We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Roxanne Price Mac_co10




Roxanne Price Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Roxanne Price EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Roxanne Price EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Roxanne Price EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Roxanne Price EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Roxanne Price EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Roxanne Price EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Roxanne Price EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Roxanne Price EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Roxanne Price EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Roxanne Price

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Roxanne Price
Diák
Diák
Roxanne Price


Hozzászólások száma : 15
Age : 28
Tartózkodási hely : Bristol

Roxanne Price Empty
TémanyitásTárgy: Roxanne Price   Roxanne Price EmptyPént. Jan. 25, 2013 1:43 pm







Becenevek: Roxy, esetleg Annie
Kor: 16
Foglalkozás: Diák
Iskola: Roundview
Év: 2
Csoport: Diák
Play by: Selena Gomez

xxx


Szeret: A hitárom, ami 6 éves korom óta velem van, és a naplómat.
Nem szeret: Előítéletes emberek.
Titkok: Nincs.
Pár szóban rólam: Szeretem az új dolgokat, általában mindig kipróbálom azt, ami érdekel, így bevállalósnak mondom magam. Soha nem hagynák ki semmit, amit az élet kínál nekem, bár azért, ölni nem hiszem, hogy valaha is fogok.

xxx


Haj: Hullámos, hosszú, barna haj.
Szem: Szintén barna.
Különleges ismertető: Van egy hangjegy alakú tetkó a csuklómon.
Pár szó a kinézetemről: Alacsony termet, hullámos barna haj, ugyan ilyen színű szem, egyenlő, elvegyül és senki sem veszi észre.


Roxanne Price





Történetem




Olyan jól mutatna itt, hogy szegény családból jöttem, és további hülyeségek. De ezt nem tudom elmondani magamról. Az édesapám üzletember, így egy éveb elég, ha itthon van egyhuzamban 2 hónapot, a többit utazással tölti. Mindig is mániám volt, hogy valószínűleg kettős életet él, ahogy a filmekben szokták. De ezt nem tudom bebizonyítani. Bár, ha azt nézzük, hogy anyával ez alatt a 2 hónap alatt is összevesznek legalább 100-szor, jobb, hogy nincs többet itthon. Ha már anyánál tartunk. Ő ügyészként keresi a kenyérre valót. Így a velem, és bátyámmal töltött idejük nevetséges. Reggel látom anyát, majd ismét másnap reggel, maximum 10 percre. A bátyámnak nagyobb mázlija van. Elmúlt 18, és azonnal elhúzta itthonról a csíkot, bár mostanában sűrűn visz el magához, és van, hogy hetekig nála tartózkodom. A barátnője, Danielle, nagyon kedves lány, de komolyan. Mindig is viccesen jó volt a kapcsolatunk, bár apa, és anya sosem kedvelte őt igazán. Mondjuk, ők kit kedvelnek? Szerintem senkit sem, maximum magukat szeretik. Viszont tőlem elvárják, hogy legyek velük kedves, és megértő, és hogy; ne rosszalkodjak. Mintha tudnék rosszalkodni, mikor minden másodpercben van velem valaki, és soha nem hagynak egyedül. Bár, nem tagadom, azóta a nap óta van ez így. De nem tehettem róla! Oké, senki nem nyomott a fejemhez pisztolyt, magamtól ittam annyit, hogy a végén egy kórházban kötöttem ki, de ha látod az apádat egy másik nővel az ágyban, ahol te is keletkeztél, vagy elrohansz sírva a szobádba, vagy felhívód a legbalhésabb ismerősödet, miszerint lazítani akarsz. Vagy drogot ad, vagy piát. Esetleg felajánlja, hogy lefekszik veled. Nos, én inkább a második pont mellett maradtam. Így sikerült annyira leinnom magam, hogy alkohol-mérgezés miatt 1 hétig kórházi koszton éltem, és abban a kényelmetlen ágyban aludtam. Majd jött "a csalódtunk benned Roxanne Price!" mizéria a nagyszüleimtől, a szüleimtől, a bátyámtól, a barátaimtól. Majd egyik nappal azzal ébresztettek, hogy ott kell hagynom Holmes Chapel-t, mert Bristol-ba költözünk. Na, hát.
Így kerültem én, ide.


Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

Roxanne Price Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxanne Price   Roxanne Price EmptyPént. Jan. 25, 2013 1:48 pm

ELFOGADVA
Érdekes, tetszett Remélem nem baj, hogy végül én fogadlak el és nem Gracie
Foglalj avit és mehetsz is játszani! Érezd jól magad itt.
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
 
Roxanne Price
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Igazgatói - Roxanne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: