We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Vic& Logan || játszótér éjszaka Mac_co10




Vic& Logan || játszótér éjszaka Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Vic& Logan || játszótér éjszaka

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Victoria L. Fay
Diák
Diák
Victoria L. Fay


Hozzászólások száma : 7

Vic& Logan || játszótér éjszaka Empty
TémanyitásTárgy: Vic& Logan || játszótér éjszaka   Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptyHétf. Jan. 28, 2013 10:16 am


Logan és Vic
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Még soha életemben nem csináltam akkora hülyeséget, mint amire most készülök! Kilógni éjjel a házunkból, mert valami fogyatékos Logan erre kért? Fel vagyok én erre készülve? Hát ez nem lehet igaz! Baja fogok kerülni valaki olyan miatt, akit még csakne is bírok. Sőt! Alig ismerem. Párszor már beszéltünk, de nem nagyon érdekelt, mikor kijelentette, hogy akar egem. De hogy akar, Egy éjszakára, mint a többi lányt? Miért hiszem azt, hogy egy újabb szoknyapecérrel állok szemben? Ez nem lehet igaz! Elszeretnék tűnni, vissza szeretnék szaladni a szobámba és bebújni a jó puha és meleg ágyba! Így meg holnap azt sem tudom majd hol is vagyok pontosan. Szét fognak szedni a tanárok, mintha eddig ne tették volna.
Óvatosan fogom meg a táskám és mászok ki az ablakomon. Rettegek attól, hogy leesek és akkor hívhatunk mentőt és magyarázhatom el anyáéknak mit keresek éjfélkor eszméletlenül a hátsó kertben. Normális vagyok én? Tényleg nem ismerem ezt a srácot és ne is túl szimpatikus, de mégis ugrok a legelső szavára. Hova tetted az eszed Victoria Leah Fay? Megvagyok zakkanva az már száz. Ha visszatudnék mászni a szobámba, ami az első emeleten van most olyan könnyű lenne! A legnagyobb csendben sietek a játszótérre, mert az az elmebeteg ott szeretne találkozni. Komolyan,mint a óvodások! Mi lesz a következő lépés? Hagyja ott a sulit miatta és iratkozzak át az óvodába? Végül is mennyivel könnyebb lenne minden.. olyankor még olyan gondtalan az ember! Csak játszik egész nap és nem foglalkozik a világot felörlő problémákkal.
Megérkezve a játszótérre egyből meglátom göndör fürtjeit, még a sötétben is nagyszerűen kivehető az alakja. Elmosolyodom, de gyorsan visszaváltom "kinézetem" az eredetire. Komor arc olyan mimikával, mint akit semmi sem érdekel. Igen, mert legbelül ilyen vagyok: csak magamért élek. Miért is foglalkoznék mások jelentéktelen problémáival? Amúgy is az enyémek mindig nagyobbak.
- Van tíz perced. Fáradt vagyok és mindjárt összedőlök. Miért rángattál ide? Mindjárt "kelhetek" fel és indulhatok suliba. - mondom a lehető legbunkóbban és ledobom magam mellé a padra. Álmosságot színlelek, amit megfűszerezek egy művészien áll ásítással. Azt hiszem jó színésznő lenne belőlem, de előtte még túl kell élnem ezt az éjszakát, meg még kitudja mit tervez. Tuti, hogy csak át akar baszni, mint minden lányt, akivel ezt csinálta eddigi élete folyamán. De ha ismeretlenbe is tudom, hogy ilyen mit keresek én itt? Ugrottam rögtön az első szavára! te jó ég, én teljesen hülye vagyok. Még haza szaladhatok és ha sietek negyed egyre otthon is vagyok.


Vissza az elejére Go down
Logan Dimetrov
Diák
Diák
Logan Dimetrov


Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : Bristol

Vic& Logan || játszótér éjszaka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vic& Logan || játszótér éjszaka   Vic& Logan || játszótér éjszaka EmptyKedd Feb. 05, 2013 3:48 pm

TO:: VICTORIA





She's my everything!




Fogalmam sincs, hogy mit csinálok. Komolyan egy olyan lány hívtam el a játszótérre, aki magasról tesz rám? Mi a franc van velem? Régen az efféle lányokat messziről elkerültem, mert jól tudtam, hogy nem vehetem őket rá a szokásos egyéjszakás kalandjaimra, most pedig egy ilyen lányért küzdök? Fogalmam sincs, hogy mi ütött belém, de jól tudtam, hogy ha már ennyi mindent megtettem érte, akkor nem adom fel. Nem érdekel, ha hónapokon keresztül kell hajkurásznom érte. Meg kell magamnak szereznem. Lehet, hogy pont a hülye stílusa és a megközelíthetetlensége az, amiért bele szerettem, mert így van. Beleszerettem. Elköteleztem magam egy lány mellett. Bármennyire is hihetetlen. Azután a sok kaland után, ezt teszem az életemmel? Pedig még nagyon fiatal vagyok. Előttem az egész élet. Még egy csomó lányt dönthetnék meg, de én mégis itt ülök a kopott fapadon és várom, hogy végre meglássam. Azt mondtam neki, hogy valami nagyon fontosat akarok mondani. Ez mind szép, és jó lenne, csakhogy nincs semmi, amit el akarok neki mondani. Amit el akartam azt már elmondtam. Elárultam neki az érzéseimet. Eddig mindenkivel bunkó voltam, de vele egyszerűen kedves vagyok. Azt akarom, hogy egyszer élete férfijának nevezzen engem. Kezdem azt hinni, hogy totál megzakkantam. Milyen nyálas szöveg ez már? Élete férfija? Komolyan? És ezt én mondtam? Apám itt valami nagyon nincs jól.
Lassan egy fél órája ülök ezen a padon. Féltem, hogy nem jön el. Mi van, ha most jól felültetett és röhög a szobájában azon, hogy milyen szerencsétlen vagyok. Eldöntöttem, hogy még egy negyed óráig maradok, és ha akkor sem jön, hazamegyek, és lemondok róla. Végleg. Nem akartam ebbe belegondolni. Úgy éreztem, hogy végre egyszer szerelmes vagyok, és nem akartam ezt az érzést, csak úgy elhajítani magamtól. Idegesen ráztam a lábam és folyton azon gondolkodtam, hogy mit tegyek. Húzzak el a francba, vagy várjak, hátha felbukkan. Fogalmam sem volt. Épp fel akartam állni, és elhúzni, amikor az enyhén ködös levegőben megláttam az alakját. Most valamiért még gyönyörűbbnek tűnt, mint máskor. Fogalmam sincs, hogy miért. A szememmel végig követtem a mozgását egyenesen addig, amíg le nem huppant mellém.
- Szia. - üdvözöltem egy halvány mosollyal az arcomon, ugyanis fogalmam sem volt, hogy milyen hangulatban van éppen.
Ő volt az a lány, akinek percek alatt meg tudott változni a hangulata, és ezt nem éppen jó értelembe mondom. Szoktam látni, hogy a barátnőjével az egyik percben még nevet aztán meg mintha az előbbi beszélgetés meg nem történt volna, veregeti. Persze nem durván, de a lényeg benne van. Elég akaratos és makacs lány. Épp ezért kell nekem. Minél jobban el akar tőlem távolodni én annál jobban szeretek bele. Ez elég furcsa érzés. Eddig ebben nem volt tapasztalatom.
Felhúzott szemöldökkel néztem a mellettem ülő lányra, amikor kijelentette, hogy 10 percem van arra, hogy kitaláljam miért is hívtam ide. Ez egy remek kérdés volt, és még én sem tudtam rá a választ. Pedig jól tudtam, hogy ki kell találnom valamit. Mégpedig egy olyan témát, amitől nem unja halálra magát és nem lép le az első öt perc után. azt akarom, hogy minél több időt töltsön velem. Azt akarom, hogy az enyém legyen. Szívem szerint most azonnal, odahajolnék hozzá, és megcsókolnám, de tudom, hogy csak egy pofon lenne rá a válasza és az, hogy elmegy. Viszont a kamuszöveg kitalálásával volt egy kis baj. Nem tudok rögtönözni, pláne nem így. Így, hogy meg van szabva az idő. Először még azt kell feldolgoznom, hogy itt ül mellettem. Abba sem voltam biztos, hogy eljön. Most pedig itt ül mellettem. Érezhetem az illatát, láthatom az arcát. Mintha a mennyekben lennék. Jól tudtam, hogy el kell neki mondani az igazat. Ha valami kamu szöveggel próbálkoznék, egyből rájönne. Eszembe jutott afféle hazugság, hogy a kutyámat jöttem sétáltatni és jó lenne egy partner, de sehol sincs egy kutya, és egyáltalán ki az a hülye ember, aki éjfélkor megy kutyát sétáltatni? Előre nyújtottam mindkét lábam és hátra csaptam a fejem. Az eget néztem és rajta a csillagokat. Mármint azt a pár csillagot, amit ki lehetett venni a köd miatt. Mély levegőt vettem és elkezdem a mondókámat:
- Nincs semmi különös ok, amiért elhívtalak. Egyszerűen csak látni akartalak. - vontam meg a vállam, de nem néztem rá.
Két lehetőség volt. Vagy idegesen feláll és elhúz innen. Vagy idegesen itt marad. Nem tudtam, hogy a kettő közül melyikre számíthatok, de abban biztos voltam, hogy ideges lesz. Bár ki ne lenne ideges. Ha engem az egyik haverom felhívna az éjszaka kellős közepén, hogy menjek el a játszótérre, ahol majd kiderül, hogy csak látni akart, tuti jól fejen vágnám, és szépen hazasétálnék. Viszont reménykedtem, hogy ő nem fog így tenni, és itt marad a magyarázatra, vagy bármi másra várva. Nem tudtam semmi mást tenni, csak reménykedni. „Egyenesbe” állítottam a fejem és rá néztem. Kíváncsi voltam, hogy milyen fejet vág, az előbbi mondatom hallatán. Viszont féltem is, mivel jól ismertem magamat. Tudtam, hogy egy érdekes fejvágás és elröhögöm magamat. Viszont most nagyon el akartam kerülni ezt. Az tenné rá a végső pontot erre az egész dologra. Nem lenne elég, hogy kirángattam ide, de még ki is röhögöm. Mélyen a szemébe néztem és vártam. Vártam és reménykedtem.


Vissza az elejére Go down
 
Vic& Logan || játszótér éjszaka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Logan Dimetrov
» Trinity & Karissa - játszótér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Külváros-
Ugrás: