We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Scott rezidencia Mac_co10




Scott rezidencia Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Scott rezidencia EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Scott rezidencia EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Scott rezidencia EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Scott rezidencia EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Scott rezidencia EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Scott rezidencia EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Scott rezidencia EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Scott rezidencia EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Scott rezidencia EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Scott rezidencia

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Charles Roberts
Diák
Diák
Charles Roberts


Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Bristol

Scott rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Scott rezidencia   Scott rezidencia EmptyPént. Szept. 13, 2013 11:46 am


MARA & CHARLIE

xxx / ruha / Elsőre




Kora reggel. Ez a napom legrosszabb része általában mindig. Valahogy utáltam már kiskorom óta... de végülis ki az aki nem? Mindig az volt, hogy reggel kelés, aztán készülődni és menni az iskolába vagy a különórára, ami éppen jött. Ma már nem így megy, hál istennek. Kicsit megnőttünk. Tegnap éjszaka elég nagy buláj volt a környéken egy kis kocsmaszerűségben, és hát egy picit beittunk. Aztán persze, mint mostanság mindig, megint csak Liz ölében kötöttem ki, majd mire kijózanodtunk, úgy döntöttünk nála töltsük az éjszakát. Ő lakott közelebb a bulihoz, most ez így jött. Besurrantunk az ajón, majd eltöntöttünk egy nagyon király éjszakát együtt... aztán ő lelépett reggel. De mért, és hova? Nem tudom.
Szerencsére nem voltak itthon már a szüleik, és ahogy elnéztem, teljesen egyedül voltam a házban. Viszont pechemre, nem néztem körül, arra már nem volt eszem. A fürdőszoba után a konyhába csoszogtam le valami innivaló után nézve. Kávét nem tudtam hol találom, egyedül voltam tehát ... még egyelőre felfedezőtúrán voltam.
-Cseszdmeg Liz...
Motyogtam magamba, miközben a hűtő ajtaját nyitottam ki és csuktam be. Aztán pedig a polcokat. Azt se tudom mit akarok... de jó. Végül azért öntöttem magamnak egy pohár tejet, azt megtaláltam, és azzal a kezembe leültem az asztalhoz, majd az ablakon bámultam kifelé. Nem tudtam, hogy most várjak vagy elmenjek... ígyis én leszek a hibás, ezek a nők! Sose jó nekik sehogy.
Kis üldögélés után lépteket hallottam, aki gazdája valószínűleg szintén a konyha felé tartott. Felálltam, a tejes poharat kicsit hátrébb toltam, magam mögé... ha valamelyik szülő az, akkor lehet megszívom...








MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Mara Scott
Diák
Diák
Mara Scott


Hozzászólások száma : 6
Age : 29
Tartózkodási hely : Bristol

Scott rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott rezidencia   Scott rezidencia EmptyPént. Szept. 13, 2013 4:28 pm

A tegnap estém elég jóra sikeredett. Igaz, kissé berúgtam, de hát ez van, ha elengedem magam. Mindegy is. Elég korán keltem fel, hisz a fejem majd szét robban. Egy ideig csak nagyokat sóhajtottam, majd a plafont bámultam, s próbáltam vissza emlékezi a tegnap éjszakára. Azt tudom, hogy nem a hugommal voltam, hisz ő nem igazán bír engem, s ez az érzés kölcsönös. Bár, nem tudom hogy jöttem haza, de nem is fogok most ezen gondolkodni.
Rápillantok az órára, ami a kis éjjel szekrényemen díszeleg, majd nyugodtan tér vissza a tekintetem a plafonra, tudva, hogy a szüleink már rég elmentek, s ha szerencsém van, akkor a hugom is lelépett. Egyedül vagyok a házban, s most örülök is neki. Kiszállok az ágyamból, majd vetek magamra egy pillantást. Nem is nézek ki annyira szörnyen, mint ahogy érzem magam. Na nem baj, majd egy erős kávé mindent megold.
Kilépek a szobámból, s leballagok a lépcsőn, hogy elérjem a konyhát. Lassú léptekkel haladok lefelé. Még a tegnap esti szerelésem van rajtam, de nem csinálok belőle nagy ügyet, hisz úgy sincs itthon senki, akkor meg minek öltözzek át. Amúgy is először majd le kell zuhanyoznom, s rendbe tenni magam.
A Konyhába érve kellemes meglepetés várt. Azt hittem, hogy egyedül vagyok, de tévedtem. Nem zavartatom magam, hisz otthon vagyok. Egy mosolyt küldök felé, majd megszólalok.
- Jó reggelt. Kávét?
Kérdezem meg tőle, miközben próbálkozom levenni a kávét a legfelső polcról, kisebb- nagyobb sikerrel. Mivel nem érem el, ezért megkérem a fiút, hogy segítsen nekem.
- Le tudnád nekem venni a kávét, kérlek?
Teszem fel a kérdést, majd odébb állok, hogy segíthessen rajtam
Vissza az elejére Go down
Charles Roberts
Diák
Diák
Charles Roberts


Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Bristol

Scott rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott rezidencia   Scott rezidencia EmptySzomb. Szept. 21, 2013 10:36 am


MARA & CHARLIE

xxx / ruha /^^




Szóval nem is gondoltam volna, hogy a nőmnél, akit még csak pár hete ismerek, mert ugye most költöztünk át ide, egyedül maradok az első itt töltött éjszakámon. Nem is túl beszámítható a csaj, de hát jól van, mindegy, majd valahogy elmegyek az ügyön. Annyira azért nem zavar, be kell vallanom. Viszont amikor már valaki felém kezd el tartani, kicsit megijedek.Mindig is utáltam a szülőket megismerni, mert általában egy kis ördögnek tartottak vagy éppen nem bírták elviselni azt, hogy a lányuknak ilyen pasija van. Sosem volt még senki, aki velem jól viszonyult volna...
A tejespoharat az asztalon hagyva arrébb lépek két lépést, majd kicsit fülelek. Semmi hangot nem hallok, de az ajtót majdnem rámnyissák. Kicsit hátralépek, majd elmosolyodom amikor meglátom a lányt. Tudtam, hogy van egy nővére, csak azt nem tudom, hogy hívják. Végül is, egész jól sült el a dolog...
-Reggelt. Fú, az jól esne, köszi.
Miközben elindul a kávéért, végigbámulom. Azta, de jól is néz ki... nem gondoltam volna... uff. Kicsit belemélyedtem a gondolataimba... jó hogy nem kezdett el a nyálam csorogni. A következő kérésére lettem figyelmes.
-Ahha, azonnal.
Odasiettem, majd egy apró mosolyt megejtve felnyúltam és levettem a kávét a polcról és odaadtam a kezébe. Belenéztem a szemébe, de nem mondtam semmit egy jó darabig, csak csodáltam. Pasiból vagyok vagy mi fene.
-Charles vagyok, de a barátaimnak csak Charlie.







MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Mara Scott
Diák
Diák
Mara Scott


Hozzászólások száma : 6
Age : 29
Tartózkodási hely : Bristol

Scott rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott rezidencia   Scott rezidencia EmptyHétf. Szept. 23, 2013 4:57 am

A konyhába érve meg volt a reggeli meglepetés. Gondolom ő Liz barája. Végig mértem őt, miközben a kávét vette le nekem. Nem rossz, sőt jó pasi, de egyenlőre a kávéval foglalkozom. Muszáj meginnom egy erős feketét, hogy a mai napot túléljem. Általában van már készítve kávé, de most úgy látom mindenkinek rossz éjszakája volt, s nem hagytak nekem. Mindegy is. Kicsit odébb állk, hogy le tudja venni, majd egy mosolyt küldök felé, s megszólalok.
- Köszönöm a segítséget.
Megköszönöm, majd már állok is neki csinálni a kávénkat, miközben hallgatom ahogy bemutatkozik nekem. Egy picit habozok, majd mikor már készül a kávé én is bemutatkozok neki.
- Mara vagyok, Liz nővére. Örvendek a szerencsének amúgy.
Teszem még hozzá, majd mikor kész a kávé oda adom az egyik bögrét a Charlie-nak bemutatkozott fiúnak. Végig a szemébe nézek. Túl jó pasi ő Liznek. Fut á egy gondolat az agyamon, hisz valljuk be, hogy ez igaz. Megfogom a bögrém, s kortyolok a meleg életmentő koffein bombámból, majd leülök az egyik székre.
- Szóval te vagy Liz pasija?
Kérdezem meg érdeklődve, majd még egyszer végig mérem, s csak egy elismerő mosoly jelenik meg az arcomon. Tudom, gonoszság lenne kikeszdeni vele, hisz a hugicám pasija, de a mai világban már minden szórakozás gonoszságnak számít, szóval ki tudja.
- Ülj le nyugodtan. Nem harapok.
Invitálom, hogy üljön le, hisz attól mert itt vagyok, attól érezze magát otthon. Sosem akadtam ki, ha valami új pasit találtam itthon egyedül.
Vissza az elejére Go down
Charles Roberts
Diák
Diák
Charles Roberts


Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Bristol

Scott rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott rezidencia   Scott rezidencia EmptyKedd Szept. 24, 2013 5:10 pm


MARA & CHARLIE

xxx / ruha /^^




Végig mosolygok, miközben átadom neki a kávét. Az egyik védjegyem... mármint nem a kávé lesegítése a polcról hanem a mosoly. Az a tipikus macsós félmosoly, aminek nem sok csaj tud ellenállni. De ami azt illeti, nem is bánom. Bólintok egyet, amikor megköszöni a dolgot, és leülök vissza egy székre.
-Én is nagyon örvendek. Nem tudtam, hogy Liznek ilyen szép nővére van.
A bók. Az a bók ami sosem maradhat le. Még néha becsúszik egy-kettő Liz mellett is, egy másik lánynak. Ez vagyok én. Nem vagyok egy nagy nőcsábász, mármint általában megbecsülöm azt, akiről érzem hogy ő is... szóval... na.
-Kösz a kávét. Életmentő. A tegnap este kicsit zúzós volt.
Kicsit elhúzom a számat. Nem nagyon drogozok, de néha becsúszik egy két tabletta vagy egy kis kokó, de semmi más... és most ez volt, meg még ittam is rá. Ezért. De ettől eltérően egész tűrhetően kialudtam magamat. Csak az a fránya másnaposság. Pfú.
-Jah, igen. Nemrég költözem ide, és... hát akkor ismertem meg a húgod.
Próbálom kieszelni hogy milyen is ez a tekintet. Vajon mi járhat a fejében? Ilyenkor úgy bánom, hogy nem vagyok gondolatolvasó. Szóval kortyolok egyet a kávémból.
-Szóóóval... te is buliztál tegnap? Amúgy hol sulizol?
Ez érdekelne. Mert hogy a Roundwiew-ban még nem láttam vagy csak elkerülte a figyelmemet, az holtbiztos. De egy ilyen csaj? Hogy tudná elkerülni? Le se veszem róla a szememet, figyelem, hallgatom és mosolygok. Százwattossan.







MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Mara Scott
Diák
Diák
Mara Scott


Hozzászólások száma : 6
Age : 29
Tartózkodási hely : Bristol

Scott rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott rezidencia   Scott rezidencia EmptySzer. Szept. 25, 2013 6:04 am

Szimpatikus nekem ez a pasi és még csinos is. Tökéletes. Gondolataimban minden féle dolog jelent meg, ami végett muszáj volt mosolyognom egyet. Kortyoltam a kávémből, miközben lábaim keresztbe tettem, s így néztem Charlie-ra. Végig a szemeit néztem, majd a bók hallatán egy elégedett mosoly jelent meg az arcomon.
- Köszönöm a bókot. Én meg nem tudtam, hogy Liznek ilyen sármos pasija van.
Bókolok, ha már ő is, s nem érdekel hogy a hugom pasija. Ő úgy sem szeret engem, s ott árt nekem ahol csak tud, ezért én is ártani fogok neki, ezt már eldöntöttem. Jó fej srácnak néz ki, s azok a szép szemei.
- Buliztatok?
Kérdezem, miközben még egy korty lecsúszik a torkomon,s már most érzem, hogy kezdek feltöltődni, vagy csak Charlie van rám ilyen hatással? Bele túrok a hajamba, s egyik kezem megtámasztom az asztalon s a tegnap estémre gondolok. Azt tudom, hogy sokat piáltunk meg pasiztam is, de nem sikerült senkit felszednem, bár jelen pillanatban örülök neki, hogy ketten vagyunk a lakásban.
- Liz nem is említette, hogy mostanában megismert volna valakit. Na, mindegy, így legalább személyesen ismerhetlek meg, s ennek kimondottan örülök. Eddig melyik városba laktál?
Érdeklődöm, s felállok a helyemről, hátat fordítva Charlie-nak, s engedek egy pohár vizet, hisz az alkohol eléggé kiszárított. Megfogadom, hogy soha többet nem keverem a pezsgőt a whiskyvel. Bár, az ilyen fogadalmak a legközelebbi buliig tartanak csak. Vissza kullogok a helyemre, s ismét leülök, a székem közelebb húzva Charlie-hoz.
- Igen. Muszáj volt már egy kicsit szórakoznom. Nagyon látszik rajtam a másnaposság?
Kérdezem, miközben egy kisebb mosoly jelenik meg az arcomon, s kék szemeimmel kérdőn nézek rá. Majd az iskoláról kérdez. Ez érthető is, hisz új gyerek a városban.
- Roundwiew-be járok és te?
Teszem fel a kölcsönös kérdést, s várom a válaszát, miközben hátra dőlök a széken. Liz nem érdekel, lesz ami lesz. Ha úgy van kedvem, akkor kikezdek vele. Abban nincs semmi rossz.
Vissza az elejére Go down
Charles Roberts
Diák
Diák
Charles Roberts


Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Bristol

Scott rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott rezidencia   Scott rezidencia EmptySzer. Okt. 02, 2013 10:11 am


MARA & CHARLIE

xxx / ruha /^^




Én a nagy nőcsábász persze nem hagyhatom, hogy egy ilyen csinos lány csak úgy mellettem legyen és még véletlenül se próbálkozzak be nála. Na jó, azért nem rögtön ugrok a kútba, csak szépen lassan, finoman érdeklődöm utána. Ki tudja.... bár azért aztán majd jönnének az ilyen rágalmazó dolgok, hogy "családba marad" meg stb...
-Ohh. Ezt nagyon megtisztelő hallani, köszönöm.
Ismét egy nagyon nagy vigyor, majd belekortyolok a kávémba és bólintok a követkző kérdésére. Kicsit homályos emlékek fűznek a tegnap estéhez, de azért a jó részek megmaradtak. Mint mindig. Ezt nagyon szeretem magamba. Na meg szeretem az olyan nőket is, akikkel tudok inni és nem mondják, hogy itt most álljak le.
-Jaaa. Nagyon király volt. De csak ha tehetném, buliznék. Sajnos ezt az iskola nem mindig engedi.
Lebiggyesztettem az ajkaimat, majd fürkészni kezdtem a lány arcát. Folyamatosan tartottam a szemkontaktust, nem voltam az a félős típus soha. Szerettem azon gondolkodni és szeretek is, hogy vajom most mi járhat a fejébe. Mit gondolhat rólam még azon kívül, hogy sármos vagyok.
-Nekem még téged sem említett, úgyhogy nem is lepődöm meg rajta, hogy nem mutatott be minket egymásnak. De most már ismerjük egymást szerencsére! Amúgy Londonban, csak a kishúgom miatt költöztünk ide. De már nem bánom..
Cinkos mosoly, ami szinte el sem maradhatna. Persze megszerettem ezt a helyet annak ellenére, hogy a barátaimat mind ott kellett hagynom. Itt gyorsan összeismerkedtem más emberekkel, sőt, nagyon gyorsan lettek barátaim. Ami persze nem baj... Kötvetlen vagyok és ha akarok valamit, akkor azt pedig úgyis megcsinálom. Ameddig ő felkel, én lehúzom a maradék kávét, közben persze jól megnézem magamnak hátulról Mara-t és mikor visszaül, figyelemmel kísérem a kérdésemre kapott választ.
-Csak egy kicsit, de még így is gyönyörű vagy.
Kacsintás és amikor azt mondja, hogy a Roundewiev-ba jár, az a bizonyos mosoly, megint csak a fülemig felszökik. Nem is gondoltam volna. Hogy kerülhette el eddig a figyelmemet?
-Jéé! Akkor királyság. Úgy tűnik, hogy akkor még annyit nem jártam be, hogy mindenkit megszemlékgessek. Egyszer sem láttalak még bent. Viszont remélem, ezután másként lesz majd...







MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Mara Scott
Diák
Diák
Mara Scott


Hozzászólások száma : 6
Age : 29
Tartózkodási hely : Bristol

Scott rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott rezidencia   Scott rezidencia EmptyVas. Okt. 06, 2013 9:32 am

Egy nagyot sóhajtok, hisz tényleg elég szarul érzem magam, de ez nem biztos hogy meglátszik rajtam. Jó megismerni Liz új pasiját, hisz nekem sosem mutat be senkit, de nem érdekel. Előbb vagy utóbb úgy is megismerem őket, vagy is jelen pillanatban Charlie-t. Az arcomon természetesen ott ül egy kis mosoly féle dolog, majd kortyolok a vizemből. Utálom ezt az állapotot, de ez van, ha az ember nem tudja hol a határ. Nem szólok hozzá, csak egy ideig elkalandozok a gondolataimmal, majd ismételten Charlie hangja zökkent ki, amire már reagáok, hisz még sem ülhetek itt csnedben, az unalmas lenne.
- Megértem. Én is szeretem a bulikat.
Bólintok, miközben hangomban egy kis pajkosság volt, s a szokásos féloldalias mosolyom jelent meg. Nem emlékszem az éjszakámra, de talán jobb is ez így, mert ahogy ismerem magam, tuti hogy megint csináltam valami olyat, amit nem szabadott volna. Csak ültem, majd keresztbe tettem a kezem, s végig Charlie szép szemeibe néztem. Kissé oldalra döntöttem a fejem. Jó lenne tudni, hogy mit gondol most. Nem is értem Liz miért hagyta őt itt egyedül.
- A lényeg, hogy most találkoztunk, s egy kicsit beszélgethetünk. A hugicámat meg mellőzzük egy kicsit, mert most nincs kedvem róla fecsegni.
Felelem egy kis mosoly kíséretében, teljesen higgadtan, miközben megiszom a maradék vizem.
- Szóval London. Szép hely. Miért? Volt amikor bántad, hogy ide költöztetek?
Kérdem, miközben egy kicsit összeráncolom a szemöldököm, majd kíváncsi tekintettel nézek rá, hisz meg kell tudnom egy -két apróságot róla. Meg amúgy is beszéljünk róla, mint rólam most. A megjegyzésére a kis mosolyom efyre erőteljesebb lett, majd egy pillanatra elnéztem a fiúról, s a talajt bámultam. Érzem, hogy megjelent egy kis pirulás az arcomon, de nem baj. Egy kis idő után ismét ránéztem, s megszólaltam megint.
- Ez kedves tőled, s örülök neki, hogy gyönyörűnek tartasz.
Felelem, miközben végig rá nézek, s igazán elcsodálkozom rajta, hogy nem találkoztunk mi már hamarabb.
- Mondjuk ez kölcsönös. Én sem láttalak még bent, de majd változtatunk a dolgokon. Bár a jó pasikat mindig észre veszem, de lehet, hogy már láttalak, csak nem volt időm megszólítani téged. De ez így kettesben jobb, mint a suliban. Nem gondolod?
Kérdezem meg tőle, hisz azért mégis jobban lehet beszélgetni, mint az iskolában.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Scott rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott rezidencia   Scott rezidencia Empty

Vissza az elejére Go down
 
Scott rezidencia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» eliza scott
» Mara Scott

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: BRISTOL :: Rezidenciák-
Ugrás: