We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Daniel&Anne Mac_co10




Daniel&Anne Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Daniel&Anne EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Daniel&Anne EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Daniel&Anne EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Daniel&Anne EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Daniel&Anne EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Daniel&Anne EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Daniel&Anne EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Daniel&Anne EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Daniel&Anne EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Daniel&Anne

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anne Calder
Diák
Diák
Anne Calder


Hozzászólások száma : 14
Age : 28
Tartózkodási hely : Bristol

Daniel&Anne Empty
TémanyitásTárgy: Daniel&Anne   Daniel&Anne EmptyKedd Jan. 29, 2013 9:48 pm

Daniel&Anne
Rémes napom volt, pedig még csak a délutánnál tartottam. Reggel óta már túl voltam hat unalmas órán anyámmal is összevesztem. Nem szeretek vele vitázni, mert csak én vagyok neki. Szóval inkább csak eljöttem otthonról és gondoltam, kiszellőztetem fejem. Ez teljesen ellentétes a személyiségemmel, de ez az egyik dolog, ami teljesen le tud nyugtatni. Amikor sétálhatok egyedül és csak hallgatom a zenét… Teljesen kizárom a külvilágot és nem gondolok semmire. Nézem az embereket, ahogy sétálnak, beszélgetnek, nevetnek. Ám ma valahogy még ehhez sem volt igazán kedvem. Csak azért mentem ki, mert ha összeveszünk, általában ezt teszem. Így amikor elindultam, eldöntöttem, hogy nem azt az útvonalat választom, amit szoktam. Aztán, mint később gondoltam, nem bántam meg. Beugrottam egy ruhaboltba, mivel kellett valami új darab a hétvégi partira. Miközben nézelődtem egyszer csak megpillantottam egy feltűnően helyes srácot. Látszott rajta, hogy biztosan imádják a lányok. Azonnal megakadt rajta a szemem, nem tudtam szó nélkül elmenni mellette. Egyből azon kezdtem el gondolkodni, hogyan fűzzem meg, okozva ezzel egy jó kis befejezést a napomnak. Mivel semmi használható nem jutott az eszembe, kénytelen voltam „bevetni” az egyik legrosszabb dumát, amit valaha is hallottam, de próba-szerencse. Gyorsan megigazgattam a hajamat, tettem egy kis szájfényt az ajkaimra és a legszexisebb mosolyommal elé álltam.
- Szia! Tudnál nekem segíteni? A bátyámnak születésnapja lesz és szeretném neki megvenni ezt az inget, - emeltem fel a találomra kiválasztott ruhadarabot - de sajnos elfelejtetem megnézni a méretét és ránézésre a tiéd pont egyezik vele. Meg tennéd nekem, hogy felpróbálod? – mosolyogtam rá kacéran.
Na… ezt aztán jól meg csináltam. Gratulálok Anne, ezek után biztos van rá esélyed, hogy veled töltse az estét. Valószínűleg csak jól leégettem magam, de nem baj ez a srác megérte.
Vissza az elejére Go down
Daniel Parker
Diák
Diák
Daniel Parker


Hozzászólások száma : 14
Age : 29
Tartózkodási hely : Bristol

Daniel&Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel&Anne   Daniel&Anne EmptySzer. Jan. 30, 2013 4:03 pm

Anne and Dan


Ez a nap is ugyanolyannak indult, mint a többi. Kilátástalannak, és zavarosnak. Engem ez már nem zavar, hiszen jó két éve ez megy már, kénytelen voltam hozzászokni. Ébredéskor halványlila gőzöm sincs arról, hogy mit fogok aznap csinálni, kikkel leszek, másnap kinél ébredek, esetleg ki ébred mellettem. Sajnálatos módon hétnaponként a suli belerondít ebbe a jó kis napirendbe, kivéve, persze ha ellógom a napot. Úgysem tudja meg senki, az ál-baráti körömben akad néhány srác, aki előszeretettel osztogat hamis orvosi igazolást egy kevéske kenőpénz ellenében, én pedig előszeretettel használom ezt ki. Persze, a hülye tanárok néha az igazolást is elfelejtik elkérni, néha úgy érzem, észre sem vették, hogy nem voltam ott. Ezzel ellentétben a lányok nagyon is észreveszik, ezért a visszatérésem napján legalább ezren rohamoznak meg, hogy az állapotom felől érdeklődjenek. Egy-két gyökér bármit megadna ilyen életért, de én már kezdem unni, hogy körülugrálnak. Nem tudják felfogni, hogy hiába próbálkoznak, akkor sincs esélyük nálam.
A mai unalmasnak induló délelőttömön vásárolni indultam, szükségem volt néhány új felsőre. Évente egyszer megyek önszántamból ruhaüzletbe, máskor nincs rá szükség. Nem epedezem folyton új cuccokért, mint ahogy egy lány teszi, nekem elég az, ami van. Plusz kikapcsolódásként is jó, általában egy ruhaüzletben nem szokták zaklatni az embert mindenféle hülyeséggel.
Épp tanácstalan tekintettel meredtem az egyik fehér felsőre, keresve azon a méretezést, mikor egy lány, aki azelőtt igencsak feltűnően megbámult, leszólított.
- Ó, hogyne. – vigyorodtam el, majd le is kaptam az éppen rajtam levő fekete pólót, s kivettem a lány kezéből az inget. – Bár ha megfogadsz egy jó tanácsot, akkor nem ezt veszed meg a bátyádnak. Fix, hogy nekiállnék sírni, ha nekem ajándékoznának ilyesmit. –röhögtem el magam, majd belebújtam a rémes, piros kockás ingbe. Természetesen rögtön több női szempárt éreztem magamon, de ez cseppet sem zavart.



288;; lwwy;;
Vissza az elejére Go down
Anne Calder
Diák
Diák
Anne Calder


Hozzászólások száma : 14
Age : 28
Tartózkodási hely : Bristol

Daniel&Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel&Anne   Daniel&Anne EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 11:51 pm

Daniel&Anne
Igazából már az első pillanattól ismerős volt, és ahogy egyre többet legeltettem rajta a szemem, rájöttem, hogy tudom ki ő. Daniel. Már elég sokat hallottam róla és a lányokhoz való hozzáállásáról, de személyesen még nem találkoztam vele. Őszintén szólva most hogy ráismertem csak még jobban akartam. Kár lett volna elszalasztani a lehetőséget. Hiszen ő olyan (amint mondták), aki nem igazán szereti megismerni a lányokat mielőtt ágyba viszi őket. Utána meg főleg nem. Ez pedig tökéletes lenne nekem, épp erre lenne szükségem. Akikkel az utóbbi időben voltam, általában nem fogták fel, hogy bár nő vagyok, de férfi erkölcsökkel. Csak egy alkalom! Semmi több. Találkozhatunk, beszélhetünk, de egyszerűen nem bírom azt elviselni, ha valaki le akar kötni, legalábbis nem kapcsolati értelemben.
Láttam rajta, hogy nem zavartatja magát, mikor a bolt kellős közepén levette magáról a pólót és az ott lévő lányok jó, hogy hasra nem estek. Sőt, még szerintem élvezte is a figyelmet, bár nem csodálom. Mielőtt begombolta volna azt a rémes inget volt időm alaposan végigmérni. Kidolgozott felsőteste szinte vonzotta a tekintetem. Már értem, miért áradoztak róla ennyit.
Nem vagyok beképzelt, de elég szemrevaló vagyok ahhoz, hogy válogathassak. Általában nem kell kezdeményeznem, de előfordult már és persze volt hogy visszautasítottak. Úgy hiszem, ezt nem kell majd így elkönyvelnem.
- Mellesleg – vigyorodtam el kajánul – nem terveztem, hogy megveszem, csak látni akartalak póló nélkül. Ha már itt tartunk… Nem lenne kedved felpróbálni egy nadrágot is? Ha gondolod, segíthetek. – mosolyodtam el, végignéztem rajta, majd egy célzó pillantás kíséretében megfogtam a kezét és behúztam az egyik próbafülkébe.
Vissza az elejére Go down
Daniel Parker
Diák
Diák
Daniel Parker


Hozzászólások száma : 14
Age : 29
Tartózkodási hely : Bristol

Daniel&Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel&Anne   Daniel&Anne EmptySzomb. Feb. 09, 2013 10:38 am

Anne and Dan


Mikor észrevettem a lányon, hogy rájött ki is vagyok, elvigyorodtam. Nem lepődtem meg, hiszen van olyan nap, amikor nem tudok kimenni az utcára anélkül, hogy ne ismerne fel minden csaj. Bár se jó hanggal, se színésztehetséggel nem rendelkeztem soha, mégis olyan, mintha sztár lennék. Sosem akartam hasonlítani azokra a buzi brit, vagy amerikai selyemfiúkra, akik három percen keresztül arról nyávognak, hogy melyik lányt akarják megszerezni. Szerintem együtt véve sem „éltek fel” annyi nőnemű egyént egész életükben, mint én két év alatt, de mindegy is, nem túlságosan érdekelnek. Amit én hallgatok, az ettől a cincogástól rohadt messze van.
- Valahogy éreztem. – nevettem fel a lány kijelentésén, és hagytam, hogy behúzzon egy próbafülkébe. Sosem volt még barátnőm, de ennek oka, egyáltalán nem az, hogy gyökér, stréber vagy későn érő vagyok. Egyszerűen nem bírom az elkötelezettségeket, világ életemben Anyukám volt az egyetlen nő, akit igazán tudtam szeretni. Na, meg az egyetlen ember is egyben. Nem tudok komolyan venni senkit, egy éjszakára, szórakozni jó, de utána már csak púp a hátamon. Volt már olyan csaj, aki nem bírta ezt felfogni, valahogy megszerezte a számom, és egész nap hívogatott. Nem tudtam eldönteni, hogy tényleg ennyire belém zúgott, vagy csak menőnek akar tűnni azzal, ha elhiteti, járunk, de nem is érdekelt. Kénytelen voltam telefonszámot változtatni.
- Ha szeretnéd, akkor még alsógatyát is próbálok a kedvedért. – kacsintottam a lányra kajánul elvigyorodva, és a fülke falához szorítottam. – Gondolom, nekem bemutatkozni nem kell, de nem ártana tudnom a te nevedet, szépségem. – néztem a szemébe afféle tipikus Danny-s mosollyal az arcomon. Ez általában minden csajt levesz a lábáról, még azt is, aki eredetileg nem velem akarta tölteni az éjszakát.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Daniel&Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel&Anne   Daniel&Anne Empty

Vissza az elejére Go down
 
Daniel&Anne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anne Calder
» Greg&Anne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Központ-
Ugrás: