We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Louise Kerr Mac_co10




Louise Kerr Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Louise Kerr EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Louise Kerr EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Louise Kerr EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Louise Kerr EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Louise Kerr EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Louise Kerr EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Louise Kerr EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Louise Kerr EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Louise Kerr EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Louise Kerr

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Louise Kerr
Diák
Diák
Louise Kerr


Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Bristol

Louise Kerr Empty
TémanyitásTárgy: Louise Kerr   Louise Kerr EmptyHétf. Jan. 28, 2013 12:42 pm









Becenevek: Lou, Louise, Kerr
Kor: 18
Foglalkozás: Tanuló
Iskola: Badminton
Év: 4
Csoport: Diák
Play by: Miranda Kerr

xxx


Szeret: kaland, veszély, evés, alkohol, partik, sport, tánc, színház, balett, Ian, box
Nem szeret: ha a "területén más lányok is ólálkodnak", úgy gondolja ami az övé, az az övé
Titkok: Elfojtott agresszió; az apja maffiózó
Pár szóban rólam: Vonzó, vad és harcias. Ravasz, mindig találok utat, hogy elérjem, amit akarok. Hangulatember, olykor kissé provokáló, de általában barátságos és játékos vagyok. Bátor, az igazamért tűzbe tenném a kezem. Őszinte, egyenes ember vagyok, néha talán túl őszinte is. Időnként szétszórt.

xxx


Haj: Barna
Szem: Kék
Különleges ismertető: Nincs
Pár szó a kinézetemről: Rengeteget mosolygok, ilyenkor jól látni a mosolygógödröcskéim. Hajam általában kiengedve hordom. Sokszor megfordulok az edzőteremben, meg vagyok elégedve a külsőmmel. Fontos számomra a divat, stílusom kissé elegáns.

Louise Kerr





Történetem



Édesanyám hamar elvesztettem, apám nevelt, s az idő teltével kaptam egy mostohát is, akit nagyon kedveltem. Nem volt okom panaszra, édesapám elkényeztetett, bár amire a legnagyobb szükségem lett volna, sosem kaptam meg. A törődés. Megszámlálni sem tudom, hány módon próbáltam felhívni magamra a figyelmét, de soha nem hallott meg. Szép lassan beletörődtem, elhidegültünk egymástól. Persze megértettem, egy sikeres üzletembernek rengeteget kell dolgoznia.
-----------------------------------------------
A sűrű esőtől bőrig ázva, üveges tekintettel sétáltam Anglia egyik kietlen tengerpartján. Erős szél tépte a hajam, miközben a tenger hatalmas hullámai ostromolták, a még náluk is hatalmasabb sziklákat. Nem tudtam merre megyek, bár ez akkor nem is számított, szinte semmit nem láttam, a vihar elmosott mindent, a kezemre, s ruhámra száradt vérrel együtt.

Néhány órával korábban
Napok óta nem láttam apámat, üzleti úton volt. Aznap estére vártam haza. Bár Ön- és közveszélyes vagyok a konyhában, de szerettem volna a kedvencét én magam elkészíteni, hogy együtt vacsorázhasson a család. Várakozással és izgalommal megtelve robbantam hát be a konyhába, kihessegettem az ott tevékenykedő alkalmazottakat, kisajátítva ezzel a helyiséget.
Belemerültem a munkába, még a fejem búbja is lisztes volt és tojásos, közben az egyik kedvenc zenémre mozgattam a csípőm, egy helyben táncolva, miközben dúdolgattam. Néhány perccel ezután szakadt vége az idilli életemnek.
Jenna, apám kedvese sietett be a konyhába zihálva, arcom erősen kezeibe fogta, s tekintetét szemeimbe véste.
- Nagyon figyelj rám! Ne kérdezz, csak tedd, amit mondok! – rövid szünetet tartott, majd folytatta – Rohanj a hátsó bejárathoz, szállj fel az első buszra és tűnj el, amilyen messze csak tudsz! – fogalmam sem volt miről hablatyol, de a szemében őszinte félelmet láttam – Én hozom a pisztolyt. – tette hozzá alig hallhatóan, elengedett és sietve elindult az ajtó felé, míg én értetlenül pislogtam utána a lisztes dobozzal a kezemben. A következő másodpercekről csak képek maradtak meg, egy férfi lép be hozzánk, Jenna megtorpan, a férfi elkapja őt, megragadja a fejét, egy hatalmas reccsenés, Jenna holtan zuhan a földre, majd az idegen felém indul.
Lassan, határozott léptekkel, rezzenéstelen arccal közeledett felém. Tekintetem Jenna holttestére fagyott néhány pillanatra, lábaim a földbe gyökereztek, de a hirtelen jött sokknál nagyobb volt az életösztönöm. Gyorsan történt minden, fel sem fogtam mi zajlik körülöttem, de nem volt időm kérdésekre, a férfi egy fegyvert húzott elő a kabátja alól. Önkéntelenül cselekedtem, még mielőtt rám szegezhette volna, hogy talán fejbe lőjjön, a kezeim közt szorongatott dobozból az összes lisztet az arcába öntöttem, felkaptam a konyhapultról az első kést, ami a kezembe akadt és a nyakába döftem. Ám ő sem volt tétlen, mikor szemei megteltek liszttel, meghúzta a ravaszt, s a pisztoly elsült. Hála az égnek csak a felkarom súrolta, de nem lett komolyabb bajom.
Élettelenül zuhantam térdeimre, majd összekuporodtam, kezeimmel átfonva lábaim. A konyha vérben úszott. Nem értettem semmit.
Mikor apám hazaért, kénytelen volt beavatni. Nem egyszerű üzletember, maffiózó. Kihúzta a gyufát valakinél, s ezzel akarták őt figyelmeztetni, hogy golyót kap a fejébe a kicsi lánya. Ezután fél év menekülés következett, életem legnehezebb időszaka, az állandó készenlét. Alig voltam 17, de pontosan tudtam milyen érzés úgy lefeküdni aludni, vagy elmenni bárhova, hogy jó eséllyel az az utolsó dolog, amit életemben teszek. Megtanultam a pillanatnak élni.
Haragudtam apámra, utáltam őt, tönkre tette az életem, meg kellett ölnöm egy embert, de a legfájóbb mégis az volt, hogy ellökött magától, épp mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá. Tudom, hogy azért tette, hogy megvédjen, de egyedül, a nagy világban, nem tudva hogy vadásznak-e még rád? Rettenetes.
Apu túl sok pénzt nem küldött, így abból kellett megélnem, ami épp akadt. Főként táncoltam, éjszakai bárokban. Persze nem volt egy álom meló, de egész jól fizetett és hozzá lehetett szokni.
A hónapok teltével egyre fullasztóbb volt ez az átmeneti állapot. Nem bírtam tovább, nem akartam tovább, eleget futottam. Ideje volt megállni és szembe nézni a sorsommal, nem félek tőle.





A hozzászólást Louise Kerr összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07, 2013 8:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
James Cook
Admin
Admin
James Cook


Hozzászólások száma : 38

Louise Kerr Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louise Kerr   Louise Kerr EmptyHétf. Jan. 28, 2013 2:08 pm

Kedves Louise "Lulu" Kerr



Elfogadva!

Mivel szőrös szívű vagyok, ezért annyi kikötésem lenne, a meneküléssel telt fél évről írj nekem pár mondatot. A kék színt addig megkapod ajándékba, foglalj pofit és jó játékot

A Kapitány!

Vissza az elejére Go down
 
Louise Kerr
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: