We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


take my hand and pull me next to you | marcie && zack Mac_co10




take my hand and pull me next to you | marcie && zack Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
take my hand and pull me next to you | marcie && zack EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
take my hand and pull me next to you | marcie && zack EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
take my hand and pull me next to you | marcie && zack EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
take my hand and pull me next to you | marcie && zack EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
take my hand and pull me next to you | marcie && zack EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
take my hand and pull me next to you | marcie && zack EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
take my hand and pull me next to you | marcie && zack EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
take my hand and pull me next to you | marcie && zack EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
take my hand and pull me next to you | marcie && zack EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 take my hand and pull me next to you | marcie && zack

Go down 
SzerzőÜzenet
Zachery Selby
Felnőtt
Felnőtt
Zachery Selby


Hozzászólások száma : 15

take my hand and pull me next to you | marcie && zack Empty
TémanyitásTárgy: take my hand and pull me next to you | marcie && zack   take my hand and pull me next to you | marcie && zack EmptySzer. Feb. 27, 2013 6:57 pm

Az utóbbi pár napban elég szétszórt voltam. Legalább is én így éreztem magam, és azt is pontosan tudtam, hogy miért volt így. Szinte csak körülötte jártak a gondolataim, és azokon az alkalmakon, amikor találkoztunk. Alig telt el egy hét azóta, hogy összefutottunk a parkban, de már alig vártam a ma délutánt. Tisztában voltam azzal, hogy nem helyes, amit csinálok, de… nem nagyon tudtam kiverni őt a fejemből. És ha a gondolataim úgy is körülötte járna, akkor tulajdonképpen találkozhatunk is, nem?

Pontosan azért hívtam őt fel tegnap délután, és beszéltem meg, hogy ma menjünk el valahová. Nem akartam még haza is menni, mert azzal elment volna egy csomó idő, és nem akartam indokokat keresni, hogy miért megyek bárhová is. Bár… szerintem az se érdekelte volna nagyon Sandyt, ha azt mondom, hogy találkozok valakivel. Mielőtt elindultam volna, még megmostam a fogamat, és belepillantottam a tükörbe, és újra csak az jutott eszembe, hogy nem értem őt, amiért… Azért.

Mivel ma szinte egész nap esett az eső, ezért reggelről autóval jöttem, és… azt hiszem, hogyez egyértelműen jó döntés volt, mivel még mindig szemerkélt, bár már közel sem annyira, mint előtte. Kerestem parkolóhelyet a cukrászdával párhuzamos utcában, aztán egy pillanatig még csak a kocsiban várakoztam, mert úgy éreztem, hogy túl korán érkeztem. De pár perc után ki is szálltam, és óvatosan megfogtam a virágot, amit neki hoztam, és odasétáltam.

- Szia…
- elmosolyodtam, amikor megláttam, és lehajolva egy apró puszit nyomtam az arcára. – Menjünk be… - intettem a fejemmel az ajtó felé, és mutattam, hogy menjen előre. Tisztában voltam vele, hogy nekem kellene előre mennem, de nem akartam, hogy meglássa a virágot, ezért engedtem előre. – Szerintem… - körbepillantottam, és az egyik kis eldugott sarok felé mutattam. – Menjünk oda, az… nyugisnak tűnik – bólintottam párat, és miután odaértünk, pici közelebb léptem hozzá. – Ezt… - közben óvatosan felé nyújtattam az egy vörös szál rózsát -, neked hoztam – elmosolyodtam, és kicsit félrebillentettem a fejemet. Reméltem, hogy nem utálja őket, és… azt is, hogy nem allergiás rájuk vagy ilyesmi. Mert… azt hiszem, hogy elég érdekes lett volna, ha pont olyan virágot hozok, amit nem szeret, vagy éppenséggel mondjuk beteg lesz tőle. De ezeket az aggodalmaimat inkább nem is mondtam ki. Csak… kíváncsian vártam, hogy tetszik-e neki egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
 
take my hand and pull me next to you | marcie && zack
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» now it's time to sail on | marcie & zack
» give me your heart | marcie & zachery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Központ-
Ugrás: