We are young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome

2013, Bristol



Iskola, család, barátok, szenvedélyek, bulik, pia, drog, fű, cigaretta, szex. Bonyodalmak, izgalmak, veszély, vicces történetek, szívbemarkoló olykor megdöbbentő helyzetek, határok feszegetése, szülők ellen fordulás... lefekvés, majd másnap újrakezdés.


Nincs megállás.
A kérdés csak az: te milyen életet választasz magadnak?
Staff








Chat box

Statistics

Nő: 27 (5)
Férfi: 25 (4)
_____________

Diák: 33
Felnőtt: 8
Híresség: 4
Díler: 3
Kívülálló: 3
Mesélő: 1
Friends


Alex Deathwood Mac_co10




Alex Deathwood Iy8inetzk97pmgse73s7

Legutóbbi témák
» Csoportok
Alex Deathwood EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:40 pm by Alena Galocha

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Alex Deathwood EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:01 pm by Vendég

» Trouble Life
Alex Deathwood EmptySzomb. Jan. 11, 2014 12:07 pm by Vendég

» Arrow frpg
Alex Deathwood EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:39 am by Vendég

» The White Silence
Alex Deathwood EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:01 am by Vendég

» Ellyn Saint-Andree - coming soon...
Alex Deathwood EmptySzer. Dec. 11, 2013 3:21 pm by Ellyn Saint-Andree

» Könyvtár
Alex Deathwood EmptyHétf. Dec. 02, 2013 4:53 pm by Amanda Addams

» Theoriginalsfrpg
Alex Deathwood EmptyHétf. Nov. 04, 2013 7:00 pm by Vendég

» Asgard- World of Thor
Alex Deathwood EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:17 am by Vendég


 

 Alex Deathwood

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alex Deathwood
Diák
Diák
Alex Deathwood


Hozzászólások száma : 31

Alex Deathwood Empty
TémanyitásTárgy: Alex Deathwood   Alex Deathwood EmptySzer. Jan. 23, 2013 9:42 pm









Becenevek: Alex,Lexi,Lex,Sex(viccesebb kedvű részegeknél)
Kor: 16
Foglalkozás: Tanuló elvileg.
Iskola: Roundview fősuli
Év: 2
Csoport: Diák
Play by: Barbara Palvin

xxx


Szeret: Emberek agyára menés,éneklés,írás,rajzolás,fotózás,húgom,Hugo és csoki.
Nem szeret: Piálni,tépni,bármi amitől nem lehet teljesen tudatánál,macsók.
Titkok: Oda vagyok a cigifüstért, de nem cigizek. Skizofrén vagyok.
Pár szóban rólam: Én?Hát...Az a fajta vagyok,aki azért jár bulizni, hogy jót röhögjön a többieken. Ha bármi olyannal élek, ami elkábít akkor előjön a skizofréniám. És azt nem akarom. Nem vagyok egy jó gyerek, de rossz se. Szeretek egyedül lenni. Kimondottan rosszindulatú vagyok és gyakran udvariatlan is. Jól tanulok, pedig soha nincs rá időm és nem is törődök vele.Talán azért mert két ember IQ-jával rendelkezek.

xxx


Haj: Hosszú, szökés, barnás.
Szem: Kék.
Különleges ismertető: Egy tetkó a bal kézfejemen.
Pár szó a kinézetemről: Kicsi vagyok, olyan 155 cm körüli és alig 45 kiló. Nem vagyok anorexiás. Ezt azért leszögezném. Szeretek öltözködni, szóval általában jól megnézem, hogy mit veszek fel. A hajammal is szeretek ezt-azt csinálni, illetve festem is magam. Körülbelül a mellemig ér a hajam és a szemeim a kék szín árnyalatai közt változnak, a hangulatomtól függően.

Alex Deathwood





Történetem



"Sokan hiszik azt, hogy ismernek. Hogy tudják, ki vagyok. Az igazi énem. Pedig ez nem igaz… Nem szeretem, ha valótlant állítanak. Az olyan, mintha hazudnának. De a Halál igaz és megmásíthatatlan. A helyedben nem szállnék szembe velem.
Nem mintha olyan félelmetes volnék. A halálnak sem kellene félelmetesnek lennie. Csak el kéne fogadnia a gyarló emberi népnek, hogy meg fog történni. Nem tragédiaként, hanem az élet része ként megélni. Talán a japánok állnak ehhez a legközelebb… Vagy csak beletörődtek már, hogy nem tehetnek ellenem semmit és igyekeznek elfogadni. Mint valami betegesen eltorzul elméjű családtagot. Furcsa… Még soha senki sem gondolt családtagnak! Érdekes, hogy pont én gondolkodom, így magamról. Sosem szerettem a japánokat… vagy a zsidókat, vagy a nácikat… lehet, hogy az emberekkel van bajom, úgy am blokk. Valószínű.
Küzdenek ellenem és bele sem gondolnak, hogy talán a küzdelem okozza majd vesztüket. Nem hinném, hogy a félelem teszi, de gyávának látom őket. Annak ellenére, hogy még lázadozni is próbálnak. Megható látni, hogy az örökéletű remény lángja, mily gyorsan huny ki szemük bogarában. Akár a hervadó rózsa. Egyik nap teljes pompájában tündököl, másnap már sírva hullajtja szirmait. Hogy úgy mondjam: tiszavirág életű szépség jutott csak neki. A Földön csak kevés dolog van, ami képes elkápráztatni; az egyik ez a reménytelen reménykedés, a másik a virágok. Annyi fajta, féle van és rövid fent létük során annyi jót tesznek, pedig se szájuk, se szívük. Talán pont ettől képesek ennyi mindenre. Érdekes… A mondás úgy tartja, hogy aki a virágot szereti, az rossz ember nem lehet. Nem vagyok én rossz, ez tény, de ember sem…
Az angyalok és a démonok, már egészen mások. Hajlandóak elfogadni a létezésem, de a jelenlétemtől ők is rettegnek. Jobban, mint az emberek. A kisebb démonok szinte remegnek tőlem. Kár értük. Nem valók démonnak. Rabszolgának annál inkább. Véleményem szerint, akit meg lehet félemlíteni az csak szolga lehet, úr soha sem.
Az emberek félnek attól, amiről nem tudnak semmit. De még inkább attól, amit tudnak és kézzel fogható a számukra. Mert onnan várják legkevésbé a tört, amit ismernek. Amiről azt hiszik, hogy ismerik.
Ezért félnek tőlem azok jobban, akik tényleg ismernek. Mert ők tudják: a Halál él és arca van." Mosolyogva tolom a pszichológus elé a fogalmazásom önmagamról. Nincs kedvem suliba menni. Jó nekem a magán iskola.
- Tudod. - néz fel a szemüveg mögül. - Ha nem ismernélek, akkor diliházba csukatnálak. De itt hibázik a dolog. Ismerlek. Mehetsz emberek közé. - mosolygott vissza. Az én arcomról viszont lassan lefagyott az elégedett görbe vonal, miközben láttam, ahogy elégeti előttem a menekülés utolsó lehetőségét is. Nos, vigyázz Roundview! Ez háborút jelent!


Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Admin
Admin
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 149

Alex Deathwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Deathwood   Alex Deathwood EmptySzer. Jan. 23, 2013 9:51 pm

ELFOGADVA
Irány játszani, PB-t foglalni. Érezd jól magad nálunk
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung.serbianforum.info
 
Alex Deathwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily Deathwood
» Alex & Wes - utcán

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We are young :: KARAKTEREK :: Elfogadottak :: Diák-
Ugrás: