We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Henderson; Faith Mac_co10




Henderson; Faith Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Henderson; Faith EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Henderson; Faith EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Henderson; Faith EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Henderson; Faith EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Henderson; Faith EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Henderson; Faith EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Henderson; Faith EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Henderson; Faith EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Henderson; Faith EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Henderson; Faith

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Faith Henderson
Diák
Diák
Faith Henderson


Hozzászólások száma : 1

Henderson; Faith Empty
TémanyitásTárgy: Henderson; Faith   Henderson; Faith EmptySzer. Jan. 30, 2013 5:16 pm









Becenevek: Faith, Fai
Kor: 17
Foglalkozás: tanuló
Iskola: Roundview?
Év: 3
Csoport: Diák
Play by: Emma Roberts

xxx


Szeret: regények; horror; kisállatok; csend; zene; cigi
Nem szeret: átverés; csalás; megalázás; kígyók; pletyka
Titkok: cigizik, szülei engedélye ellenére
Pár szóban rólam: Édesanyám tanított valami az életről. Olyan mint egy folyó: néhol vad, és azt hiszed megfulladsz, máskor szelíd és boldog vagy. De a folyónak is van vége, mint az életnek.
Az iskolai hierarchia alján csücsülök valahol. Én vagyok az a furcsa lány, sebhellyel a kezén. Tudod aki röhög a horror filmeken. Általában ezeket hallom, ha elmegyek a folyosón. Nem érdekelnek igazából, csak ha valami bajok van, a szemembe mondják ne pedig a hátamnak, ami egy 10 kb-os táskát próbál megtartani. Többet nem tudok magamról mondani. Nézz rá egy átlag emberre, aztán rám. Ha találtál különbséget légyszi szólj, mert a listám üresen áll. Várj, megbízhatok benned, mert lenne egy titkom, mit senki se tud. Van egy szál cigid? Nem épp a legjobb tudom, főleg olyannak akinek a szülei a rákkutatásban dolgoznak. Na de van?

xxx


Haj:mikor vörös, mikor barna, per pillanat az utóbbi
Szem: zöld
Különleges ismertető: égés a karomon; csúnya történet
Pár szó a kinézetemről: Az átlagosok táborát növelve, beleolvadok a környezetembe. Hiába szeretek feltűnően színes ruhákat hordani, nem leszek az a személy, aki ki fog tűnni a tömegből. Ha rám nézel, lenézel. 164 centimmel elveszek a diákhullámban, és a szekrénynek csapódva végzem. Talán arról ismersz fel igazán, hogy egy hatalmas égés folt van a bal karomon. Ne csúfolj ki, ez van. Hajam színét mindig válogatom barnából vörösbe. Jól esik és kész, nem érdekel a véleményed. Piercing, nope, tetoválás...hát ezen gondolkodtam. Igazából már régen tervezek egyet...talán később

Faith Henderson





Történetem




hozott előtörténet innen; snowparadise.hungarianforum.net - Roslyn Casebolt


-Életemben nem voltam még ennyire csalódott. - mondta anyám, közben a konyhába menetelt, én pedig követtem, már azért is mert tudni akarom az okot...Most biztos kérdezed, hogy mi történt, és ha valami borzalma,s, biztos csak olyannak állítom be, hogy úgy fessen, én szenvedtem a legjobban. De ha jobban megnézzük, kiderül, hogy nekem van igazam. Kezdjük az elején...

-Anya, csak egy mozi lenne. Nem kérek többet! - már elegem lett abból, hogy a pórázom túl szoros. Persze ő mindezt a "nevelési" módszerébe számította. A veszekedésünk sokáig folyt, majdnem odáig fajult, hogy elköltöztem. Bár a rám kiszabott büntetés felér egy ilyennel, de ezt hagyjuk a később.
-Roslyn, ne soroljam, hogy memyni pénzem fektettem beléd, ezen a héten. Nagy vonalakban, 134 font. Tudod mennyit kell nekem ezért dolgozni? - hangja egyre feljebb szökött. Ekkor történt az, amit nem vártam. Svájcba küldött. Komolyan?! Azt mondta, van arra egy tökéletes hotel, ahol apám az egyik karbantartós. Nem érteném, ha nem lennék tisztában anyám gondolat menetével. Korábban elváltak a szüleim, így én Bolton-ban maradtam anyával, Írt nekünk leveleket, mindenegyes levél máshonnan jött. Így jobban belegondolva, az utolsó Svájcból.
-Szóval elküldesz. Rendben. És az iskola? Vagy oda se kell járnom?
-Magántanárod lesz, mellette beíratlak egy sítanfolyamra, vagy snowboard tanfolyamra. Mellesleg apád szerzett ott egy állást, szóval nyugodt lehetsz, lesz mivel elfoglalnod magad...- lazán vállat vont. És most vagyunk a konyhában, ahol nem töltöttem többet ott 3 percnél.

Nem rohantam fel a szobámba. Nyugodtan lépkedtem felfelé a lépcsőn, de dühös voltam. Anyámra és a hülye módszereire, apára, hogy elment, és magamra is valamilyen szinten, hogy voltam. Tudtam, hogy anya nem fog enyhíteni semmin, és biztos vagyok benne, hogy már a repülőjegyek is meg vannak rendelve.
Nem tehetek mást, pakolok.
-Haragszol? - ez a kérdés, olyan fél órával később hangzott fel, amikor anya feljött segíteni, és hozott egy pohár forrócsokit. Kiengesztelés, tudtam jól...Még sokáig pakoltunk, együtt nevettünk. Igen hamar kibékültünk, és nem is számítottam, hogy ilyen hamar megleszünk. Amíg...
-A géped holnap délután indul...- törte meg a csendet, ami egy percre mindkettőnkbe belefojtotta a szót.
-Gondoltam...- elég volt belőle ennyi. Holnap indulok. Svájc várj, egy időre egy pénzköltő fruska lesz ám nagy púp a hátadon


Vissza az elejére Go down
Grace Violet
Admin
Admin
Grace Violet


Hozzászólások száma : 38
Age : 26
Tartózkodási hely : Bristol

Henderson; Faith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henderson; Faith   Henderson; Faith EmptySzer. Jan. 30, 2013 6:42 pm


Elfogadva!

Nahát, nahát, nahát, végre nem egy drogos partikirálylány! Egyefene a cigit elnézzük, menj foglalózni, és jó játékokat kívánok (ehemm, ehemm, akár velem is )!
Vissza az elejére Go down
 
Henderson; Faith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: