We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


kit abrams Mac_co10




kit abrams Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
kit abrams EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
kit abrams EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
kit abrams EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
kit abrams EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
kit abrams EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
kit abrams EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
kit abrams EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
kit abrams EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
kit abrams EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 kit abrams

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kit Abrams
Díler
Díler
Kit Abrams


Hozzászólások száma : 1
Tartózkodási hely : bristol

kit abrams Empty
TémanyitásTárgy: kit abrams   kit abrams EmptyVas. Jan. 27, 2013 9:00 pm









Becenevek:Kit
Kor: 20
Foglalkozás: tanulás, dílerkedés
Iskola: egyetem
Év: 1
Csoport: díler
Play by: amber heard

xxx


Szeret: szex, drog, pia, barátok, fiúk, lányok, bulik, pénz
Nem szeret:tanulás, a gyíkokat, akik megpróbálják elvenni az egyetemen a területem vagy épp a vevőim
Titkok:Öt évesen megöltem a hörcsögöm és eltemettem a kertbe, mert éjszaka kapart és nem hagyott aludni. Másnap reggel sírva mondtam a szüleimnek, hogy Bundi eltűnt. Kaptam egy másik hörcsögöt.
Pár szóban rólam: Az első és legfontosabb dolog, amit tudnod kell rólam, hogy nem vagyok épelméjű. Nem azt mondom, hogy őrült vagyok… de igazából az vagyok. Tizennégy évesen a szüleim elküldtek pszichiáterhez, mert szerintük nem normális egy fiatal tini életében, hogy éjszaka kiszökik, minden második szembejövő férfival – vagy épp nővel – lefekszik, drogozik és bunyózik. Persze mindezek mellett tanultam, hogy bejussak egy jó egyetemre, hogy üzletet tanulhassak, és minél jobban meggazdagodhassak a dílerkedésből. Ráadásul ez az egyetemes dolog már csak azért is volt jó, mert akkora itt a hajtás, hogy rengetegen kénytelenek droghoz nyúlni, mert nem bírják a tempót. Én pedig ilyenkor készségesen a segítségükre állok, mindaddig, amíg fizetnek. Azt nem szeretem, ha megpróbálnak átverni. Verőemberim ugyan nincsenek, de mint azt már írtam fiatalon is elég sokat verekedtem és az a helyzet, hogy az esetek többségében nem én tértem haza monoklival. Igen ez is része a betegségemnek – mint ez kiderült a pszichiáternél – ha valami nem tetszik, eldurran az agyam és nem tudom megállni, hogy ne verjek szét valamit vagy éppen valakit. Szóval bocs, ha nem tettél ellenem semmit én pedig mégis állba vertelek, nem a te hibád. Erről papírom van.

xxx


Haj:szőke
Szem:zöld
Különleges ismertető: semmi ilyesmi
Pár szó a kinézetemről:Ha látsz egy dögös, hosszú szőke hajú macát telefonnal a kezében, stílusosan öltözködve, zöld szemekkel az valószínűleg én leszek. Amúgy nagyjából 173centi vagyok, fehér pattanásmentes bőrrel megáldva. Az öltözködésem az attól függ, hogy éppen milyen a kedvem, ha rossz napom van talpig feketébe keress valami bőrdzsekivel és vörös rúzzsal a számon, ha nincs akkor pár színes darab is megtalálható rajtam, - igazából jobb ha inkább csak ilyenkor keresel - . Általában magassarkút hordok, hogy magasabb legyek, mert így le tudok nézni a kis patkányokra, akik nem akarnak fizetni és ez sokkal félelmetesebb számukra, mintha egy kis 120centis kisegér ugrálna nekik.

Kit Abrams





Történetem



hozott.[http://flywithme.hungarianforum.net/]

Éjszaka van. Én pedig egyedül ülök kis lakásomban és ahelyett, hogy éppen pénzt keresnék, valami buliban csak bámulom az asztalon lévő óriási pakkokat. Mind tele van. Igen én kereskedő vagyok, ebből élek már vagy két éve, nincs is másom. se kutyám, se macskám, se testvérem, de még csak szüleim sem. Illetve vannak, csak éppen valahol messze és nem is érdeklem őket, tehát nincsenek. Nekem csak a marihuána, a bogyók és a gomba van na meg a lányok – néha fiúk -, a bulik, a barátok és a szex. ezek tartanak életben és nem csak a függőségem miatt, amit akár le is tagadhatnék, mert attól jobb embernek hinnének. Nem… nem fogom, mert ez vagyok én spencer creevey a díler, aki függő.

Belenyúlok a zsebembe, hogy elővegyem a papírom, a cigim és persze csigát. Szívhatnám greenpeacebe is, ahogy szoktam minden buli előtt, de most nem akarom. Csak egy kis chillre vágyom, hogy könnyebben menjen az alvás. talán még álmodni is fogok. Szeretek álmodni, sokkal izgalmasabb dolgok történnek benne, mint a való életben. Azt hiszem túl unalmasan élek, vagy csak a világ nem elég jó nekem. Legalábbis tisztán. Betépve valahogy, minden sokkal szebb, a színek is élesebbek, az utcák is tisztábbak és még a viccek is viccesebbek. Ráadásul minden izgalmasabb is, hiszen sosem tudhatod, mikor találkozol éppen egy rendőrrel, aki be akar vinni, hogy állandó helyed legyen egy koszos kis cellában valami pszichopata mellett. Bár ha úgy nézzük ez is igazán izgalmas élet lenne, sosem lehetnél benne biztos, hogy éppen mikor erőszakolnak vagy éppen ölnek meg.

kiráz a hideg ezekre a gondolatokra, de a ciginek semmi baja nem esik. Már szinte robotszerűen hajtom meg, a csigát belehelyezem a cigi papírba az összekevert dohánnyal és zölddel együtt. néhány pillanat múlva már a számba is veszem a kis éjszakai jointom. Már az első slukk után megkönnyebbül a tüdőm. Azt hiszem, le sem tudnám tagadni a függőségem. látszik rajtam. De minek is akarnám titkolni? Hiszen díler vagyok, így legalább a vevőim látják, hogy igenis jó anyagot adok el nekik és minden egyes kis gambi megéri az árát pont, ahogy a bogyók is a gombák is. Mással nem kereskedem. Soha nem is fogok, inkább meghalnék, mint hogy kokaint vagy heroint adjak el a fiataloknak. Még ha milliókat vagy inkább milliárdokat keresnék vele, akkor sem, nem akarok én senkit megölni. Csak azt szeretném, ha mindenki átélhetné, amit én is szoktam egy-egy pillanatban, amikor éppen nem vagyok tiszta. Az életem csak ilyenkor elviselhető, különben meghalnék a saját magányomban. Persze vannak barátaim, járok bulizni szinte minden éjjel, de mikor hazaérek csak az üres lakás vár. Még be sem rendezkedtem, minden dobozokba van, nincs ágyam sem, csak egy matrac a sarokba és egy asztal előtte. Azt hiszem ilyen az életem is. Minden üres benne, és ami van az is dobozokba van pakolva a fejembe.

Elnyomom a csikket, lekapcsolom a lámpát és már szinte el is merülök az álmok világába a kényelmetlen, dohos matracomon.
- Holnap most már tényleg ki kell pakolnom. – motyogom mielőtt végleg elnyelne a sötétség a fejemben.


Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

kit abrams Empty
TémanyitásTárgy: Re: kit abrams   kit abrams EmptyVas. Jan. 27, 2013 10:08 pm

ELFOGADVA
Váó! Ez nagyon érdekes volt. Azta, szegény hörcsög
Na nem szaporítom a szót, tiéd a megtisztelő első hely a dílereknél. Foglalj avit és mehet a játékocska. Érezd jól magad!
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
 
kit abrams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Díler-
Ugrás: