátok, most elmennék, várnak a srácok. – mondtam lazán felállva, miközben hajamba túrtam, felvettem dzsekimet s kimentem a motoromhoz. Nem érdekelt, hogy az út eléggé csúszós, csak mentem a fejem után, ami elvezetett a kedvenc helyünkre. Nem volt nagy szám a hely, de ha tudnák, az emberek milyen olcsón lehet itt a piát kapni, akkor idejönnének, s soha többé nem hagynák el ezt a helyet. Egy alkoholistának ez a legjobb hely! Remek pia, szép nők, na, meg jó társaság. Lassan, gondosan parkoltam le szemem fényét, miközben megláttam a barátaim autóját. Hatalmas vigyorral arcomon mentem be, az amúgy is alkohol szagtól bűzlő terembe, miközben rágyújtottam. Sűrű volt a füst, s a kopott padló nyikorgott talpam alatt, rám terelve minden tekintetet. Odabattyogtam fivéreimhez egyből lepacsiztam velük, majd kértem a szokásos üveg vodkámat.
Már törzsvendégen vagyunk ezen a tatákkal teli helyen, ehhez kétség sem férhet. Perceknek tűnő órák múlva, ittas állapotban ültem fel motoromra, s próbáltam valahogy hazaszáguldani. Azt tudni kell, hogy 35km-re van a házunktól a söröző.
Minden szép volt, jó volt, míg nem láttam vakító fényt, majd némi puffanást, pörögtem egy sort, majd nekimentem egy fának. Ez volt az utolsó emlékem arról az estéről… Csak színek, hangok és néhány bevillanó kép, ennyi maradt meg.

Anyám kisírt szemeivel találkoztam, amelyek a haragtól is égtek. Szőke fürtjei gondatlan kontyba fogta, ruhája néhány helyen kifordítva, de a lényeg, hogy csúnyán nézett ki. Próbáltam valami olyasmit kinyögni, hogy mi baj? Hisz élek, nincs semmi bajom.
-Az apád meghalt...frontálisan ütköztetek. – mondta ki akadozva, miközben a sírás kerülgette. Megöltem az apámat...



Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

Nathan Collins Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathan Collins   Nathan Collins EmptyPént. Jan. 25, 2013 6:56 pm

ELFOGADVA
Nath Végre Nagyon jó, szeretem
Ne feledd a játékunkat! Irány avit foglalni.
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
 
Nathan Collins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» this is not what it is, only baby scars... && nathan and ezra.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Híresség-
Ugrás: