We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Grace & Milo Mac_co10




Grace & Milo Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Grace & Milo EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Grace & Milo EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Grace & Milo EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Grace & Milo EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Grace & Milo EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Grace & Milo EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Grace & Milo EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Grace & Milo EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Grace & Milo EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Grace & Milo

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Grace Violet
Admin
Admin
Grace Violet


Hozzászólások száma : 38
Age : 26
Tartózkodási hely : Bristol

Grace & Milo Empty
TémanyitásTárgy: Grace & Milo   Grace & Milo EmptySzomb. Feb. 02, 2013 5:33 pm



582 WORDS
TAGGED FOR MILO
OUTFIT HERE @WWW

Igazán, csak azt akarom mondani, hogy „Atyaúristen Minnie, befognád csak egyetlen, kibaszott pillanatra és megennéd végre azt a rohadt joghurtot helyette??”. Szerintem embertelen, hogy milyen keveset eszik. És csak mondja, mondja, mondja, a joghurt meg szépen lassan cseppfolyóssá olvad, ahogy figyelem a poharat. Magam elé nézek, a tálcám mellett kocogtatom a ceruzával a füzetemet, azt az elátkozott lapot, amin valahogy semmi használhatót nem sikerült megörökítenem. Minden olyan borzalmasan sután fest. Ügyetlen vagyok. Megvan hozzá a képzeletem, de nem tudom lemásolni a fejemben kergetőző képeket. Idegesítő. Ha egyedül rajtam múlik – és ki máson múlna? -, ezekből a tervekből a végén még semmi nem lesz. Az én lelkemen fog száradni a suli darab bukása. A gondolattól a gyomrom is görcsbe áll, mire látványosan eltolom magam elől a tálcát a kajával együtt, pedig eszem ágában sincs szolidaritásból nem enni Minnie mellett, de most nem megy. Még alig telt el öt perc az ebédszünetből, alig ettem talán öt kanállal a levesemből, és nem megy.
Rég elvesztettem már a fonalat, miről is beszél ez a lány már megint ilyen undorral a hangjában, kedvetlenül figyelem az ákombákomjaimat, amik nem tartanak sehova sem. Persze ilyesmiről nem lehet beszélni Minnie-vel, mert a legkevésbé sem érdekli, hogy mi történik a dráma klubban. Ha mondjuk arról lenne szó, hogy milyen ruhában kell mások elé lépnie…az érdekelné, de eszem ágában sincs belerángatni a darabba. Szeretem, de kő kövön nem maradna.
- Grace, figyelsz te egyáltalán?
Nem, nem igazán. Szórakozottan bólogatok, ennyi mindenesetre elég is, hogy szó ne érje a ház elejét. Legalább a kérdést felfogom, ha mást nem is. Nekem annál sokkal égetőbb a problémám, mint az, hogy mi szárítja ki a hajamat. Kit érdekel a hajam? Nem mintha túl sok mindent tudnék kezdeni az enyémmel, úgyhogy ennyit erről. Sírni szeretnék. Sikítani, toporzékolni, vagy helyette inkább egy varázspálcát, amivel azt hívok életre, amit csak szeretnék…mennyivel egyszerűbb lenne minden! Már rég kész lennének a díszletek. És a jelmezek. Ez utóbbi viszont még mindig a kisebb probléma. Hogy lehet, hogy mindenkinek csak a szája jár, nem a keze?
Nem bánnám, ha nem rajtam csattanna minden, de már megszoktam. Túlságosan is érdekel. Mások nem aggódnak ennyit rajta, de engem érdekel, azt akarom, hogy jó legyen, és kész. Frusztráltan zongorázok az asztalon, és a semmibe meredek, ahelyett, hogy tényleg leghalványabb jelét is adnám annak, hogy valakivel egyoldalú beszélgetést folytatok. Aztán rájövök, hogy nem is igazán a semmibe meredek. Nem. Én egy bizonyos valakire meredek. Egy bizonyos valakire, aki meglehetősen lelkesen firkál maga is valamire az orra előtt, hogy alig látni az arcát, de én bizony tudom, hogy kicsoda. Megvan ez a kellemetlen szokásom, amivel általában a frászt hozom mindenkire – előszeretettel képzelem azt, hogy nemzetközi kém vagyok. Ne nevess, jó? Az a lényege, csak annyi, hogy szeretem figyelni az embereket, és random dolgokat megjegyezni róluk. A nevüket, hogy melyik évfolyamba járnak, hogy mit szoktak enni a menzán, hogy milyen fura, vagy nem fura ruhákat hordanak, milyen hangos és milyen zene szűrődik ki a fülesükből, mit titkolhatnak…és a többi. Jó, jó, egy ekkora iskolában ez nyilván nem nagy kunszt, szinte mindenki tudja mindenki nevét, még ha úgy tesz, mintha nem is tudná…titkokat is nehéz itt tartani. De nem lehetetlen. Én már csak tudom.
- Minnie? Találkozunk órán, jó? – azzal felkapva a cuccomat, a tálcát ott hagyva, faképnél hagyom a lányt, aki szinte még a mondatát sem tudja befejezni, és úgy indulok meg Milo felé, mint aki legalábbis háborúba vonul. Ha már kémnő vagyok, miért is ne?
- Szia! – a legelbűvölőbb Grace-mosolyomat igyekszem bevetni, miközben leülök vele szemben kérdés nélkül.
Vissza az elejére Go down
Milo D. Howland
Diák
Diák
Milo D. Howland


Hozzászólások száma : 3

Grace & Milo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grace & Milo   Grace & Milo EmptySzomb. Feb. 09, 2013 10:50 pm




now your nightmare comes to life.


Annyi ember vett körül, hogy egy kicsit halálra rémültem…

Meg sem kellene lepődnöm, négy éve járok ebbe az iskolába, egy egyszerű ebédszünet miatt már igazán nem kéne pánikrohamot kapnom, és mégis minden egyes nap, minden egyes alkalommal kis híján rosszul leszek, mikor belépek az ebédlőbe.
Mivel egyszerűen nem bírom a tömeget, csengetés után legtöbbször a terem ajtajában szobrozva várom meg, hogy a diáksereg, mint a menekülő gazellacsorda elrobogjon előttem a folyosón, majd miután vége a lökdösődésnek és tolongásnak, és már csak néhány ember lézeng a szekrénysorok között, akkor veszek erőt magamon, és indulok el én is a cél felé. Ez nem épp a legjobb taktika, ha az ember szeret válogatni a menzakaja kínálatából, vagy mondjuk az ülőhelyek között, de nekem sohasem voltak ilyen luxus igényeim, úgyhogy ráérős léptekkel markoltam fel egy tálcát, és álltam be a sorba.
A neheze viszont még csak most következik; kiválasztani, hogy mi az, amit megeszel, vagy épp mit hagysz ott az asztalon, nem nehéz, de kiválasztani, hogy ki mellé ülj le, na az már kihívás. Én, ha tehetem, akkor egyedül ebédelek, és tulajdonképpen még szerencsésnek is mondhatom magam, mert viszonylag kevesen szoktak lehuppanni mellém, hogy beszélgessek velük, ettől függetlenül még nem egyszerű szabad asztalt, vagy szimpatikus társaságot találni.
Egyetlen előnye a későn érkezésnek, hogy sokan végeznek, mire te egyáltalán eldöntöd, hogy mit kérsz, és nagyon úgy látszott, hogy a szerencse ma az én oldalamon áll, ugyanis a felhozatal igencsak silánynak bizonyult, így a szokottabbnál gyorsabban fejezte be mindenki az ebédet, és hagyta magára a tálcáját.

Egy rövidke pillanatig csak álltam két szabad asztal között, mérlegeltem, hogy melyikkel járok jobban, végül azt választottam, ahol kevesebb volt a szemét. Úgy tűnik, hogy minél rosszabb a kaja, az emberek annál kevésbé veszik a fáradtságot, hogy eltakarítsanak maguk után.
Arrébb lökdöstem a sültkrumpli-maradványokat és néhány üres papírtányért, aztán letelepedtem a székre és előkotortam a történelem füzetem és néhány tollat. Egy darabig csak ültem fölötte, és a diákokat figyeltem, akik kisebb-nagyobb csoportokba verődve kuporogtak a székeiken, valószínűleg aktuális témákról fecsegnek. Nem tudtam volna megmondani, hogy épp mik az aktuális témák, sem azt, hogy miről lehet egyáltalán csacsogni… egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor csatlakozott valaki hozzám ebédnél az utóbbi időben, és nem fogynának el az ujjaim.
Apró fejcsóválás után visszatérek a valós világba és unottan lapozgatva a füzetet megkeresem a legutóbbi anyagrészt. Hiába fenyeget vészesen a következő teszt, nem tudom rávenni magam, hogy leüljek és megtanuljam az anyagot, így most is, mint mindig apró ábrákat kezdek rajzolgatni az évszámok mellé, hogy megjegyezzem őket. Nem a leghatásosabb megoldás, de tíz évszámból átlagosan három-négy megragad, és az már több, mint a semmi.
Épp egy aprócska tank bombázza az ellenséges területeket a második világháborús jegyzetem margóján, mikor valaki lehuppan velem szembe, és rám köszön. Rá emelem a tekintetem, és először egészen biztos vagyok benne, hogy tévedés történt, ám a lánynak esze ágában sincs bocsánatot kérni, hogy összekevert valakivel, és tovább állni, ó nem, határozottan maradni akar, bennem pedig tudatosul, hogy áldozat lettem.
- Öhm… - zavartan nézek hol rá, hol vissza a jegyzeteimbe – Szia.
Hiába igyekszem kerülni a tekintetét, érzem, ahogy a mosolygó szemei szinte lyukat égetnek a bőrömbe, és ez arra késztet, hogyha csak lopva is, de rá pillantsak néhányszor.




words: 529 outfit: here. tag: Gracie notes: bocsánat, hogy csak most


brought to you by kristen loves you! of atf.

Vissza az elejére Go down
Grace Violet
Admin
Admin
Grace Violet


Hozzászólások száma : 38
Age : 26
Tartózkodási hely : Bristol

Grace & Milo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grace & Milo   Grace & Milo EmptyHétf. Feb. 11, 2013 6:51 pm



582 WORDS
TAGGED FOR MILO
OUTFIT HERE @WWW

Néha elgondolkodom, hogy az emberek miért hiszik rólam azt, hogy népszerű vagyok. Vagyis…inkább miért hiszik el? Miért elég nekik az, hogy Minnie-vel az önjelölt méhkirálynővel lógok, meg Livvel, aki valójában akármelyik iskolai csoportban megtalálná a helyét, ha akarná? Én viszont egyértelműen más vagyok. Én tanulok. És szeretem a dráma csoportot. Szeretem a stréber, és igenis szeretem a furcsa dolgokat is. Én tudom, hogy más vagyok, néha viszont az az érzésem, hogy másoknak fogalmuk sincs arról, hogy ki vagyok én, mit szeretek, és mire vagyok képes. Nem tudom, hogy ez így oké-e. Nem tudom, hogy akarom-e, hogy így legyen. De hogy mondhatnám el nekik, amikor az egyik legfontosabb dolgot nem szabadna elárulnom soha senkinek? Még csak soha nem járt nálunk senki sem, mióta tavaly visszajöhettem a suliba. Nem szabadna ilyen telhetetlennek lennem. Ugye nem?
Ilyen hülyeségeken agyalok megint, miközben vigyorogva bámulok vissza Milora, mert…vajon tudja, hogy ki vagyok, még úgy felszínesen is, vagy halvány lila gőze sincs, és legszívesebben azonnal menekülőre fogná a dolgot? Nem tudnám hibáztatni érte. De mindezekkel együtt azt sajnos nem engedhetem meg neki. Mert én bizony tudom, hogy Milo Howlandnak hívják, hogy végzős, de ami most itt nekünk a legfontosabb: hogy messze leköröz, ha a kézügyességünkről van szó.
- Milo, ugye? – tettem a hülyét, mert ha valószínűleg előadnám neki, hogy márpedig ő is azon emberek közé tartozik, akiket random meg szoktam figyelni, tuti elcseszem a két perccel ezelőtt még nem is létezett mestertervemet. A terv most már viszont nagyon is él, és eszem ágában sincs elszúrni. Úgy érzem most, hogy ez az egyetlen esélyem van arra, hogy kimásszak ebből a slamasztikából és a tengernyi feladatomból, amiket természetesen mind önkéntesen vállaltam, de nem szégyen, ha bevallom, hogy segítségre van szükségem. Jobban bízok ugyan abban, amit én csinálok, de ha egyszer bebizonyosodott, hogy nem megy ez nekem olyan jól…? Nem hagyom, hogy a büszkeségem a projekt minőségének rovására menjen.
– A nevem Grace Violet, gondolom nem ismersz, de…de úgy hallottam, hogy elég ügyesen bánsz a ceruzákkal és tollakkal, úgyhogy reméltem, hogy segítesz nekem. Illetve a dráma csoportnak. Nem lenne olyan nagy dolog…annyira. Meggyűlt a bajom a díszletekkel. Azt hiszem egy kissé béna vagyok hozzá…nem kell csatlakoznod hozzánk, vagy ilyesmi, de nagyon jól jönne egy segítő kéz – minek is köntörfalaznék, valószínűleg pontosan érzi, hogy nem ártatlanul fecserészni ültem le ilyen határozottan épp az ő magányos asztalához. Az ölemben a mutatóujjaimat a középsőre kulcsolom, és nagyon igyekszem levakarni a vigyort a képemről, mielőtt még ijesztő lennék. Őszintén kétségbeesettnek szeretnék látszani, hogy lássa ő is, nem lenne szép dolog nemet mondania…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Grace & Milo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grace & Milo   Grace & Milo Empty

Vissza az elejére Go down
 
Grace & Milo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Milo D. Howland
» Grace Violet Blood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Roundview Középiskola-
Ugrás: